Regionų taurė

Moderator: aleksej

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby arunas05 » Sun 2015 Jun 21, 22:55

1. Vaidai, aš nekritikuoju , o tik džiaugiuosi ,kad bus dar vienas turnyras. Čia tik norėjau, kad 3 punktas būtų visiems aiškesnis. Tu apie nuostatus galvojai daug mėnesių ir jie tau aiškūs , o žmogui, pirmą kartą perskaičius, gali būti visiškai neaišku.
2. Pas mane su gramatika viskas gerai : turėjau labai gerą mokytoją.Nors šiuo atveju gramatika nei prie ko. Beje, pats taisei tekstą 10 kartų - problemos? :D
3. Stipriausi žaidėjai pas mane yra pirmas reitingo 20 -tukas. Pagal nuostatus negalės žaisti 13 šaškininkų. Čia irgi tik pastebėjimas.
4. Jeigu nebūtų šiukšlyno , tai nereikėtų knaisiotis ( čia ne apie šį turnyrą ).
5. Mano kaimynas domisi sportu . Pasibaigus Regionų taurės turnyrui , jis perskaitys , kad Žemaitija užėmė 3 vietą ir juoksis , kad Šiauliuose ( ir Žemaitijoje )nėra gerų šaškininkų :(
6.Jeigu išvedžiau iš kantrybės , tai atsiprašau - net nepagalvojau, kad tai jautriai į tai sureaguosi :( Paprasta mano nuomonė be jokių tikslų.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby Vajus » Sun 2015 Jun 21, 23:09

Galima būtų visus Tavo parašymus sudėti į krūvą -vaizdelis gaunasi nekoks ..To geranoriškumo kitiems (kalba eina jau ne apie mane...) , kaip Tu tvirtini, ten nė kvapo...

Taigi rašant , neslėpsiu, problemos buvo - galvojau, kaip čia Tau atsakyti, ir ar verta tą daryti ...

Pradžioj buvau pikčiau parašęs... ... Po to atslūgau truputį ,- tai pataisiau :D Bet vistiek liko piktokai... :evil: :D

-----------------------------------------------------------------------
Aš niekur nerašau, kad čia žais ar turi žaisti patys stipriausi žaidėjai (tam skirtas Lietuvos finalas ir jo niekas ta prasme ir neturi keisti..) .

Priešingu atveju ,panašios varžybos galėtų virsti vos ne maču VILNIUS-ŠIAULIAI . :D

Turėtų (tokie norai ) žaisti daug pajėgių (Lietuvos masteliais ) žaidėjų ir pageidautina iš įvairių vietovių... Bet , kažką organizuodamas, gali " per galvą verstis",- vistiek kažkas bambės (kaip Bučinskis...) kad galima kitaip, kad galima anaip..

Na taip, tai visada galima kitaip... Ir kas iš to? , -gal geriau nieko nedaryti ..?



Skirta: Arūnui:

Tai reikėjo tą "kitaip" , federacijoj dirbant ir parodyti...
geriau suorganizuok kažką, - bus žymiai daugiau naudos... ir kitų nebeerzinsi... ir naudingą darbą padarysi... :D

Skirta VISIEMS bambekliams :

Po velnių, imkit ir padarykit kažką PATYS ...

P.S. Gal tuo ir užbaikim diskusiją.. Nes bus be galo ir be krašto...





Bet tu
Vajus
 
Posts: 393
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby arunas05 » Mon 2015 Jun 22, 1:00

Neduoda ramybės man tie dalyviai :D Ar teisingai supratau? :
1. Jeigu vilnietis, kaunietis ,klaipėdietis ir šiaulietis gyvena daugiau 10 metų bet kuriame kitame Lietuvos mieste, tada jis gali žaisti už regioną. Tai čia tokių gal net nėra.
2. Bet kuris šaškininkas, gyvenęs kitame mieste daugiau negu 10 metų , bet dabar gyvenantis Vilniuje, Kaune , Klaipėdoje ar Šiauliuose ,gali žaisti už tą regioną, kuriame yra tas jo miestas. Tada Norvaišas negali ,nes Šiauliai ir Vilnius. Bet už Žemaitiją gali žaisti V.Žutautas. Puiku :D
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2015 Jun 22, 1:13

Arunas koziruoja :) Palauke kol visi nueis miegot ir atrase :). Del Norvaiso, tai kas cia gali atsekt, kiek jis gyveno tame Kapsuke ? :) Negi reik pazymas pristatyti? Bet is kitos puses tai juk tokio miesto nebeliko :)). Vaidas irgi gali zaist gal, nes jis n metu ( vel niekas tiksliai nepasakys kiek ) gyveno Grigiskese :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby stregina » Mon 2015 Jun 22, 10:48

Aš pagalvojau,pagalvojau ir sugalvojau,kad Arūnas negalėjo užmigti turi būtinai kažką rašyti,tikrai ,Arūnai,man atrodo Tau ne prošalį būtu pagalvoti apie, sakykim romanų rašymą,turi lakią vaizduotę,ir sakei literatūrinės žinios geros,užsimanytum per daug į diskusijos vandenis įbristi pasiimtumi popieriaus ir pradėtum rašyti knygą(nebūtinai romaną)gal net šaškių knygą(na gerą romaną parašęs užsidirbtum nemažo pinigėlio)pagalvok kaip naudingai atiduotum įndėlį visuomenei,tikrai čia būtų patarimas nuo manęs(kai užsinorėjau ir aš su šiauliečiais buvau išsileidusi poezijos rinkinį,tada man berods buvo 33 metai),neerzintum kitų ir pats pasijustum daug geriaiu,atmink ,Arūnai,visos ligos dėl nervų,nes tikrai toks reagavimas nei Tau ,nei tiems kuriems rašai jokios naudos neduoda,tik erzalynę,tad būk geras,Arūnai,susimąstyk.
stregina
 
Posts: 109
Joined: Sat 2014 May 17, 20:03

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby jankis » Mon 2015 Jun 22, 13:43

O aš savo ruožtu norėčiau paklausti ar atrenkant žaidėjus į komandas bus naudojamasi šiuo žemėlapiu ar kitu? :D https://www.google.lt/search?q=lietuvos ... tFhfCSo%3D

Jeigu šiuo, tai norėčiau "pareklamuot" kandidatus Aukštaitijos ir Dzūkijos komandų kapitonams :)
Žygimantas Lipkevičius į Aukštaitiją
Rimantas Vasiliūnas į Dzūkiją

(Nors dėl antro kandidato nesu tikras ar jau 10 metų gyvena Riešėje)

P.S. Šie kandidatai man už reklamą nemokėjo :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby jankis » Mon 2015 Jun 22, 13:46

Dar galėtų būti "emigrantų" komanda - kas ne mažiau 5 metų gyveno užsienyje :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby arunas05 » Mon 2015 Jun 22, 19:39

stregina wrote:Aš pagalvojau,pagalvojau ir sugalvojau,kad Arūnas negalėjo užmigti turi būtinai kažką rašyti,tikrai ,Arūnai,man atrodo Tau ne prošalį būtu pagalvoti apie, sakykim romanų rašymą,turi lakią vaizduotę,ir sakei literatūrinės žinios geros,užsimanytum per daug į diskusijos vandenis įbristi pasiimtumi popieriaus ir pradėtum rašyti knygą(nebūtinai romaną)gal net šaškių knygą(na gerą romaną parašęs užsidirbtum nemažo pinigėlio)pagalvok kaip naudingai atiduotum įndėlį visuomenei,tikrai čia būtų patarimas nuo manęs(kai užsinorėjau ir aš su šiauliečiais buvau išsileidusi poezijos rinkinį,tada man berods buvo 33 metai),neerzintum kitų ir pats pasijustum daug geriaiu,atmink ,Arūnai,visos ligos dėl nervų,nes tikrai toks reagavimas nei Tau ,nei tiems kuriems rašai jokios naudos neduoda,tik erzalynę,tad būk geras,Arūnai,susimąstyk.

Regina, ačiū ,kad rūpinatės manimi.Aš irgi jums turiu keletą pastebėjimų :) :
1. Man buvo neaišku ir parašiau savo nuomonę. Kas čia blogo? Prie ko čia tas erzinti? Puočiauskas akivaizdžiai mane įžeidinėjo, o jūs kodėl jam nieko nerašėte?
2.Kodėl jūs galvojate , kad aš neduodu visuomenei jokios naudos? Grožinės knygos parašymas - tai labai maža nauda visuomenei. Dėl materialinės naudos :mano mama per 3 metus parašė 5 knygas ir liko minuse, nes maži tiražai. :(
3. Aš mąstau kiekvieną dieną ir daug .Pvz. šiandien visą dieną galvojau apie šią situaciją : kodėl lygioje vietoje gavosi tokia nesąmonė ? Atsakymą radau šioje Vaido frazėje :
,,Yra dar čia vienas žmogus forume, galintis patarti, bet jis kuklus.... Štai į jo pastabas galima būtų ir sureaguoti...,,
Išvada :visi kiti galite nieko nerašyti , nes Vaidas nereaguos :D Supratau - ne durnas : daugiau nieko , kas būtų skirta Vaidui neberašysiu.
4.Jums taip pat reikia daugiau mąstyti.
5. Sėkmės Žemaitijos komandai.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby stregina » Mon 2015 Jun 22, 22:24

Arūnas rašė;Regina, ačiū ,kad rūpinatės manimi.Aš irgi jums turiu keletą pastebėjimų :) :
1. Man buvo neaišku ir parašiau savo nuomonę. Kas čia blogo? Prie ko čia tas erzinti? Puočiauskas akivaizdžiai mane įžeidinėjo, o jūs kodėl jam nieko nerašėte?
2.Kodėl jūs galvojate , kad aš neduodu visuomenei jokios naudos? Grožinės knygos parašymas - tai labai maža nauda visuomenei. Dėl materialinės naudos :mano mama per 3 metus parašė 5 knygas ir liko minuse, nes maži tiražai. :(
3. Aš mąstau kiekvieną dieną ir daug .Pvz. šiandien visą dieną galvojau apie šią situaciją : kodėl lygioje vietoje gavosi tokia nesąmonė ? Atsakymą radau šioje Vaido frazėje :
,,Yra dar čia vienas žmogus forume, galintis patarti, bet jis kuklus.... Štai į jo pastabas galima būtų ir sureaguoti...,,
Išvada :visi kiti galite nieko nerašyti , nes Vaidas nereaguos :D Supratau - ne durnas : daugiau nieko , kas būtų skirta Vaidui neberašysiu.
4.Jums taip pat reikia daugiau mąstyti.
5. Sėkmės Žemaitijos komandai.
Na aš irgi pradedu leistis į bergždžias ,bereikalingas diskusijas,ko gero jos naudos neatneš,noriu ,Arūnai ,Tave nuraminti,kad aš Tave gerbiu kaip žmogų,žaidėją,nors man kai kas ir sako kad su Tavim, sakyčiau pasistengčiau nebendrauti,yra visokių žmonių,yra visokių nuomonių,netgi būčiaiu linkusi priimti į mūsų klubą,man tegul sako kad tai juoda,bet aš nematau juodos spalvos,yra kaip yra,kiekvienas žmogus turi gerų ir blogų sąvybių,o Puočiauskui jaučiu ypač didelę pagarbą pirmiausia kaip organizatoriui,kaip žmogui iš didžiosios raidės,kaip geram žaidėjui,tikriausiai mažai kas nesutiks su manim,apskritai,Arūnai,gali kas nori nesutikti su manim aš turiu savo nuomonę apie žmones,šaškininkus.
O kas liečia apie šį turnyrą tai pasakysiu tiek kas organizuoja šį turnyrą tas ir muziką užsakinėja,toks yra ir posakis,bet ne pilnai tikslus,o jei norėsi,Arūnai ką man pridurti gali paskambinti nebesivelsiu į bereikalingas kalbas. Ir ačiū už linkėjimus žemaitijos atstovams. :lol: :lol: :lol:
stregina
 
Posts: 109
Joined: Sat 2014 May 17, 20:03

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby ricka-plun » Mon 2015 Jun 22, 22:44

Visiems yra lengva kalbeti,kas nera organizaves turnyro.Galima tada nuostatuose rasti ta,ar ana..Kokia fraze interpretuoti savaip..Man klausimu nekyla perskaicius nuostatus.Viskas aisku ir suprantama! Aciu Vaidui,kad jis organizuoja tokius turnyrus!Kaip suprantu,bent jau musu,Zemaiciu komanda nesiverte per galva ir nevaziuoja tikrai stipriausios sudeties..Kadangi ir as esu toj komandoj,tai man,asmeniskai,svarbiausia,kad butu draugiska komandos sudetis!Tikiuos,kad taip ir bus!
P.S.:Ir man,asmeniskai,nera svarbu kas zais kokioje komandoje..As,asmeniskai,tikrai neprasysiu pazymos irodancios,kad tas ar anas gyvena,ar gyveno kur 10m.ten kokiam mieste,ar regione... :)
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby zhygis » Tue 2015 Jun 23, 0:30

jankis wrote:Dar galėtų būti "emigrantų" komanda - kas ne mažiau 5 metų gyveno užsienyje :D



WIN ! :D :D :D
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby jankis » Tue 2015 Jun 23, 0:34

zhygis wrote:
jankis wrote:Dar galėtų būti "emigrantų" komanda - kas ne mažiau 5 metų gyveno užsienyje :D



WIN ! :D :D :D


Būk kapitonas :D Manau įmanoma 10 surinkt :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby arunas05 » Thu 2015 Jun 25, 19:54

jankis wrote:
zhygis wrote:
jankis wrote:Dar galėtų būti "emigrantų" komanda - kas ne mažiau 5 metų gyveno užsienyje :D



WIN ! :D :D :D


Būk kapitonas :D Manau įmanoma 10 surinkt :)

Keista, bet Manto fantazijos nieko nejaudina :D .Mantai, yra nuostatai ,kuriose viskas parašyta :
1. Emigrantas kažkada gyveno ( gali būti ,kad dar tebėra registruotas ) kažkuriame regione ir gali už jį žaisti;
2.Vilnius , Kaunas, Klaipėda, Šiauliai nežaidžia, jeigu neatitinka pagrindinės sąlygos.
3.Čia regionų taurė, o ne lietuvių žaidynės.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby jankis » Thu 2015 Jun 25, 22:46

Na ir neturėtų jaudint, nes čia ne fantazijos, o juokai :D Bet va dėl žemėlapio (t.y. šaltinio kuriame surašyta kur yra koks regionas) tai kas nors galėtų ir atsakyt :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Artėja NAUJAS turnyras...

Postby ricka-plun » Fri 2015 Jun 26, 7:50

jankis wrote:Na ir neturėtų jaudint, nes čia ne fantazijos, o juokai :D Bet va dėl žemėlapio (t.y. šaltinio kuriame surašyta kur yra koks regionas) tai kas nors galėtų ir atsakyt :D

Kam tas zemelapis?Kuriem,ar kuriam zaidejui kyla problemos del to?
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests