LRČ "100" šaškių I lyga, Vilnius, spalio 24-25 d.d.

Moderator: aleksej

LRČ "100" šaškių I lyga, Vilnius, spalio 24-25 d.d.

Postby Roma » Wed 2015 Oct 21, 11:19

Pirmoji lyga tarptautinių šaškių - pusfinalis (atranka į 2016 m.vyrų finalą „100“)
Varžybų vieta :Vilnius, spalio 24-25 d.d. Pradžia - 11 val.
Šveicariška sistema: 7 turai, Laiko kontrolė: 45 min. + 10 sek. už kiekvieną ėjimą partijoje. 1-2 vietas užėmę dalyviai patenka į 2016 m. finalą. Atsisakius patekusiems žaidėjams dalyvauti finale, sprendimą apie tolimesnių vietų skyrimą priima VK, atsižvelgdama į pateiktas išankstines paraiškas.
Dalyviai: miestų ir rajonų pajėgiausieji šaškininkai.
Registracija- el/p. - ramunelesi@gmail.com, tel. 868743468
Roma
 
Posts: 1732
Joined: Mon 2009 Jan 19, 1:22
Location: Vilnius

Re: LRČ "100" šaškių I lyga, Vilnius, spalio 24-25 d.d.

Postby klausk-atsakysiu » Sat 2015 Oct 24, 15:50

Uzejau pasiziuret varzybu, ten vakar kaip ir Puociauskas zadejo pasirodyt.Pirmas zvilgsnis ir jei ne pazystami veidai, tai pagalvociau,kad pas boksininkus pakliuvau - mazasis Golubajevas virs lentos toki nemaza kumsti savo priesininkui rodo :)).Gerai, kad priesininku buvo didziausias ugiu Mantas :)).Valera pats sugebejo gaut laimeta pozicija,po to atiduot saske, veliau gaut geriau ir ja atsiimt, bet to neuzteko- lygiosios. Trecios poroj Sveikauskis laimejo pries Jonikaite.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LRČ "100" šaškių I lyga, Vilnius, spalio 24-25 d.d.

Postby Roma » Sat 2015 Oct 24, 19:36

Po 3 ratų"
1-2 V.Golubajev
V.Kudriavcev -5
3. T.Šveikauskis -4
4. M.Janavičius -3
5.E.Aleksandravičius - 1
6.D.Jonikaitė -0
Labai gaila,kad į I lygą susirinko tik 6 dalyviai.Nors po savaitės prasideda jaunimo visų amžiaus grupių pasaulio čempionatas ir šios varžybos būtų geras savo jėgų patikrinimas ir pasiruošimas,bet mūsų jaunimas apie tai net nesiruošia galvoti.Nors visų prašiau dalyvauti šiose varžybose,bet rezultatą matom visi.Kitiems vyresniems šimtalangininkams taip pat buvo skambinta ir kviečiama dalyvauti,bet deja....
Prieš kelis metus VK buvo nusprendęs I lygos varžybų neberengti ir atranką į finalą vykdyti per kitas atrankines varžybas,bet pernai pasikeitus VK sudėčiai,buvo
nutarta atgaivinti šias varžybas.Mano nuomone,tai buvo klaida.Bet gal tai tik mano nuomonė?
Roma
 
Posts: 1732
Joined: Mon 2009 Jan 19, 1:22
Location: Vilnius

Re: LRČ "100" šaškių I lyga, Vilnius, spalio 24-25 d.d.

Postby jankis » Sun 2015 Oct 25, 0:59

Taip, buvau vienas iš tų (o gal ir vienintelis :D), kuris sakiau, kad reikia atkurti I lygą. Argumentai buvo tokie, kad nėra gerai daryti atranką iš jaunimo finalo, kur gali žaisti tik dalis pretendentų ar iš Kulikausko memorialo, kur žaidžiama su užsieniečiais ir nėra tiesioginės kovos. Manau teisingiausia ir yra dalyvius atrinkti iš I lygos, kur yra tiesioginė kova dėl patekimo į finalą. Esu dažniausiai optimistas ir maniau, kad į šias varžybas tikrai susirinks padorus skaičius dalyvių. Deja, taip neįvyko. Tiek Roma, tiek aš asmeniškai (galbūt aš galėjau ir aktyviau) kvietėm nemažą skaičių dalyvių, bet jie vienas po kito atsisakė dalyvauti. Tai ir gana dažnai varžybose dalyvaujantys, pvz. Volosionkin, Puočiauskas, Prusakovas, Gecevičius, Klusovskij. Dar yra retai dalyvaujančių, bet potencialių dalyvių kategorija, pvz. Smaidrys, Kybartas, Pavliukovič, Papulovas, Stasytis, Petryla. O kur dar krūva jaunimo bei mano bendraklubiai :D Taigi belieka tik stebėtis kodėl žmonės nebenori žaisti. Pasižiūrėjus į Kulikausko, Sūduvos turnyrus, jaunimo finalus, sunykusias braziliškas šaškes susidaro įspūdis, kad šaškes apėmė kažkokia krizė. Bet visgi, šių metų I lygos dalyvių skaičius manau yra laikina nesėkmė. Aišku naivu būtų tikėtis, kad jame žais 25-30 dalyvių, bet manau jei jame žaistų 10-15 dalyvių, tai būtų normalus turnyras ir geriausia atranka, kur žaidėjai tiesioginėje kovoje išsiaiškintų kelialapius į finalą.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: LRČ "100" šaškių I lyga, Vilnius, spalio 24-25 d.d.

Postby Roma » Sun 2015 Oct 25, 13:07

Nors žaidžia tik 6 dalyviai,bet intriga išlieka iki paskutinio turo:
4 turas
D.Jonikaitė - V.Kudriavcev 2-0
V.Golubajev -T.Šveikauskis 2-0
E.Aleksandravičius- M.Janavičius 2-0
Po 4 ratų:
1.V.Golubajev - 7
2.V.Kudriavcev - 5
3.T.Šveikauskis - 4
4-5 M.Janavičius
E.Aleksandravičius - 3
6.D.Jonikaitė - 2
5 ratas:
V.Kudriavcev- V.Golubajev
T.Šveikauskis - M.Janavičius
E.Aleksandravičius- D.Jonikaitė
Roma
 
Posts: 1732
Joined: Mon 2009 Jan 19, 1:22
Location: Vilnius

Re: LRČ "100" šaškių I lyga, Vilnius, spalio 24-25 d.d.

Postby Roma » Sun 2015 Oct 25, 14:44

Galutinė lentelė
1.V.Golubajev - 8
2.V.Kudriavcev - 6
3.T.Šveikauskis - 6
4-E.Aleksandravičius - 5
5M.Janavičius -3
6.D.Jonikaitė - 2
Roma
 
Posts: 1732
Joined: Mon 2009 Jan 19, 1:22
Location: Vilnius

Re: LRČ "100" šaškių I lyga, Vilnius, spalio 24-25 d.d.

Postby jankis » Mon 2015 Oct 26, 0:45

Taigi, į 2016 metų Lietuvos finalą oficialiai jau yra patekę: Bužinskij, Domčev, Tunkevič, Žutautas, Norkus, Šidla, Plaksij, Kudriavcev, Golubajev.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius


Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: Dainius and 20 guests