Moderator: aleksej
Gripkus wrote:GALUTINĖ TURNYRO LENTELĖ
1. M. Sprainaitis (Kaunas) 5,5
2. R.Valužis (Plungė) 5,5
3. R. Domarkas (Marijampolė) 5
4. D. Bukleris (Alytus) 5
5. A. Petrulis (Panevėžys) 4,5
6. R. Jasiulevičius (Kalvarija) 4
7. P. Vitkauskas (Alytus) 4
8. A. Domarkas (Marijampolė) 4
9. Č. Bandza (Šiauliai) 4
10. D. Ambolta (Marijampolė) 4
11. S. Kalasauskas (Kalvarija) 4
12. A. Sėdaitis (Alytus) 4
13. P. Valtas (Kaunas) 3,5
14. V. Klimas (Marijampolė) 3,5
15. B. Družinin (Mažeikiai) 3
16. J. Zlataravičius (Panevėžys) 3
17. I. Grauslienė (Vilkyčiai, Šilutės r.)3
18. R. Stankevičius (Marijampolė) 3
19. J. Sėdaitis (Šakiai) 3
20. A. Aleksandravičius (Alytus) 3
21. V. Ciburevkinas (Alytus) 2,5
22. A. Bastys (Šakiai) 2,5
23. R. Čiplys (Kalvarija) 2
24. R. Bačianskas (Elektrėnai) 2
25. M. Butkuvienė (Deltuva, Ukmergės r.) 2
26. A. Duoba (Panevėžys) 1,5
Dainius wrote: Ypač įdomi ir permaininga kova vyko žaidžiant juodomis šaškėmis . Po kiekvieno stipraus varžovo ėjimo sekdavo dar stipresnis atsakymas ir taip visa partija . Na pabaigoje pasisekė man.
1.ef4 bc5 2. cb4 fg5 3.bc3 g:e3 4. d:f4 gf6 5.ed2 fg5 6. de3 cb6 (pabijojau eiti į gh4...) 7.ba5 cb4 8. a:e5 b:d2 9. ab2 dc7 (daug laiko galvojo Borisas kur eiti ) http://fmjd.org/dias2/save/14713340043.png
10. bc3 d:b4 11. a:c5 cd6 12. e:c7 b:b4 13. gh4 ed6 14. h:f6 f:g7 (ilgokai masčiau ar eit į bc3 , bet pabijojau) 15. fe7 d:f8 16. ed3 fe7 17. fg3 ba3 (vienintelis ėjimas ) 18. dc5 ef6 19. gf2 fg5 20. fe5 gf6 21. e:g7 h:f6 http://fmjd.org/dias2/save/14713349419.png 22 fe3 paskubėjo reikėjo eiti į gh4 buvo likę apie 40sek. .... gh4 23. cd6 h:d4 su didele persvara ....bet ( pabaigoje padariau gal ir skubotą ėjimą su mintim įvilioti į spątus dėl laiko trūkumo varžovui , nors galėjau ramiai pasidaręs damą laimėti ... gerai kad pavyko
http://fmjd.org/dias2/save/14713351758.png ...gh4 . baltųjų dama g3 e1 , ir ab6x.
LR paprastųjų šaškių čempionato I lyga - Round 7
Standings
Place Name Loc Club Score M-Buch. Buch. Progr. Wins
1 Sprainaitis, Mantas 2127 Kaunas 5.5 21.5 29.5 23.0 4
2 Valužis, Ričardas 2229 Plungė 5.5 20.0 27.5 20.5 5
3 Domarkas, Rytis 2072 Marijampolė 5 22.0 30.5 24.5 4
4 Bukleris, Dainius 2100 Alytus 5 19.5 27.5 20.0 3
5 Petrulis, Arnoldas 1900 Panevėžys 4.5 19.5 26.5 18.0 4
6 Jasiulevičius, Rokas 1996 Kalvarija 4 23.0 31.5 17.0 2
7 Vitkauskas, Pranas 2110 Alytus 4 19.5 28.0 16.5 3
8 Domarkas, Audrius 2030 Marijampolė 4 19.5 27.0 17.0 2
9 Bandza, Česlovas 2060 Šiauliai 4 19.0 27.0 15.5 3
10 Ambolta, Deividas 2002 Marijampolė 4 18.5 24.5 18.5 3
11 Kalasauskas, Saulius 1977 Kalvarija 4 18.0 25.0 14.5 3
12 Sėdaitis, Arvydas 1983 Alytus 4 14.0 19.5 12.5 2
13 Valtas, Paulius 1981 Kaunas 3.5 18.5 27.0 15.0 2
14 Klimas, Valerijus 2058 Marijampolė 3.5 15.5 22.0 14.0 2
15 Družinin, Boris 2179 Mažeikiai 3 21.5 30.0 18.0 3
16 Zlataravičius, Julius 2000 Panevėžys 3 17.0 24.0 13.0 3
17 Grauslienė, Irena 1995 Šilutė 3 15.5 21.0 10.5 2
18 Stankevičius, Raimundas 1900 Marijampolė 3 14.0 20.0 8.5 2
19 Sėdaitis, Jurgis 2070 Šakiai 3 14.0 19.5 9.5 2
20 Aleksandravičius, Artūras 1900 Alytus 3 11.5 17.0 7.5 2
21 Ciburevkinas, Virginijus 1986 Alytus 2.5 17.5 25.0 10.5 1
22 Bastys, Antanas 1900 Šakiai 2.5 15.5 21.5 9.0 2
23 Čiplys, Romualdas 1910 Kalvarija 2 16.5 24.5 11.0 1
24 Bačianskas, Reinoldijus 1900 Elektrėnai 2 16.0 22.0 6.5 1
25 Butkuvienė, Marija 1900 Ukmergė 2 13.0 18.5 6.0 1
26 Duoba, Albertas 1900 Panevėžys 1.5 15.0 21.0 7.5 0
Cross Table
No Name Loc Club Total 1 2 3 4 5 6 7
1 Sprainaitis, Mantas 2127 Kaunas 5.5 21:1 8:½ 13:1 2:1 3:½ 6:1 4:½
2 Valužis, Ričardas 2229 Plungė 5.5 6:½ 23:1 8:1 1:0 7:1 15:1 3:1
3 Domarkas, Rytis 2072 Marijampolė 5 11:1 16:1 5:1 15:1 1:½ 4:½ 2:0
4 Bukleris, Dainius 2100 Alytus 5 13:½ 6:½ 21:1 9:1 15:1 3:½ 1:½
5 Petrulis, Arnoldas 1900 Panevėžys 4.5 24:1 9:1 3:0 7:½ 6:0 14:1 10:1
6 Jasiulevičius, Rokas 1996 Kalvarija 4 2:½ 4:½ 17:1 10:½ 5:1 1:0 8:½
7 Vitkauskas, Pranas 2110 Alytus 4 12:1 10:0 16:1 5:½ 2:0 17:1 11:½
8 Domarkas, Audrius 2030 Marijampolė 4 25:1 1:½ 2:0 23:1 10:½ 11:½ 6:½
9 Bandza, Česlovas 2060 Šiauliai 4 20:1 5:0 11:1 4:0 14:½ 12:½ 16:1
10 Ambolta, Deividas 2002 Marijampolė 4 26:1 7:1 15:0 6:½ 8:½ 13:1 5:0
11 Kalasauskas, Saulius 1977 Kalvarija 4 3:0 18:1 9:0 24:1 19:1 8:½ 7:½
12 Sėdaitis, Arvydas 1983 Alytus 4 7:0 26:½ 24:½ 21:½ 22:1 9:½ 15:1
13 Valtas, Paulius 1981 Kaunas 3.5 4:½ 19:1 1:0 14:½ 16:1 10:0 18:½
14 Klimas, Valerijus 2058 Marijampolė 3.5 22:1 15:0 23:½ 13:½ 9:½ 5:0 21:1
15 Družinin, Boris 2179 Mažeikiai 3 17:1 14:1 10:1 3:0 4:0 2:0 12:0
16 Zlataravičius, Julius 2000 Panevėžys 3 18:1 3:0 7:0 22:1 13:0 23:1 9:0
17 Grauslienė, Irena 1995 Šilutė 3 15:0 22:½ 6:0 20:1 26:1 7:0 19:½
18 Stankevičius, Raimundas 1900 Marijampolė 3 16:0 11:0 19:0 25:1 24:1 21:½ 13:½
19 Sėdaitis, Jurgis 2070 Šakiai 3 23:0 13:0 18:1 26:½ 11:0 22:1 17:½
20 Aleksandravičius, Artūras 1900 Alytus 3 9:0 24:½ 22:0 17:0 25:½ 26:1 23:1
21 Ciburevkinas, Virginijus 1986 Alytus 2.5 1:0 25:1 4:0 12:½ 23:½ 18:½ 14:0
22 Bastys, Antanas 1900 Šakiai 2.5 14:0 17:½ 20:1 16:0 12:0 19:0 25:1
23 Čiplys, Romualdas 1910 Kalvarija 2 19:1 2:0 14:½ 8:0 21:½ 16:0 20:0
24 Bačianskas, Reinoldijus 1900 Elektrėnai 2 5:0 20:½ 12:½ 11:0 18:0 25:0 26:1
25 Butkuvienė, Marija 1900 Ukmergė 2 8:0 21:0 26:½ 18:0 20:½ 24:1 22:0
26 Duoba, Albertas 1900 Panevėžys 1.5 10:0 12:½ 25:½ 19:½ 17:0 20:0 24:0
Users browsing this forum: No registered users and 94 guests