Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Moderator: aleksej

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby klausk-atsakysiu » Wed 2017 Feb 01, 2:00

Kame salygu vienodumas ? Uzimt vieta? Mano manymu tai labai normalus variantas buvo kazkaip isskirstyt i dvi dalis lentele arba taip,kaip iki siol buvo. Juk ir sveicariskoj sistemoj principas yra panasus. Dabar griztam i senus laikus,kai susitike pirmo penketuko zaidejai gali per daug nesiplesyt ir greit baigt lygiomis. To galetu nebut, jei jie susitikinetu pabaigoj ir butu kas nors atsipleses pustaskiu. O ir ziurovams visad idomiau, kai yra intriga . Kaip ir su lentele,taip ir su sistema norima lengvesnio gyvenimo :). Cia tik mano nuomone :) .
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby jankis » Wed 2017 Feb 01, 2:06

Kaip čia pasakius... Man tai įdomiau, jei po trijų turų didmeistriai turi 3 lygiąsias, kiti žaidėjai 3 pergales ir didmeistriai kituose turuose jaučią įtampą kaip pavyti lyderius. O anksčiau buvo situacija, kai be spaudimo visus nugali ir paskutiniuose turuose būtent nesiplėšo :) Taip pat būdavo atvejų, kai vidutiniokai gauna didmeistrius pirmus 4 turus ir tai stipriai įtakoja jų tolesnį pasirodymą. Dabar aišku irgi gali taip atsitikti, bet bent jau nebus iš anksto viskas nulemta.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby klausk-atsakysiu » Wed 2017 Feb 01, 4:30

Itampa kaip pavyt lyderius? Cia tu rimtai rasai ar bandai pajuokaut?:) .Antro sesetuko zaidejas kazkokios sekmes gali tiketis ,jei is pirmo sesetuko zaistu vienas ar du zaidejai. Esant is pirmo seseto, kad ir penkiems ,jokios itampos nebutu ,kiekvienas darytu savo taskus ir nekreiptu jokio demesio i nekonkurentu taskus. Bet koks prarastas taskas pirmo seseto su antruoju yra nesekme,kuria reik jau kazkaip kompensuot. Mes daug metu tobulinom ,kaip galima padaryt taip , kad kuo svarbesni kiekvienam butu taskai. Isivaizduokit, kad Arunas laimi pries mane ir Andriu pirmuose dviejuose turuose, tai turnyra jau galima pirma diena ir baigt :). Nebent Domantas atkersytu :).
Dar klausimas VK ,kodel buvo pakeista si sistema ,idomu isgirst argumentus. Kad vienas VK narys toj diskusijoj nedalyvavo ,ta jau supratau :).
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby jankis » Wed 2017 Feb 01, 9:22

Čia rimtai rašiau :) Kol kažkas nepateko į tokią situaciją, tol įtampos ir nejaučia. Bet pvz. jei Domantas laimi pirmas tris partijas ir nuo didmeistrių bus atsiplėšęs turnyro eigoje, tai intriga tikrai bus kažkokia. Jeigu didmeistriai žais atsitiktiniuose turuose, tai žiūrovams bus įdomiau daugiau dienų, o ne tik paskutines. Ir manau neteisinga iš anksto nurašyt žmones ir skirstyti į kažkokius šešetukus. Jeigu žaistų Domčev, tai antram šešetuke būtų Norkus, Aleknavičius ar Žutautas? :) Viską parodys čempionatas. Gerai, kad šį kartą visiems bus vienodos sąlygos (lems burtai).
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby klausk-atsakysiu » Wed 2017 Feb 01, 13:44

Mantai, neatidziai skaitai :) . Domantas jau keli metai geras konkurentas . Anksciau gan akivaizdziai ketvertukas buvo ryskesnis , dabar isskirciau sesetuka . Cia dar priklauso nuo dalyvaujanciu . Ai , koks skirtumas, prie kiekvienos sistemos ir prie bet kokios lenteles prisitaikai ir zaidi . O apie ta situacija , kuria pateikei , tai nevykusiai pateikei :) . As , manau ir kiti , ne kiek nepergyventume , jei Domantas pirmas keturias partijas laimetu pries antra sesetuka , o as su pirmu sesetuku baigciau lygiom. Paskutiniais metais renkama po +6 . Visai kas kita butu , jei su pirmu sesetuku +2 padarytu .
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby jankis » Wed 2017 Feb 01, 13:52

Tai nelabai suprantu kuo jums neįtinka sistema, kur visi turi vienodas sąlygas. Petrauskas iš "antro 6-uko" vienam finale tik per plauką neuzeme trečios vietos (paskutiniame ture neįveikė Sokolovo, kuriam buvo juodas turnyras). Manau su ta ankstesne sistema buvo ieškoma "tobulumo" ir "teisingumo", bet buvo sukurta dar didesnė neteisybė. Labai nustebciau, jei dar kokioje šalyje finalo dalyviai iš anksto gauna starto numerius.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby ragvel » Wed 2017 Feb 01, 14:14

Neturėtum nustebti, bėgime,plaukime, duoda favoritams geriausius takelius, maratone lyderius rykiuoja priekyje, futbolo, krepsinio čempionatuose komandas isskirsto į krepšelius pagal pajėgumą ( gal kas ir norėtų kad Ispanija, Brazilija ,Argentina ir Vokietija žaistų vienoje grupėje). Tenise lyderius išskirsto taip, kad jie susitiktų turnyro pabaigoje...

Visur yra lyderių privilegijos ir kad jie žaistų tarpusavy pabaigoje.

Vidutiniokui jokio skirtumo, su juo visi ir taip žais ar prie tokios sistemos ar ankstesnės. Jam geriausia tik, kad didmeistriai papultų tolygiai, nes iš eilės gavęs, sunku atlaikyti spaudimą.
ragvel
 
Posts: 1129
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby Zipaz » Wed 2017 Feb 01, 14:30

Nemanau, kad teisinga lyginti šaškių sportą su visai skirtingo pobūdžio sporto šakomis. Gal geriau atsižvelgti į tai, kokia praktiką taikoma kitose šalyse ar net šachmatų turnyruose?
Zipaz
 
Posts: 82
Joined: Sat 2009 Dec 12, 17:55

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby ragvel » Wed 2017 Feb 01, 14:40

Geriausias objektyvumas rato sistemoje jei dalyviai nežinotų vienas kito rezultatų :). Čia juokelis
ragvel
 
Posts: 1129
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby zoomz » Wed 2017 Feb 01, 14:41

Pabandysiu prisimint kiek suzaidziau partiju pagal sia sistema, su Arunu lygiai 0, su Sigiu neatsimenu, gal kokia 1 max, tik su Domcev zaisdavau ir tik todel, kad jam reikedavo ir jis atsilikinedavo (nors as jam siulydavau lygias), o jei zaistume pradzioje, tai jau ir man reiketu laimet (jau lygiu nebesiulyciau). Tai ar si sistema is tiesu veikia? Idomu jei atmesti Domcev, kiek jau mes ten partiju esam suzaide tarpusavyje? Ratu sistemoje, visiems salygos vienodos. O koks ten panasus principas sveicariskoij sistemoij? - visiskai nesupratau. Sveicarkej is esmes lyderiai susitinka viduryje turnyro, o gale kaip tik gauna silpnesnius.
Ragvel tu nevisai teisingai paemiai pavyzdzius. Paimk kur zaidziama ratu sistema (krepsinio cempionatai gi vykdomi ne ratu, todel ir reikalingi krepseliai) Anglijos ar bet koki kita futbolo cempionata, ten niekam neidomu, ar tu gauni lyderius pradzioje ar pabaigoje, ar 5 is eiles.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby klausk-atsakysiu » Wed 2017 Feb 01, 16:03

Tiek 64 finalai, tiek klubiniu nuostatai pas mus tikrai manau aukstam lygyje paruosiami ir nebutinai turetume lygiuotis i kitas salis, o kitoms butu ko pasimokyt ir is musu. Juk daug diskutuodavom su daugeliu, kol priejom tam tikru formatu .Roma isdirbo ta 4 burtu sistema. As cia tik uzklausiau kodel Mantui tas sprendimas sveikintinas pasirode . Ir norejau suzinot , kaip naujasis VK sita pakeitima sprende. Is Manto atsakyma gavau . Kartu ir as pateikiau savo nuomone apie tuos variantus. Kas del sveicariskos sistemos , tai ten pirmas turas visad suveda is siek tiek skirtingu stovyklu. Ir toliau turint vienodai tasku visad parinkineja auksciausia su zemiausiu koeficientus turincius.Lyderiai dazniausia pradeda jau susitikinet apie turnyro viduri ir pabaigoj jau , jei nelieka stipriu, tai ir silpnesniu kliuna. Kas del tarp musu keturiu , tai manau iki kokio 4 turo man nesinoretu plesytis , jauciam ar reik tuo metu ar ne. Su Andrium pries 5 metus persimusem, tada man reikejo zaist , veliau turnyrine lentele abiem nereikalavo butinai zaist. Su Arunu paskutinius 3 metus lyg zaidziau , 2015 jis buvo nemazai issiverzes i pieki , o pernai tai buvo paskutinis turas ir jau geriau buvo pabandyt zaist rimta kontrole, nei sutrumpinta ir is didesnio dalyviu skaiciaus. Ankstesne sistema juk ne siaip buvo sumastyta, o del to, kad buvo priekaistu del nezaidziamu partiju. Jei burtai normaliai ismeto , tai nieko ner blogo , o nezaidziamu partiju visad pasitaikys , kiekvienas savo sansus paskaiciuoja ir ivertina. Manau i viska atsakes , tik dar nesulaukes pats atsakymo :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby zoomz » Wed 2017 Feb 01, 16:22

klausk-atsakysiu wrote:Tiek 64 finalai, tiek klubiniu nuostatai pas mus tikrai manau aukstam lygyje paruosiami ir nebutinai turetume lygiuotis i kitas salis, o kitoms butu ko pasimokyt ir is musu. Juk daug diskutuodavom su daugeliu, kol priejom tam tikru formatu .Roma isdirbo ta 4 burtu sistema. As cia tik uzklausiau kodel Mantui tas sprendimas sveikintinas pasirode . Ir norejau suzinot , kaip naujasis VK sita pakeitima sprende. Is Manto atsakyma gavau . Kartu ir as pateikiau savo nuomone apie tuos variantus. Kas del sveicariskos sistemos , tai ten pirmas turas visad suveda is siek tiek skirtingu stovyklu. Ir toliau turint vienodai tasku visad parinkineja auksciausia su zemiausiu koeficientus turincius.Lyderiai dazniausia pradeda jau susitikinet apie turnyro viduri ir pabaigoj jau , jei nelieka stipriu, tai ir silpnesniu kliuna. Kas del tarp musu keturiu , tai manau iki kokio 4 turo man nesinoretu plesytis , jauciam ar reik tuo metu ar ne. Su Andrium pries 5 metus persimusem, tada man reikejo zaist , veliau turnyrine lentele abiem nereikalavo butinai zaist. Su Arunu paskutinius 3 metus lyg zaidziau , 2015 jis buvo nemazai issiverzes i pieki , o pernai tai buvo paskutinis turas ir jau geriau buvo pabandyt zaist rimta kontrole, nei sutrumpinta ir is didesnio dalyviu skaiciaus. Ankstesne sistema juk ne siaip buvo sumastyta, o del to, kad buvo priekaistu del nezaidziamu partiju. Jei burtai normaliai ismeto , tai nieko ner blogo , o nezaidziamu partiju visad pasitaikys , kiekvienas savo sansus paskaiciuoja ir ivertina. Manau i viska atsakes , tik dar nesulaukes pats atsakymo :)


Kadangi as atsakingas uz 64, as ir nusprendziau apie toki pakeitima. Beje kol kas jis tau vienam nepatinka (bent jau niekas kitas nepasisake). Aisku, kad jis tau pvz patogus - situacija nereikalauja - nezaidziu, situacija reikalauja - zaidziu, bet kodel taip turetu but? Jei nori zaisti, imi ir zaidi ir cia ne argumentas, kad tu iki 4 turo nenori plesytis. Isvada paprasta zaisk su visais ir nereikes jokiu sistemu, o cia norima, kad butu patogiau.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby klausk-atsakysiu » Wed 2017 Feb 01, 17:40

zoomz wrote:Kadangi as atsakingas uz 64, as ir nusprendziau apie toki pakeitima. Beje kol kas jis tau vienam nepatinka (bent jau niekas kitas nepasisake). Aisku, kad jis tau pvz patogus - situacija nereikalauja - nezaidziu, situacija reikalauja - zaidziu, bet kodel taip turetu but? Jei nori zaisti, imi ir zaidi ir cia ne argumentas, kad tu iki 4 turo nenori plesytis. Isvada paprasta zaisk su visais ir nereikes jokiu sistemu, o cia norima, kad butu patogiau.

As nesakiau , kad man nepatinka , man graziau ziurisi senesnis variantas. Mane domino sprendimo priemimas . Esi suinteresuotas asmuo , tas zaidimas su sena lentele ir dabar keitimas nusistovejusios sistemos vien savo nuoziura nera sveikintinas.O del zaidimo kai patogu, tai tiek tu, tiek kiti lygiai tokie pat. Kodel niekas be manes nerase , na nezinau , Aleksejus atsisake zaist , kol kas jis vienas.Tam ketvertuke turejusiam dabar but Domanto nuomones nezinau . Man geriausiai ziurisi siuo metu du sesetai , kai pirmoj pusej turnyro zaidzia pirmas sesetas su antru , o antroj turnyro pusej jau tie sesetai tarp saves . Na kaip ir nera man daugiau klausimu :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby zoomz » Wed 2017 Feb 01, 19:27

klausk-atsakysiu wrote:
zoomz wrote:Kadangi as atsakingas uz 64, as ir nusprendziau apie toki pakeitima. Beje kol kas jis tau vienam nepatinka (bent jau niekas kitas nepasisake). Aisku, kad jis tau pvz patogus - situacija nereikalauja - nezaidziu, situacija reikalauja - zaidziu, bet kodel taip turetu but? Jei nori zaisti, imi ir zaidi ir cia ne argumentas, kad tu iki 4 turo nenori plesytis. Isvada paprasta zaisk su visais ir nereikes jokiu sistemu, o cia norima, kad butu patogiau.

As nesakiau , kad man nepatinka , man graziau ziurisi senesnis variantas. Mane domino sprendimo priemimas . Esi suinteresuotas asmuo , tas zaidimas su sena lentele ir dabar keitimas nusistovejusios sistemos vien savo nuoziura nera sveikintinas.O del zaidimo kai patogu, tai tiek tu, tiek kiti lygiai tokie pat. Kodel niekas be manes nerase , na nezinau , Aleksejus atsisake zaist , kol kas jis vienas.Tam ketvertuke turejusiam dabar but Domanto nuomones nezinau . Man geriausiai ziurisi siuo metu du sesetai , kai pirmoj pusej turnyro zaidzia pirmas sesetas su antru , o antroj turnyro pusej jau tie sesetai tarp saves . Na kaip ir nera man daugiau klausimu :)


As suinteresuotas asmuo, bet tu man paaiskink sis pakeitimas kokia duoda man nauda, jei jau tu tokias uzuominas metai. O viskas keiciasi, cia nera jokio stebuklo, as suprantu, kad nelabai malonu atsisakyti privilegijos zaisti priklausomai nuo situacijos, bet kodel tu ar as turetume turet toki patoguma? Pasikartosiu dar kart, zaisk visas partijas ir nereikes jokiu sistemu, jokiu sesetu, jokiu privilegiju :!: Kazkas turi priimt sprendimus, o jie visada ne visiems patiks, bet cia jau nieko nepadarysi. As tave isgirdau, tu uz tai, kad butu kazkokiems ketvertams,sesetams, kazkokios privilegijos. O as uz tai, kad visiems butu lygios salygos.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Lietuvos vyrų čempionato finalas "64"

Postby Roma » Wed 2017 Feb 08, 22:54

Lietuvos vyrų paprastųjų /šiuolaikinių/ šaškių čempionatas. Aukščiausioji lyga
Varžybų vieta Vilnius, vasario 11-16 d.d. Pradžia - 12 val.Vilniaus SM"Tauras"-Vasario 16-osios,14,Vilnius
Ratų sistema: 2 partijų mikromačai, pagal „šiuolaikinių” šaškių debiutus - burtų traukimas. Laiko kontrolė: 45 min. + 30 sek. už kiekvieną ėjimą partijoje /5 dalyviai patenka į 2018 m. finalą/.
Dalyviai: 5-2016 m. čempionato nugalėtojai,4-atrankinių turnyrų vykusių 2016 m. nugalėtojai; 1- LŠF nuožiūra .Viso 10 dalyvių.
Nakvynė- Corn Hotel,Ševčenkos g.16,Nakvynės kaina-15 eurų
Roma
 
Posts: 1732
Joined: Mon 2009 Jan 19, 1:22
Location: Vilnius

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests