Programos šveicariskai sistemai

Moderatorius: aleksej

Re: Programos šveicariskai sistemai

Standartinė arunas05 » Pen 2017 Vas 24, 18:57

klausk-atsakysiu rašė:Patikslink, kas cia pateikta ?

čia Kanų turnyras . pirmą kartą matau tokį formatą. tai gal čia kokia nauja programa? reitingo pokytis labai spalvingas - Trofimovas minus tik 25 taškai. galėjo būti dar kokie 2 turai - būtų minus 70 :D
arunas05

Standartinė klausk-atsakysiu » Pen 2017 Vas 24, 20:43

Man irgi nematyta. Pradzioj pamaniau,kad gal cia ta mums zadetoji :)
klausk-atsakysiu

Standartinė vitas67 » Ant 2017 Rgp 08, 23:12

FMJD tesėjo savo pažadą. Nemokamai galima parsisiūst naują teisėjavimo programą. Pirmiausia turėsite užpildyt anketą, tik tada galėsit parsisiūst demo versiją. Per 1-3 d. jum atsiūs aktyvavimo kodą.
Nuoroda į anketą: https:
//fmjd.org/forms/da/

Iš esmės tai pašlifuota ChessArbiter versija. Net jo failus atidaro be jokių problemų.
Lyginant su mano turėta versija, pataisyta lentelių kas su kuom žaidė nuoroda. Joje jau rodo ne startinį varžovo numerį, o jo užimamaą vietą(tas pat ir komandinėj versijoj)
Kolkas pastebėjau vienintelį pražiūrėjimą komandinėj versijoj - koficientus (Buholcą ir t.t.) skaičiuoja pagal mažus taškus.
Gal kiek nepatogumų išlieka reitingų skaičiavime (Vis tas papildomas dauginimas iš 5)
Šiaip tai man ji kiek spėjau panagrinėt, patiko. Kas domisi tikrai suras laiko ir noro pasidomėt
vitas67

Standartinė klausk-atsakysiu » Pen 2017 Rgp 18, 4:57

Informacija reitinginius turnyrus teisejaujantiems. Truputi paciupinejau ta nauja programa , tai bent kol kas viena buda radau kaip skaiciuot reitingus tik tarp reitinguotu zaideju. Tiems, kas neturi 1901 ir didesnio reitingo FMJD reitingu laukelyje irasyt 0 .
klausk-atsakysiu

Ankstesnis

Grįžti į Šaškių naujienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių