Moderator: aleksej
Cross Table
No Name Rtg Club Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Valužis, Ričardas 2239 Plungė 6.5 18:1 15:1 23:1/2 16:1 19:1/2 3:1/2 6:1/2 8:1 2:1/2
2 Banevičius, Rokas 2010 Šiauliai 6.5 34:1 4:1 19:1/2 6:1/2 5:0 10:1 23:1 15:1 1:1/2
3 Barauskis, Algimantas 2205 Mažeikiai 6.5 21:1 17:1/2 27:1 19:0 9:1 1:1/2 24:1 13:1 5:1/2
4 Armanavièius, Petras 2177 Panevėžys 6 29:1 2:0 28:1 12:1/2 11:1/2 16:1/2 7:1/2 24:1 6:1
5 Gricius, Saulius 2222 Klaipėda 6 19:0 26:1/2 40:1 21:1 2:1 23:1/2 28:1 6:1/2 3:1/2
6 Klimas, Modestas 2133 Priekulė 5.5 39:1 12:1/2 25:1 2:1/2 15:1/2 19:1 1:1/2 5:1/2 4:0
7 Aleksandravičius, Vilius 1800 Šiauliai 5.5 9:1/2 11:1 16:0 14:1 13:0 12:1 4:1/2 22:1/2 24:1
8 Ragauskis, Juras 2153 Šiauliai 5.5 33:1 27:1/2 17:1/2 24:1/2 12:1 13:1/2 19:1 1:0 9:1/2
9 Bagdonas, Remigijus 2032 Kuršėnai 5.5 7:1/2 20:1/2 26:1/2 32:1 3:0 21:1 15:1/2 18:1 8:1/2
10 Dinius, Rimantas 2115 Šiauliai 5.5 25:1/2 32:1 12:1/2 15:0 18:1 2:0 11:1/2 28:1 16:1
11 Urbonas, Algirdas 2007 Mažeikiai 5.5 26:1/2 7:0 35:1 20:1 4:1/2 17:1/2 10:1/2 23:1 13:1/2
12 Mackevičius, Rimas 2002 Vilnius 5.5 35:1 6:1/2 10:1/2 4:1/2 8:0 7:0 34:1 25:1 22:1
13 Vaznonis, Edmundas 2046 Panevėžys 5.5 30:1 23:1/2 24:0 29:1 7:1 8:1/2 16:1 3:0 11:1/2
14 Želnys, Mykolas 2044 Telšiai 5.5 32:1/2 25:0 31:1 7:0 29:1 28:1/2 21:1/2 27:1 20:1
15 Balskus, Kęstutis 2102 Telšiai 5 37:1 1:0 33:1 10:1 6:1/2 24:1/2 9:1/2 2:0 17:1/2
16 Družinin, Boris 2129 Mažeikiai 5 40:1 24:1/2 7:1 1:0 25:1 4:1/2 13:0 19:1 10:0
17 Urbonas, Saulius 2020 Telšiai 5 38:1 3:1/2 8:1/2 23:0 30:1 11:1/2 22:1/2 20:1/2 15:1/2
18 Urbonas, Jonas 1995 Šiauliai 5 1:0 37:1 20:1/2 26:1/2 10:0 35:1 27:1 9:0 23:1
19 Galvydis, Viktoras 1981 Kuršėnai 4.5 5:1 22:1 2:1/2 3:1 1:1/2 6:0 8:0 16:0 25:1/2
20 Ribokas, Astijus 1900 Kupiškis 4.5 22:1/2 9:1/2 18:1/2 11:0 27:1/2 33:1 26:1 17:1/2 14:0
21 Švedas, Juozapas 1934 Vilnius 4.5 3:0 38:1 29:1/2 5:0 31:1 9:0 14:1/2 32:1/2 34:1
22 Smaidrys, Antanas 2045 Vilnius 4.5 20:1/2 19:0 32:0 40:1 26:1 25:1 17:1/2 7:1/2 12:0
23 Varpiotas, Pranas 2220 Telšiai 4 28:1 13:1/2 1:1/2 17:1 24:1/2 5:1/2 2:0 11:0 18:0
24 Petrulis, Arnoldas 2005 Panevėžys 4 31:1 16:1/2 13:1 8:1/2 23:1/2 15:1/2 3:0 4:0 7:0
25 Kaušinis, Rimantas 1900 Vilnius 4 10:1/2 14:1 6:0 27:1 16:0 22:0 29:1 12:0 19:1/2
26 Sakalauskas, Arnas 1800 Šiauliai 4 11:1/2 5:1/2 9:1/2 18:1/2 22:0 37:1 20:0 30:1/2 28:1/2
27 Raudys, Artûras 2009 Telšiai 4 36:1 8:1/2 3:0 25:0 20:1/2 30:1 18:0 14:0 32:1
28 Samuolis, Artûras 1968 Panevėžys 4 23:0 30:1 4:0 35:1 37:1 14:1/2 5:0 10:0 26:1/2
29 Ališauskas, Valdimaras 1915 Kuršėnai 4 4:0 34:1 21:1/2 13:0 14:0 32:1/2 25:0 37:1 38:1
30 Ribokas, Arijus 1900 Kupiškis 4 13:0 28:0 36:1 33:1 17:0 27:0 35:1 26:1/2 31:1/2
31 Sketerskaitė, Jorė 1800 Šiauliai 4 24:0 40:1/2 14:0 34:1 21:0 38:1/2 33:1/2 39:1 30:1/2
32 Sabaliauskas, Erikas 1900 Šiauliai 3.5 14:1/2 10:0 22:1 9:0 33:0 29:1/2 37:1 21:1/2 27:0
33 Andrijaitytë, Deimantë 1900 Gruždžiai 3.5 8:0 36:1 15:0 30:0 32:1 20:0 31:1/2 34:0 39:1
34 Kedienë, Petronėlė 1800 Telšiai 3.5 2:0 29:0 39:1/2 31:0 36:1 40:1 12:0 33:1 21:0
35 Varpiotienë, Regina 1800 Telšiai 3 12:0 39:1 11:0 28:0 38:1 18:0 30:0 36:0 40:1
36 Sabaliauskas, Artūras 1800 Šiauliai 3 27:0 33:0 30:0 38:0 34:0 39:1/2 40:1 35:1 37:1/2
37 Rapalis, Vladislovas 1900 Kuršėnai 2.5 15:0 18:0 38:1 39:1 28:0 26:0 32:0 29:0 36:1/2
38 Audickė, Aušrinė 1800 Panevėžys 2.5 17:0 21:0 37:0 36:1 35:0 31:1/2 39:0 40:1 29:0
39 Bačianskas, Reinoldas 1900 Elektrėnai 2.5 6:0 35:0 34:1/2 37:0 40:1/2 36:1/2 38:1 31:0 33:0
40 Daukšas, Renaldas 1900 Naisiai 1 16:0 31:1/2 5:0 22:0 39:1/2 34:0 36:0 38:0 35:0
aleksej wrote:Ten bailių kompanija susirinko ir į A turnyrą nerado kelio .
Users browsing this forum: No registered users and 80 guests