1-4 kl.moksleivių komandinės

Moderatorius: aleksej

1-4 kl.moksleivių komandinės

Standartinė vitas67 » Ant 2017 Bal 04, 22:15

I.VYKDYMO LAIKAS IR VIETA
1. Finalinės varžybos –2017m. balandžio 8d.
2. Atvykstama iki 11.00 val. į Kuršėnų Pavenčių mokyklą, Ventos g. 17,Kuršėnai, Šiaulių r.
II. DALYVIAI
3. Varžybose dalyvauja 2006 m. gim ir jaunesnių mokiniųbendrojo ugdymo mokyklų komandos.
4. Vienos komandos sudėtis –1 mergaitė ir 3 berniukai, 1 mokytojas. Mergaitė gali žaisti už berniuką. Komanda gali būti tik vienos mokyklos mokinių, bet ne kelių mokyklų rinktinė.
III. PROGRAMA
5. Programa:
5.1. Dalyvių registracija 11.00 –11.30 val.,
5.2. Varžybų atidarymas 11.30 val.,
5.3. Pirmo turo pradžia 12.00 val.
6. Varžybos vykdomos 9 ratų šveicariška sistema (laiko kontrolę nustato teisėjų kolegija).
IV. LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS
7. Komandų laimėtos vietos nustatomos pagal didžiausią visų komandos narių surinktą taškų sumą. Už laimėtą partiją skiriamas 1 taškas, lygiąsias –0,5 taško, pralaimėjus –0 taškų.
8. Kelioms komandoms surinkus vienodai taškų, pirmenybė teikiama pagal:
8.1. Aukštesnę vietą užima komanda laimėjusi tarpusio susitikimą;
8.2. Buholco koeficientą (atmetus blogiausią ir geriausią rezultatą);
8.3. Buholco koeficientą pilną;
8.4. Progreso koeficientą;
8.5. Pergalių skaičių.
V. PARAIŠKOS`
9. Išankstines (preliminarias) paraiškas, nurodant mokyklos pavadinimą, dalyvių ir vadovo vardus ir pavardes bei vadovo kontaktinį telefoną, siųsti iki 2017m. balandžio5d. elektroniniu paštu:raimonda.cerkauskaite@lmnsc.lt.

Paraiška laikoma priimta, jei gavote atsakymą.
10. Atvykus į varžybas, komandų vadovas pateikia teisėjų kolegijai vardines paraiškas pagal bendruosiuose nuostatuose nurodytus reikalavimus, mokinių pažymėjimus.
11. Kitos dalyvavimo varžybose sąlygos numatytos bendruosiuose nuostatuose.
LMNŠC metodininkė Inesa PuidokienėTel. (8 5) 215 4576el. paštas
raimonda.cerkausakite@lmnsc.l
vitas67
 
Pranešimai: 810
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50

Re: 1-4 kl.moksleivių komandinės

Standartinė telsiskis » Sek 2017 Bal 09, 10:59

Lentelė.
Prikabinti failai
20170409_105110 (Small).jpg
20170409_105110 (Small).jpg (129.38 KiB) Peržiūrėta 4086 kartus(ų)
telsiskis
 
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: Pir 2009 Spa 19, 12:08

Re: 1-4 kl.moksleivių komandinės

Standartinė Aleksas » Pir 2017 Bal 10, 8:41

kur normalios lentelės?
Aleksas
 
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Pen 2008 Vas 01, 1:09
Miestas: Jonava

Re: 1-4 kl.moksleivių komandinės

Standartinė vitas67 » Tre 2017 Bal 12, 9:34

Komandinė lentelė:
Kodas: Pasirinkti visus
No Name                                      Rtg  Total  1      2      3      4      5      6      7      8      9   

1  Telšių, "Atžalyno" progimnazija           1689 31.0   5:4.0 18:4.0  3:2.5  2:2.0  6:3.5  4:3.5 16:4.0 13:3.5 10:4.0
2  Vilniaus, "Spindulio" progimnazija        1728 29.5  26:4.0 13:3.5  7:4.0  1:2.0  4:3.0  3:1.5  8:3.5  6:4.0 17:4.0
3  Marijampolės, J. Totoraičio progimnazij   1658 24.0  28:3.5 11:4.0  1:1.5 13:2.5  5:3.0  2:2.5  6:2.0  4:2.0  7:3.0
4  Šiaulių R., Ginkūnų S. ir V.  Zubovų      1514 21.0   9:3.0 17:2.0 23:4.0 10:3.0  2:1.0  1:.5  22:3.0  3:2.0  8:2.5
5  Varėnos, "Ryto" progimnazija              1590 20.0   1:0.0 12:3.0 11:3.0  7:3.5  3:1.0 22:2.0 17:2.5  8:1.5 16:3.5
6  Panevėžio, "Vilties" progimnazija         1565 19.5   8:1.5 27:4.0 10:2.0 16:4.0  1:.5  17:2.5  3:2.0  2:0.0 14:3.0
7  Jurbarko R., Vadžgirio pagrindinė moky    1500 19.5  27:3.0 19:3.0  2:0.0  5:.5   9:3.0 23:4.0 13:2.0 14:3.0  3:1.0
8  Radviliškio R., Pociūnėlių pagrindinė mok 1514 19.0   6:2.5 22:2.0 17:2.0 18:2.5 23:3.0 10:2.5  2:.5   5:2.5  4:1.5
9  Šilutės R., Žemaičių Naumiesčio gimna     1500 19.0   4:1.0 14:2.5 15:2.5 17:1.0  7:1.0 12:2.5 25:2.5 20:3.0 18:3.0
10 Jonavos, Panerio pradinė mokykla          1574 18.5  17:1.5 25:4.0  6:2.0  4:1.0 11:3.0  8:1.5 14:1.5 22:4.0  1:0.0
11 Mažeikių, Pavasario pagrindinė moky       1500 18.5  15:3.0  3:0.0  5:1.0 26:4.0 10:1.0 20:3.0 12:2.0 18:2.0 13:2.5
12 Alytaus, Panemunės pagrindinė moky        1504 18.0  18:0.0  5:1.0 27:3.0 28:4.0 14:1.0  9:1.5 11:2.0 25:3.0 23:2.5
13 Šiauliai, Šiaulių Centro pradinė mo       1532 17.5  21:3.5  2:.5  19:4.0  3:1.5 17:2.0 14:2.0  7:2.0  1:.5  11:1.5
14 Kėdainių, "Aušros" progimnazija           1500 17.5  19:1.0  9:1.5 28:3.0 22:2.5 12:3.0 13:2.0 10:2.5  7:1.0  6:1.0
15 Širvintų M., Širvintų pradinė mokykla     1500 17.5  11:1.0 21:2.0  9:1.5 20:3.0 22:0.0 24:2.5 18:.5  19:3.0 27:4.0
16 Kauno R., Vilkijos gimnazija              1500 17.0  23:2.0 24:2.5 22:3.0  6:0.0 18:3.0 19:4.0  1:0.0 17:2.0  5:.5
17 Vilniaus R., Mickūnų gimnazija            1530 16.5  10:2.5  4:2.0  8:2.0  9:3.0 13:2.0  6:1.5  5:1.5 16:2.0  2:0.0
18 Utenos R., Saldutiškio pagrindinė mo      1500 16.5  12:4.0  1:0.0 24:2.0  8:1.5 16:1.0 25:1.5 15:3.5 11:2.0  9:1.0
19 Klaipėdos R., Dovilų pagrindinė mokykla   1500 16.0  14:3.0  7:1.0 13:0.0 21:2.5 24:3.0 16:0.0 23:2.0 15:1.0 26:3.5
20 Akmenės R., Naujosios Akmenės Saulėte     1500 16.0  24:2.0 23:.5  21:2.0 15:1.0 28:3.5 11:1.0 27:2.5  9:1.0 22:2.5
21 Rokiškio, Senamiesčio progimnazija        1500 16.0  13:.5  15:2.0 20:2.0 19:1.5 25:1.0 26:1.0 28:2.5 27:3.0 24:2.5
22 Joniškio, Mato Slančiausko progimna       1500 15.5  25:2.5  8:2.0 16:1.0 14:1.5 15:4.0  5:2.0  4:1.0 10:0.0 20:1.5
23 Vilkaviškio R., Kybartų "Saulės" progimna 1516 15.5  16:2.0 20:3.5  4:0.0 24:3.0  8:1.0  7:0.0 19:2.0 26:2.5 12:1.5
24 Biržų, "Aušros" pagrindinė mokyk          1500 15.5  20:2.0 16:1.5 18:2.0 23:1.0 19:1.0 15:1.5 26:2.5 28:2.5 21:1.5
25 Raseinių R., Ariogalos gimnazija          1502 15.0  22:1.5 10:0.0 26:2.0 27:1.5 21:3.0 18:2.5  9:1.5 12:1.0 28:2.0
26 Ukmergės, "Šilo" pagrindinė mokykla       1517 12.5   2:0.0 28:2.0 25:2.0 11:0.0 27:2.0 21:3.0 24:1.5 23:1.5 19:.5
27 Šilalės R., Kvėdarnos Prano Liatuko       1500 12.0   7:1.0  6:0.0 12:1.0 25:2.5 26:2.0 28:3.0 20:1.5 21:1.0 15:0.0
28 Ignalinos, Česlovo Kudabos progimnaz      1500 10.0   3:.5  26:2.0 14:1.0 12:0.0 20:.5  27:1.0 21:1.5 24:1.5 25:2.0
vitas67
 
Pranešimai: 810
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50

Re: 1-4 kl.moksleivių komandinės

Standartinė vitas67 » Tre 2017 Bal 12, 9:36

Pirmos lentos lentelė
Kodas: Pasirinkti visus
No Name                                Intl Id     Rtg  Loc Total  1    2    3    4    5    6    7    8    9 

1  Ališauskas Tautvydas, Telšiai       2006 09 24  1811 3   8.5   23:1 11:1  3:½ 12:1 17:1  2:1  8:1 15:1 19:1
2  Damskis Renaldas, Šiaulių  Raj      2008 11 30  1608 5   8      6:1 26:1 27:1 19:1 12:1  1:0 20:1  3:1  5:1
3  Stankevičius Matas, Marijampolė     2008 06 24  1876 3   7.5   28:1 18:1  1:½ 15:1 23:1 12:1 17:1  2:0 25:1
4  Jakubėnas Andrius, Biržai                       1550 6   6.5    9:1  8:½ 11:0 27:1 13:1 14:½  7:½ 28:1 24:1
5  Kryžanauskas Lukas, Radviliškio Raj 2007 02 21  1588 5   6.5   17:1 20:0 26:1 11:1 27:1 19:1 12:½ 23:1  2:0
6  Eičas Orestas, Šilutės Raj.         2006 01 03  1563 6   6      2:0 21:1 14:1 26:1 25:1 10:½ 16:½  9:1 11:0
7  Kontrimavičius Ignas, Ukmergės Raj  2006        1550 6   6     12:0 28:1 16:1 18:0 22:1 24:1  4:½ 27:1 13:½
8  Urbonavičius Lukas, Kauno Raj       2006 11 05  1550 6   5.5   27:1  4:½ 20:1 17:0 11:1 13:1  1:0 26:½ 23:½
9  Daraška Arnas, Akmenės Raj          2006 02 09  1550 6   5.5    4:0 27:½ 24:1 14:0 28:1 18:1 22:1  6:0 20:1
10 Rudzevičiūtė Rasvita, Alytaus       2006 12 21  1550 6   5.5   11:0 23:1 22:0 28:1 21:0  6:½ 18:1 16:1 27:1
11 Narkūnas Kristupas, Utenos Raj      2007 02 21  1550 6   5     10:1  1:0  4:1  5:0  8:0 16:0 14:1 18:1  6:1
12 Langvinis Domantas, Vilnius         2009 05 28  1637 4   5      7:1 15:½ 25:1  1:0  2:0  3:0  5:½ 17:1 26:1
13 Prielgauskas Dovydas, Klaipėdos Raj 2008 05 28  1500     5     21:1 25:1 15:0 24:½  4:0  8:0 27:1 14:1  7:½
14 Ktūminas Jaunius, Širvintų          2006 06 26  1500     4.5   18:1 24:1  6:0  9:1 20:0  4:½ 11:0 13:0 22:1
15 Valuckas Augustas, Šiauliai         2009 05 13  1500     4.5   24:½ 12:½ 13:1  3:0 26:1 21:1 25:½  1:0 18:0
16 Povilauskas Augustas, Raseinių Raj  2006 08 31  1508 5   4.5   20:0 19:0  7:0 22:1 24:1 11:1  6:½ 10:0 28:1
17 Daraškevičius Ignas, Panevėžys      2006 07  12 1585 5   4      5:0 22:1 19:½  8:1  1:0 26:1  3:0 12:0 21:½
18 Grigutis Nojus, Mažeikių Raj        2006 11 21  1500     4     14:0  3:0 23:1  7:1 19:1  9:0 10:0 11:0 15:1
19 Snieška Modestas, Jonavos Raj       2008 05 05  1500     4     26:1 16:1 17:½  2:0 18:0  5:0 21:½ 20:1  1:0
20 Dabužinskas Klaidas, Joniškis       2006 09 05  1500     4     16:1  5:1  8:0 21:1 14:1 23:0  2:0 19:0  9:0
21 Leikauskas Rokas, Kėdainiai         2006 02 28  1500     4     13:0  6:0 28:1 20:0 10:1 15:0 19:½ 25:1 17:½
22 Šiaudvytis Ąžuolas, Šilalės Raj.    2006 12 25  1500     3     25:1 17:0 10:1 16:0  7:0 28:1  9:0 24:0 14:0
23 Radzevičius Erikas, Varėna          2007 11 19  1522 6   2.5    1:0 10:0 18:0 25:½  3:0 20:1 26:½  5:0  8:½
24 Eversonas Matas, Rokiškio Raj       2006 08 20  1500     2.5   15:½ 14:0  9:0 13:½ 16:0  7:0 28:½ 22:1  4:0
25 Ramonovaitė Viktorija, Jurbarko Raj 2006 07 21  1500     2     22:0 13:0 12:0 23:½  6:0 27:1 15:½ 21:0  3:0
26 Urbanovič Ernest, Vilniaus Raj.     2006 04 08  1500     1     19:0  2:0  5:0  6:0 15:0 17:0 23:½  8:½ 12:0
27 Šulskis Augustas, Vilkaviškio Raj   2007 03 04  1500     .5     8:0  9:½  2:0  4:0  5:0 25:0 13:0  7:0 10:0
28 Liškevičius Orintas, Ignalina       2006 06 26  1500     .5     3:0  7:0 21:0 10:0  9:0 22:0 24:½  4:0 16:0
vitas67
 
Pranešimai: 810
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50

Re: 1-4 kl.moksleivių komandinės

Standartinė vitas67 » Tre 2017 Bal 12, 9:37

Antros lentos lentelė
Kodas: Pasirinkti visus
No Name                              Intl Id     Rtg  Loc Total  1    2    3    4    5    6    7    8    9 

1  Graužaitė Ugnė, Vilnius           2006 07 13  1818 3   8     20:1 16:1  8:1  2:½ 23:1  5:½  6:1 12:1  3:1
2  Kotkovas Dovydas, Telšiai         2006 05 22  1616 4   8      7:1 19:1  5:1  1:½ 12:1 23:1 18:1 16:½ 17:1
3  Prystavko Edvin, Vilniaus Raj.    2006 03 21  1513 6   7     17:1 23:1  6:1 26:1 16:1 12:½  7:½ 18:1  1:0
4  Navajauskas Deividas, Kėdainiai   2006 03 03  1550 6   7     21:1 26:1 25:1 24:1 11:1 16:1 17:1  8:0 12:0
5  Komisaraitis Rokas, Marijampolė   2007 08 13  1677 4   6.5   25:1 13:1  2:0 16:½  7:1  1:½ 12:1 23:½  8:1
6  Bilevičius Nedas, Radviliškio Raj 2006 12 12  1590 5   6.5   12:1 24:1  3:0 19:1 14:1 17:1  1:0  7:½ 23:1
7  Balcevičiūtė Barbora, Varėna      2007 0719   1570 5   5.5    2:0 11:1 13:1  8:1  5:0 24:½  3:½  6:½ 18:1
8  Ačas Nojus, Jurbarko Raj          2009 08 18  1550 6   5.5   27:1 21:1  1:0  7:0 26:1 14:1 16:½  4:1  5:0
9  Tarbiejevas Kajus, Akmenės Raj    2006 02 22  1550 6   5.5   28:1 14:0 15:½ 10:0 25:1 13:0 27:1 26:1 24:1
10 Pilka Dovydas, Širvintų           2006 08 27  1550 6   5.5   13:0 15:0 26:1  9:1 24:0 28:1 19:½ 21:1 27:1
11 Žilionis Matas, Alytaus           2006 09 30  1550 6   5     19:0  7:0 27:1 25:1  4:0 26:1 13:0 22:1 14:1
12 Micevičius Paulius, Panevėžys     2006 09 22  1595 5   4.5    6:0 27:1 17:1 18:1  2:0  3:½  5:0  1:0  4:1
13 Kučikas Arvydas, Mažeikių Raj     2007 02 08  1500     4.5   10:1  5:0  7:0 20:1 17:0  9:1 11:1 19:0 16:½
14 Šukaitis Karolis, Vilkaviškio Raj 2008 01 22  1500 6   4.5   18:1  9:1 23:0 28:1  6:0  8:0 21:1 20:½ 11:0
15 Beinoris Nedas, Rokiškio Raj      2006 09 09  1500     4.5   16:0 10:1  9:½ 21:0 22:0 20:0 25:1 27:1 28:1
16 Tinteris Karolis, Šiauliai        2008 10 10  1555 6   4     15:1  1:0 21:1  5:½  3:0  4:0  8:½  2:½ 13:½
17 Laurinavičius Linas, Jonavos Raj  2010 10 265 1564 6   4      3:0 22:1 12:0 23:1 13:1  6:0  4:0 24:1  2:0
18 Abromavičiūtė Saulė, Kauno Raj    2006 04 24  1500     4     14:0 28:1 24:1 12:0 19:1 21:1  2:0  3:0  7:0
19 Jakštonytė Gabrielė, Utenos Raj   2006 09 09  1500     3.5   11:1  2:0 28:0  6:0 18:0 22:1 10:½ 13:1 26:0
20 Skapas Dovydas, Ukmergės Raj      2008 05 13  1569 6   3.5    1:0 25:0 22:0 13:0 27:1 15:1 28:1 14:½ 21:0
21 Sereika Gustas, Klaipėdos Raj     2006 07 10  1500     3      4:0  8:0 16:0 15:1 28:1 18:0 14:0 10:0 20:1
22 Čepas Tautvydas, Raseinių Raj     2007 01 30  1500     3     24:0 17:0 20:1 27:0 15:1 19:0 26:1 11:0 25:0
23 Krivickas Benas, Šiaulių  Raj     2007 06 16  1500     2.5   26:0  3:0 14:1 17:0  1:0  2:0 24:1  5:½  6:0
24 Steponaitis Danielius, Joniškis   2006 09 13  1500     2.5   22:1  6:0 18:0  4:0 10:1  7:½ 23:0 17:0  9:0
25 Pranevičius Kristupas, Ignalina   2007 03 01  1500     2.5    5:0 20:1  4:0 11:0  9:0 27:0 15:0 28:½ 22:1
26 Dulkys Dominykas, Šilutės Raj.    2006 01 14  1500     2     23:1  4:0 10:0  3:0  8:0 11:0 22:0  9:0 19:1
27 Mvundla Nicky, Šilalės Raj.       2007 07 27  1500     2      8:0 12:0 11:0 22:1 20:0 25:1  9:0 15:0 10:0
28 Balčiūnaitė Ieva, Biržai          2006 01 02  1500     1.5    9:0 18:0 19:1 14:0 21:0 10:0 20:0 25:½ 15:0
vitas67
 
Pranešimai: 810
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50

Re: 1-4 kl.moksleivių komandinės

Standartinė vitas67 » Tre 2017 Bal 12, 9:38

Trečios lentos lentelė
Kodas: Pasirinkti visus
No Name                                Intl Id    Rtg  Loc Total  1    2    3    4    5    6    7    8    9 

1  Matijoška Dominykas, Vilnius        2008 04 16 1636 4   9     26:1  3:1 14:1  2:1  5:1 17:1 15:1  6:1 24:1
2  Urbonas Osvaldas, Telšiai           2006 07 13 1684 5   7.5    4:1 21:1 17:½  1:0  6:1  5:1 18:1  3:1  8:1
3  Grušas Dovydas, Šiauliai            2007 03 16 1569 5   7     20:1  1:0 23:1 17:1 24:1 28:1 14:1  2:0 16:1
4  Ilickaitė Vincenta, Varėna          2007 07 13 1637 4   6.5    2:0  9:1 16:1 14:1 17:1 10:1 24:½ 15:0 18:1
5  Genutis Dovydas, Šiaulių  Raj       2009 01 03 1550 6   6     13:1 24:1 11:1  8:1  1:0  2:0 10:½ 17:½ 15:1
6  Beiliūnaitė Emilija, Panevėžys      2007 03 02 1583 5   6     15:½ 22:1  8:½ 18:1  2:0 24:1 17:1  1:0 28:1
7  Juršėnas Saulius, Ignalina          2006 11 18 1550 6   6     17:½ 26:1 28:1  9:0 27:½ 22:0 20:1 19:1 25:1
8  Kuzmickas Džiugas, Jonavos Raj      2006 05 19 1600 5   5.5   24:½ 25:1  6:½  5:0 16:1 15:½ 28:1 10:1  2:0
9  Turauskas Kornelijus, Alytaus       2006 06 20 1518 6   5.5   21:0  4:0 22:1  7:1 28:1 13:0 16:1 25:1 11:½
10 Šniukaitė Raminta, Joniškis         2006 02 11 1550 6   5.5   25:½ 15:1 18:1 28:½ 12:1  4:0  5:½  8:0 27:1
11 Sabaliauskas Titas, Vilkaviškio Raj 2009 07 09 1550 6   5.5   18:1 27:1  5:0 19:1 15:0 14:0 23:1 26:1  9:½
12 Bissekerskij Aleksandras, Širvintų  2007 06 21 1550 6   5.5   16:0 20:1 13:½ 27:1 10:0 19:1 21:0 23:1 22:1
13 Reikertas Pijus, Šilutės Raj.       2006 04 06 1550 6   5.5    5:0 28:1 12:½ 24:0 14:0  9:1 25:1 27:1 21:1
14 Bartkutė Vakarė, Jurbarko Raj       2007 04 10 1500     5     22:1 23:1  1:0  4:0 13:1 11:1  3:0 28:1 17:0
15 Jučas Laurynas, Radviliškio Raj     2006 07 17 1580 6   4.5    6:½ 10:0 24:1 21:½ 11:1  8:½  1:0  4:1  5:0
16 Končius Ignas, Mažeikių Raj         2007 04 08 1500     4     12:1 17:0  4:0 26:1  8:0 27:1  9:0 21:1  3:0
17 Bendoraitis Emilijus, Marijampolė   2009 01 04 1703 4   3.5    7:½ 16:1  2:½  3:0  4:0  1:0  6:0  5:½ 14:1
18 Janutis Matas, Kauno Raj            2006 09 01 1500     3.5   11:0 19:1 10:0  6:0 21:1 23:1  2:0 24:½  4:0
19 Grubinskaitė Audronė, Biržai        2007 06 02 1500     3.5   27:1 18:0 21:1 11:0 23:0 12:0 26:1  7:0 20:½
20 Sapogovas Ruslanas, Rokiškio Raj    2006 02 24 1500     3.5    3:0 12:0 27:1 23:1 25:0 26:0  7:0 22:1 19:½
21 Lamauskaitė Ieva, Utenos Raj        2008 12 21 1500     3      9:1  2:0 19:0 15:½ 18:0 25:½ 12:1 16:0 13:0
22 Rupšys Gvidas, Šilalės Raj.         2007 02 12 1500     3     14:0  6:0  9:0 25:½ 26:1  7:1 27:½ 20:0 12:0
23 Stanevičius Jonas, Klaipėdos Raj    2008 04 21 1500     3     28:1 14:0  3:0 20:0 19:1 18:0 11:0 12:0 26:1
24 Nainaitė Viktorija, Vilniaus Raj.   2006 05 03 1526 6   2.5    8:½  5:0 15:0 13:1  3:0  6:0  4:½ 18:½  1:0
25 Šatūnas Vilius, Raseinių Raj        2006 09 18 1500     2.5   10:½  8:0 26:0 22:½ 20:1 21:½ 13:0  9:0  7:0
26 Ruzgas Aurimas, Ukmergės Raj        2007       1500     2      1:0  7:0 25:1 16:0 22:0 20:1 19:0 11:0 23:0
27 Erlickas Mantas, Akmenės Raj        2006 12 07 1500     1     19:0 11:0 20:0 12:0  7:½ 16:0 22:½ 13:0 10:0
28 Brigys Titas, Kėdainiai             2006 05 09 1500     .5    23:0 13:0  7:0 10:½  9:0  3:0  8:0 14:0  6:0
vitas67
 
Pranešimai: 810
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50

Re: 1-4 kl.moksleivių komandinės

Standartinė vitas67 » Tre 2017 Bal 12, 9:40

Ketvirtos lentos lentelė
Kodas: Pasirinkti visus
No Name                                   Intl Id    Rtg  Loc Total  1    2    3    4    5    6    7    8    9 

1  Karvelytė Urtė, Vilnius                2007 04 04 1779 3   7.5   27:1 23:1  2:1  3:½ 17:1  4:0 26:1 11:1  6:1
2  Martinaitytė Rita, Jurbarko Raj        2006 06 22 1550 6   7     21:1 14:1  1:0  5:0  9:1 15:1 23:1  7:1  4:1
3  Ramšaitė Odeta, Telšiai                2006 02 18 1648 4   7      5:1 13:1  4:½  1:½ 11:½ 17:½ 18:1 23:1 12:1
4  Komisaraitytė Rasa, Marijampolė        2009 05 07 1781 3   6.5   28:1  8:1  3:½ 23:1  5:1  1:1 11:0 17:1  2:0
5  Aidukevičiūtė Urtė, Varėna             2008 05 31 1630 5   6.5    3:0 24:1  8:1  2:1  4:0 22:½  6:1 26:1 18:1
6  Chalkovskytė Dorota, Vilniaus Raj.     2006 07 27 1584 5   6     12:1 17:1 26:1  9:1 23:1 11:1  5:0 18:0  1:0
7  Žilinskaitė Gustė, Kėdainiai           2006 05 24 1550 6   6     14:0  9:½ 28:1 22:1 24:1 23:1 12:1  2:0 11:½
8  Revenkova Ieva, Mažeikių Raj           2008 02 22 1550 6   6     25:1  4:0  5:0 27:1 12:0 19:1 24:1 13:1 23:1
9  Dulkytė Solveiga, Šilutės Raj.         2006 01 14 1500 6   5.5   17:0  7:½ 25:1  6:0  2:0 24:1 16:1 19:1 13:1
10 Pipinytė Altėja, Rokiškio Raj          2006 06 18 1500 6   5.5   23:0 25:1 19:½ 14:0 16:1 27:1 28:1 21:0 20:1
11 Zajankauskaitė Aleksandra, Panevėžys   2006 01 29 1500 6   5     26:1 21:1 12:0 18:1  3:½  6:0  4:1  1:0  7:½
12 Šimkutė Karolina, Jonavos Raj          2006 03 13 1634 4   5      6:0 16:1 11:1 17:0  8:1 26:1  7:0 22:1  3:0
13 Biriukaitė Austėja, Utenos Raj         2008 04 14 1550 6   5     24:1  3:0 20:1 26:1 18:1 16:0 25:1  8:0  9:0
14 Maskaliovaitė Kornelija, Klaipėdos Raj 2006 06 15 1500     5      7:1  2:0 23:0 10:1 20:1 18:0 15:1 25:0 27:1
15 Kanclerytė Vesta, Vilkaviškio Raj      2006 03 09 1566 6   5     18:0 19:1 17:0 20:1 26:1  2:0 14:0 27:1 24:1
16 Saltonaitė Gabija, Raseinių Raj        2006 01 23 1500     5     22:1 12:0 27:1 21:0 10:0 13:1  9:0 24:1 28:1
17 Rastokaitė Neringa, Šiaulių  Raj       2007 02 10 1500     4.5    9:1  6:0 15:1 12:1  1:0  3:½ 22:½  4:0 26:½
18 Karaliūtė Nortė, Kauno Raj             2007 08 23 1500     4     15:1 20:0 22:1 11:0 13:0 14:1  3:0  6:1  5:0
19 Tarbijievaitė Kornelija, Akmenės Raj   2007 12 26 1500     4     20:1 15:0 10:½ 25:1 28:1  8:0 21:0  9:0 22:½
20 Makšimaitė Saulė, Biržai               2007 09 12 1500     4     19:0 18:1 13:0 15:0 14:0 25:1 27:1 28:1 10:0
21 Pužaitė Rugilė, Šilalės Raj.           2006 03 05 1500     4      2:0 11:0 24:0 16:1 27:1 28:0 19:1 10:1 25:0
22 Cibulskytė Agnė, Joniškis              2006 12 05 1500     2.5   16:0 26:0 18:0  7:0 25:1  5:½ 17:½ 12:0 19:½
23 Seniūnaitė Emilija, Šiauliai           2007 08 10 1507 6   2     10:1  1:0 14:1  4:0  6:0  7:0  2:0  3:0  8:0
24 Marčiulaitytė Adrijana, Alytaus        2006 05 04 1500     2     13:0  5:0 21:1 28:1  7:0  9:0  8:0 16:0 15:0
25 Indrilionė Barbora, Širvintų           2007 10 03 1500     2      8:0 10:0  9:0 19:0 22:0 20:0 13:0 14:1 21:1
26 Ivanovaitė Faustėja, Radviliškio Raj   2006 12 14 1500     1.5   11:0 22:1  6:0 13:0 15:0 12:0  1:0  5:0 17:½
27 Petračenkaitė Karina, Ukmergės Raj     2008       1500     1      1:0 28:1 16:0  8:0 21:0 10:0 20:0 15:0 14:0
28 Grigelytė Kornelija, Ignalina          2006 06 17 1500     1      4:0 27:0  7:0 24:0 19:0 21:1 10:0 20:0 16:0
vitas67
 
Pranešimai: 810
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50


Grįžti į Šaškių naujienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 14 svečių

cron