LR moksleivių 64 pirmenybės jaunimas, jaunučiai

Moderatorius: aleksej

LR moksleivių 64 pirmenybės jaunimas, jaunučiai

Standartinė vitas67 » Ant 2017 Spa 03, 21:09

2017 10 14 Kauno technikos profesinio mokymo centre (V.Krėvės pr 114) vyks LR moksleivių šaškių 64 jaunimo (1999 m ir jaunesni) ir jaunučių (2005 m ir jaunesni) pirmenybės. Pradžia 11 val.
Išankstinė registracija: J. Navickas jnjonas44@gmail.com Tel.:+370 654 01638
vitas67
 
Pranešimai: 810
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50

Re: LR moksleivių 64 pirmenybės jaunimas, jaunučiai

Standartinė vitas67 » Tre 2017 Spa 04, 19:53

2017 METŲ LIETUVOS MOKINIŲ „64“ ŠAŠKIŲ ASMENINIŲ PIRMENYBIŲ NUOSTATAI

I. BENDROSIOS NUOSTATOS
1. 2017 metų Lietuvos mokinių „64“ šaškių asmeninių pirmenybių (toliau – pirmenybės) nuostatai reglamentuoja pirmenybių tikslus, organizavimo, finansavimo, dalyvių apdovanojimo jose tvarką.
2. Organizatoriai – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (toliau – Centras), rėmėjai – Lietuvos šaškių federacija, Nacionalinė moksleivių šaškių lyga.

II. PIRMENYBIŲ TIKSLAS IR UŽDAVINIAI
3. Tikslas – ugdyti mokinių asmenines kompetencijas, kūrybiškumą, puoselėti garbingo rungtyniavimo vertybes.
4. Uždaviniai:
4.1. populiarinti žaidimą šaškėmis, ieškoti gabių, talentingų vaikų, sudaryti sąlygas jiems tobulėti;
4.2. išaiškinti geriausius mokinius – šaškių žaidimo mėgėjus.

III. DALYVIAI
5. Pirmenybėse dalyvauja Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Pirmenybės vyks keturiose amžiaus grupėse: jaunimo (gimusių 1999 m. ir jaunesnių), jaunių (gimusių 2002 m. ir jaunesnių), jaunučių (gimusių 2005 m. ir jaunesnių) ir vaikų (gimusių 2008 m. ir jaunesnių).

IV. VYKDYMO LAIKAS IR VIETA
6. Lietuvos mokinių „64“ šaškių jaunučių ir jaunimo asmeninės pirmenybės vyks 2017 m. spalio 14 d. Kauno technikos profesinio mokymo centre, adresu V. Krėvės pr. 114, Kaunas, dalyvauja mokiniai gimę 1999 m. ir jaunesni, ir gimę 2005 m. ir jaunesni:
atvykimas iki 10.40 val.;
varžybų atidarymas – 10.50 val.;
pirmas turas – 11.00 val.;
varžybų uždarymas – 17.00 val.
7. Lietuvos mokinių „64“ šaškių vaikų ir jaunių šaškių asmeninės pirmenybės vyks 2017 m. lapkričio 11 d. Kauno technikos profesinio mokymo centre, adresu V. Krėvės pr. 114, Kaunas, dalyvauja mokiniai, gimę 2008 m. ir jaunesni, ir gimę 2002 m. ir jaunesni:
atvykimas iki 10.40 val.;
varžybų atidarymas – 10.50 val.;
pirmas turas – 11.00 val.;
varžybų uždarymas – 17.00 val.

V. REGLAMENTAS
8. Pirmenybių reglamentą nustato teisėjų kolegija.

VI. DALYVIŲ PRIĖMIMO SĄLYGOS
9. Pirmenybių dalyviai, komandų bei delegacijų vadovai iki konkrečių pirmenybių likus 5 dienoms pateikia išankstines (preliminarias) paraiškas, kur nurodoma: mokyklos pavadinimas, tiksli kiekvieno iš dalyvių gimimo data, vadovo vardas ir pavardė, kontaktinis telefono nr.. Šiuos duomenis prašome pateikti Jonui Navickui, tel. 865 401638 arba el. paštu jnjonas44@gmail.com, tel. 865 401638 iki spalio 9 d. ir atitinkamai iki lapkričio 6 d..
10. Prieš pirmenybes komandos vadovai teisėjų kolegijai pateikia vardinės paraiškos originalą, patvirtintą įstaigos vadovo parašu ir antspaudu, kuriame nurodyta žaidėjo gimimo data, mokymosi įstaiga ir yra galiojanti gydytojo viza.
11. Kiekvienas žaidėjas turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (vaiko kelionės dokumentą, pasą arba asmens tapatybės kortelę). Nepateikus asmenį patvirtinančio dokumento, žaidėjui draudžiama dalyvauti pirmenybėse.
12. Už sportininkų saugumą ir elgesį pirmenybių dieną atsako komandos vadovas ir siunčianti organizacija.

VII. APDOVANOJIMAS
13. Pirmenybių nugalėtojai atskirose amžiaus grupėse apdovanojami Centro medaliais ir diplomais.

VIII. FINANSAVIMAS
14. Išlaidas, susijusias su dalyvių, trenerių ir delegacijų atstovų dalyvavimu pirmenybėse, apmoka komandiruojanti organizacija.
15. Pirmenybių dalyvių maitinimu rūpinasi komandiruojančios organizacijos.
16. Maistpinigius teisėjų kolegijai pagal galimybes apmoka Centras.
__________________________________
Parengė
Kūno kultūros ir sportinio ugdymo skyriaus metodininkė
Inesa Puidokienė, tel./faks.(8 5) 215 4576, mob. 8 611 57474,
el. paštas inesa.puidokiene@lmnsc.lt
vitas67
 
Pranešimai: 810
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50

Re: LR moksleivių 64 pirmenybės jaunimas, jaunučiai

Standartinė vitas67 » Šeš 2017 Spa 14, 22:42

Jaunimo merginų rezultatų lentelė:
Kodas: Pasirinkti visus
No   Name   Feder   Intl Id   Rtg   Club   Total   #1   #2   #3   #4   #5   #6   #7   #8
1   Pačkauskaitė Marija,    MP4   2001 11 29   1787   Vilnius B   5.5   *   1   ½   0   1   1   1   1
2   Pačkauskaitė Rita,    MP2   2003 11 28   1981   Vilnius   5.5   0   *   1   ½   1   1   1   1
3   Alekseriūnaitė Marija,    MP3   2004 07 13   1984   Šiauliai   5.5   ½   0   *   1   1   1   1   1
4   Trifonovaitė Simona,    MP4   2002 12 21   1939   Vilnius B   4.5   1   ½   0   *   0   1   1   1
5   Numgaudytė Irma,    MP6   2001 02 22   1726   Salantai   3.5   0   0   0   1   *   ½   1   1
6   Mickevičiūtė Liepa,    MP5   2004 07 07   1629   Šiauliai   2.5   0   0   0   0   ½   *   1   1
7   Buklerytė Augustė,    MP6   2004 08 31   1608   Alytus   1   0   0   0   0   0   0   *   1
8   Simonaitytė Aistė,    MP5   2000 04 24   1783   Marijampolė   0   0   0   0   0   0   0   0   *

vitas67
 
Pranešimai: 810
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50

Re: LR moksleivių 64 pirmenybės jaunimas, jaunučiai

Standartinė vitas67 » Šeš 2017 Spa 14, 22:43

Jaunimo vaikinų lentelė:
Kodas: Pasirinkti visus
No Name                        Feder Intl Id    Rtg  Club          Total  1    2    3    4    5    6    7    8    9 

1  Aleksandravičius Ernestas,  MP4   2002 09 17 2107 Vilnius B     6.5    8:1 10:1  6:½  2:½  4:½  7:½  5:½ 12:1  3:1
2  Golubajev Valentin,         MP3   2004 10 05 2106 Vilnius L     6.5   12:1  5:½  9:1  1:½  3:1  4:½ 10:0  6:1 14:1
3  Kraujalis Liudas,           MP4   2001 12 04 2072 Vilnius L     6     18:1  6:½  4:½  7:1  2:0  8:1 11:1 10:1  1:0
4  Šveikauskis Tomas,          MP3   2000 07 27 2130 Vilnius L     6     13:1  9:½  3:½ 14:1  1:½  2:½  6:½  5:½ 10:1
5  Domarkas Audrius,           MP3   2003 07 27 2215 Marijampolė L 6      7:1  2:½ 14:½  8:1  6:½ 10:½  1:½  4:½ 18:1
6  Domarkas Rytis,             MP3   2000 09 11 2246 Marijampolė L 5.5   11:1  3:½  1:½ 10:½  5:½ 13:1  4:½  2:0 17:1
7  Tvaronas Artūras,           MP6   2000 05 09 1848 Šiauliai      5.5    5:0 17:1 12:1  3:0 14:1  1:½ 15:½  9:½ 13:1
8  Krasauskas  Rokas,          MP6   2001 01 30 1786 Kupiškis      5.5    1:0 16:1 11:1  5:0 12:1  3:0 17:1 13:½ 15:1
9  Valtas Paulius,             MP4   2000 05 25 2032 Kaunas        5.5   15:1  4:½  2:0 13:½ 10:0 17:1 18:1  7:½ 16:1
10 Banevičius Rokas,           MP4   2003 12 21 2064 Šiauliai      5     17:1  1:0 13:1  6:½  9:1  5:½  2:1  3:0  4:0
11 Vidzikauskas Albredas,      MP5   2003 07 03 1856 Marijampolė N 5      6:0 14:½  8:0 17:1 16:1 18:1  3:0 15:1 12:½
12 Navickas Nojus,             MP7   2004 08 17 1735 Alytus        4.5    2:0 15:1  7:0 18:1  8:0 16:1 14:1  1:0 11:½
13 Labutis Augustinas,         MP5   2000 05 30 1799 Marijampolė   3.5    4:0 18:1 10:0  9:½ 17:1  6:0 16:½  8:½  7:0
14 Sakalauskas Arnas,          MP5   2003 01 24 1915 Šiauliai      3     16:1 11:½  5:½  4:0  7:0 15:0 12:0 18:1  2:0
15 Žilinskis Dovydas,          MP7   2001 08 08 1646 Salantai      2.5    9:0 12:0 17:0 16:0 18:1 14:1  7:½ 11:0  8:0
16 Skorupskas Aivaras,         MP9   2002 06 08 1587 Kaišiadorys   2.5   14:0  8:0 18:0 15:1 11:0 12:0 13:½ 17:1  9:0
17 Mikelaitis Airidas,         MP5   2004 04 28 1676 Alytus        1     10:0  7:0 15:1 11:0 13:0  9:0  8:0 16:0  6:0
18 Dobrovolskas Aurimas,       MP8   2002 05 30 1701 Salantai      1      3:0 13:0 16:1 12:0 15:0 11:0  9:0 14:0  5:0
vitas67
 
Pranešimai: 810
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50

Re: LR moksleivių 64 pirmenybės jaunimas, jaunučiai

Standartinė vitas67 » Šeš 2017 Spa 14, 22:44

Jaunutės mergaitės:
Kodas: Pasirinkti visus
No Name                     Feder Intl Id    Rtg  Club          Total  1    2    3    4    5    6    7    8    9 

1  Šimėnaitė Milana,        MP5   2007 08 16 1732 Vilnius L     8     15:1 12:1  4:½  9:1  2:1  3:1  7:1 14:1  8:½
2  Graužaitė Ugnė,          MP5   2006 07 13 1791 Vilnius L     7.5   14:1  3:1  6:1  4:½  1:0  5:1  9:1  7:1 10:1
3  Zujūtė Milena,           MP6   2006 12 28 1650 Kaišiadorys   6.5   19:1  2:0  8:1 15:1  4:½  1:0  6:1  5:1  9:1
4  Batkovskaja Emilija,     MP5   2005 10 28 1637 Vilnius B     6     16:1  5:1  1:½  2:½  3:½  6:1 14:½  9:½ 11:½
5  Pleištytė Myja,          MP5   2007 03 01 1744 Vilnius B     5      7:1  4:0  9:0 17:1 10:1  2:0 16:1  3:0 14:1
6  Ilickaitė Vincenta,      MP8   2007 07 13 1675 Varėna        5     10:1 18:1  2:0  7:½ 12:1  4:0  3:0 11:½ 15:1
7  Šimkutė Karolina,        MP6   2006 06 13 1622 Jonava        5      5:0 19:1 18:1  6:½  9:½ 12:1  1:0  2:0  0:1
8  Valentinavičiūtė Miglė,  MP8   2005 05 11 1577 Kaišiadorys   5     11:1  9:0  3:0 14:½ 19:½ 17:1 10:½ 13:1  1:½
9  Ramšaitė Odeta,          MP6   2006 02 18 1663 Telšiai       4.5   13:½  8:1  5:1  1:0  7:½ 16:1  2:0  4:½  3:0
10 Ščiotkina Simona,        MP5   2006 05 09 1554 Jonava        4.5    6:0 14:1 11:½ 12:½  5:0 15:1  8:½ 16:1  2:0
11 Sketerskaitė Jorė,       MP7   2009 07 29 1686 Šiauliai      4.5    8:0 13:1 10:½ 16:0 14:0  0:1 17:1  6:½  4:½
12 Aidukevičiūtė Urtė,      MP9   2008 05 31 1640 Varėna        4.5   17:1  1:0 16:1 10:½  6:0  7:0 18:0  0:1 19:1
13 Pileckytė Aida,          MP6   2005 09 14 1538 Marijampolė N 4.5    9:½ 11:0 15:0 18:1  0:1 14:0 19:1  8:0 17:1
14 Volbekaitė Deimantė,     MP4   2005 09 18 1634 Šiauliai      4      2:0 10:0 19:1  8:½ 11:1 13:1  4:½  1:0  5:0
15 Balcevičiūtė Barbora,    MP8   2007 07 11 1578 Varėna        4      1:0 17:1 13:1  3:0 16:0 10:0  0:1 18:1  6:0
16 Činčinskaitė Vakarė,           2005 12 09 1500 Vilnius B     4      4:0  0:1 12:0 11:1 15:1  9:0  5:0 10:0 18:1
17 Valentinavičiūtė Urtė,         2007 08 07 1500 Kaišiadorys   3     12:0 15:0  0:1  5:0 18:1  8:0 11:0 19:1 13:0
18 Žižliauskaitė Gustė,           2005 07 28 1500 Kaišiadorys   3      0:1  6:0  7:0 13:0 17:0 19:1 12:1 15:0 16:0
19 Sakalauskaitė Gabija,          2009 06 10 1500 Šiauliai      1.5    3:0  7:0 14:0  0:1  8:½ 18:0 13:0 17:0 12:0
vitas67
 
Pranešimai: 810
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50

Re: LR moksleivių 64 pirmenybės jaunimas, jaunučiai

Standartinė vitas67 » Šeš 2017 Spa 14, 22:46

Jaunučiai berniukai:
Kodas: Pasirinkti visus
No Name                     Feder Intl Id    Rtg  Club          Total  1    2    3    4    5    6    7    8    9 

1  Sabaliauskas Erikas,     MP5   2007 03 29 1960 Šiauliai      8     23:1 29:1 17:1  6:1  3:½  2:½ 11:1 10:1  7:1
2  Sketerskas Matas,        MP4   2006 07 21 1916 Šiauliai      7     10:½ 22:1 12:1  7:1  9:1  1:½  3:½  6:½ 11:1
3  Ribokas Arijus,          MP5   2005 05 02 1967 Kupiškis      7     18:1 19:1  7:1  9:½  1:½ 16:1  2:½  8:½  6:1
4  Venclovas Dalius,        MP7   2007 06 20 1703 Vilnius B     6     33:1  6:0 24:1  8:0 28:1 22:1  7:0 17:1 10:1
5  Sosnovskis Vitalijus,    MP6   2005 05 04 1604 Telšiai       6     16:1 17:0 29:0 23:½ 15:1 13:½ 22:1 19:1 18:1
6  Ribokas Astijus,         MP5   2005 05 02 1935 Kupiškis      5.5   14:1  4:1 11:1  1:0 19:1  9:0 16:1  2:½  3:0
7  Rauluševičius Markas,    MP6   2007 01 30 1866 Marijampolė L 5.5   32:1 24:1  3:0  2:0 25:1 14:1  4:1  9:½  1:0
8  Neironis Algirdas,       MP6   2006 08 30 1782 Vilnius B     5.5   31:1 12:½ 13:½  4:1 11:½ 10:0 18:1  3:½  9:½
9  Stankevičius Matas,      MP5   2008 06 28 1929 Marijampolė N 5.5   25:1 20:1 28:1  3:½  2:0  6:1 10:0  7:½  8:½
10 Kotkovas Dovydas,        MP5   2006 05 22 1652 Telšiai       5.5    2:½ 28:0 32:1 13:1 18:1  8:1  9:1  1:0  4:0
11 Ališauskas Tautvydas,    MP6   2006 09 24 1808 Telšiai       5.5   34:1 30:1  6:0 20:1  8:½ 19:1  1:0 12:1  2:0
12 Jackevičius Danielius,         2008 02 29 1616 Šiauliai      5.5   26:1  8:½  2:0 15:1 22:0 29:1 17:1 11:0 16:1
13 Okleiteris Nojus,        MP5   2005 04 19 1830 Marijampolė N 5     24:0 25:1  8:½ 10:0 23:1  5:½ 14:1 16:½ 15:½
14 Ivančikas Emilis,        MP7   2005 12 03 1675 Varėna        5      6:0 35:1 16:0 30:1 20:1  7:0 13:0 33:1 22:1
15 Bendoraitis Emilijus,    MP6   2009 01 04 1731 Marijampolė N 5     28:0 32:½ 26:1 12:0  5:0 27:1 21:1 24:1 13:½
16 Pečkys Tadas,            MP6   2008 03 26 1823 Marijampolė N 4.5    5:0 21:1 14:1 29:1 17:1  3:0  6:0 13:½ 12:0
17 Damskis Reinaldas,       MP9   2008 11 30 1729 Šiauliai      4.5   21:1  5:1  1:0 18:½ 16:0 24:1 12:0  4:0 30:1
18 Petrusevičius Augustas,  MP6   2005 11 05 1702 Kaunas        4.5    3:0 34:1 30:1 17:½ 10:0 26:1  8:0 29:1  5:0
19 Vitkauskas Majus,        MP6   2005 04 03 1729 Kaišiadorys   4.5   35:1  3:0 23:1 28:1  6:0 11:0 32:1  5:0 20:½
20 Chrabrikovas Antanas,    MP6   2006 11 26 1702 Jonava        4.5   22:1  9:0 33:1 11:0 14:0 32:0 26:1 30:1 19:½
21 Jaraminas, Vakaris             2010 02 21 1500 Šiauliai      4.5   17:0 16:0 34:1 25:0 30:½  0:1 15:0 31:1 29:1
22 Sapitavičius Lukas,      MP4   2005 07 29 1999 Vilnius L     4     20:0  2:0 35:1 27:1 12:1  4:0  5:0 32:1 14:0
23 Urbonas Osvaldas,        MP7   2006 07 13 1702 Telšiai       4      1:0 27:1 19:0  5:½ 13:0 31:0  0:1 28:1 24:½
24 Vaikėnas Dominykas,      MP8   2007 05 25 1607 Šiauliai      4     13:1  7:0  4:0 33:1 29:½ 17:0 28:1 15:0 23:½
25 Mikelaitis Emilis,       MP7   2005 04 18 1663 Alytus        4      9:0 13:0 31:1 21:1  7:0 28:½ 30:0 27:½ 34:1
26 Rimša Kajus,             MP5   2005 09 18 1851 Vilnius L     4     12:0 31:½ 15:0 34:½ 35:1 18:0 20:0  0:1 33:1
27 Račkauskas, Eimantas           2008 03 06 1500 Šiauliai      4     29:0 23:0  0:1 22:0 31:½ 15:0 35:1 25:½ 32:1
28 Vinickas Aivaras,        MP9   2007 07 26 1506 Varėna        3.5   15:1 10:1  9:0 19:0  4:0 25:½ 24:0 23:0  0:1
29 Šapalas Mantvydas,       MP5   2006 06 14 1725 Marijampolė N 3.5   27:1  1:0  5:1 16:0 24:½ 12:0 31:1 18:0 21:0
30 Staškus, Tautvydas             2005 11 27 1500 Šiauliai      3.5    0:1 11:0 18:0 14:0 21:½ 34:1 25:1 20:0 17:0
31 Rameikis Karolis,        MP9   2005 07 17 1526 Kaunas        3.5    8:0 26:½ 25:0 32:½ 27:½ 23:1 29:0 21:0 35:1
32 Grušas Dovydas,          MP9   2007 03 16 1633 Šiauliai      3      7:0 15:½ 10:0 31:½ 33:1 20:1 19:0 22:0 27:0
33 Sosnovskis Paulius,            2006 12 18 1500 Telšiai       3      4:0  0:1 20:0 24:0 32:0 35:1 34:1 14:0 26:0
34 Radzevičius Erikas,            2007 11 23 1561 Varėna        2.5   11:0 18:0 21:0 26:½  0:1 30:0 33:0 35:1 25:0
35 Masiulionis, Lukas             2010 12 16 1500 Šiauliai      1     19:0 14:0 22:0  0:1 26:0 33:0 27:0 34:0 31:0
vitas67
 
Pranešimai: 810
Užsiregistravo: Ant 2010 Sau 05, 22:50


Grįžti į Šaškių naujienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių

cron