LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilnius

Moderator: aleksej

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby ragvel » Mon 2018 Mar 12, 18:53

Vilniaus pusfinalis buvo vėliau nei Telšių, ir jei dalyvauji antrą/trečią kartą, tai ankstesnio pusfinalio rezultatai nesiskaito. (mano nuomonė)

nuostatuose parašyta " .Atsisakius patekusiems žaidėjams dalyvauti finale,sprendimą apie tolimesnių vietų skyrimą priima VK ,atsižvelgdama į pateiktas išankstines paraiškas"
nesuprantu, kaip VK neapsigynė nuo Družinino protesto. Nebent jam buvo prieš tai pranešta, kad jis dalyvaus. Net jei atsiunti paraišką, nebūtinai gauni pirmenybę.
Suprantu, kad VK gali balsavimo būdų patvirtinti sąstatą , bet jei buvo patvirtinta - kokie dar protestai ir po to pakeitimai? ir dar balsavimai?, jei jau atsisako paskutinę dieną, tai tada gali keisti dalyvį/balsuot ir pan..

pagal kokius kriterijus VK sprendžia, tai čia nerašyta taisyklė :). ar stipresni pusfinaliai, arba išvis gali pagal reitingus, kaip nori taip ir parenki.
" toliau jau visi pusfinaliai dedami i kruva ir pagal stipruma, atsisakiusiu skaiciu atrenkama nuo kurio pradedama imt po viena zmogu . Bent taip buvo anksciau " , na nera niekur tai parasyta. Ir jei oficialus protestas (tegu), bet kokie buvo argumentai?, kad Telšių pusfinalis stipresnis ir todėl privaloma rinkti būtent pagal jo rezultatus ?? - kur tai parašyta? Parašyta, tik kad VK nusprendžia ir taškas.

keista, kad taip iki paskutinės dienos. įdomu kurią dieną buvo tas protestas?
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2018 Mar 12, 18:59

Na stiprus dar ir pakliuti turi , kazkokie kriterijai turetu but pakliuvimui, o kai jau jie vienodi, tada VK sprendima daro . Bet ir ten turi but kazkuo paremta .Su Andrium sutinku, tik rezultatai auksciau turi stovet nei stiprumas .Na gal ne taip parase arba as ne taip supratau . Boria su Zygiu zemiau paliko Grausliene , Diniu , o Zilvinas aplenke Zygi ir Boria ir kitus. Ir 3 vieta :) Greiciau galvokit, laikas eina , negi cia jau padetas taskas?
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby ragvel » Mon 2018 Mar 12, 19:35

Sigitai, noriu pasakyti, kad tik VK sprendžia kas pakliūna , jei atsisako 1-2 vietos. Jokių protestų, ginčų , kompromisų negali būti. Jei buvo patvirtintas sąrašas - taškas. VK kažkokiais kriterijais išrinko dalyvius ir tiek. VK gali atsižvelgti į nuomonę , ir keisti kažką iki savo viešo paskelbimo.

1-2 vietos papuola, o kitos vietos/dalyviai VK sprendžia. Tiesa, mano nuomonė, tai turi spręsti 64 pirmininkas, šiuo atveju Andrius Kybartas. Jis gali parašyti savo argumentus, pagal ką rinko, kokie kriterijai, ir toliau šaškininkų visuomenė, gali sutikti , o gali nesutikti. Jei nesutinka, kitą kartą nebalsuoja už tą žmogų.

O dabar tikrai, toks jausmas, kad bet kas gali parašyti protestą, parašyti ale savo kriterijus, kaip jam geriau ir pakliūti? :).
P.s. kai man buvo tokia dilema, tai kai kam irgi nepatiko, bet aš turėjau argumentą, ir kitą kartą irgi taip padaryčiau. Jei Andrius turėjo savo argumentus, kriterijus, kokiu pagrindu pakeitė VK?. nepagrįstu protestu..
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby zoomz » Mon 2018 Mar 12, 19:36

Aleksejus viska teisingai parase, visus as tuos argumentus rasiau druzininui, kai jis buvo nepatenkintas, kad nepateko i finala. Bet jis susigalvojes savo kriterijus, kuriuos isdeste raste:

3 марта 2018 года на сайте Федерации шашек Литвы появился предполагаемый состав участников финала чемпионата Литвы по шашкам "64" (версия русские шашки). Так как я не согласен с включением в состав участников кандидата в мастера Z. Lipkevi-ciusа, который занял шестое место в отборочном турнире в г. Тельшяй, я обратился через вас к президенту Федерации 3 марта 2018 г., хотя понимал, что данное письмо к нему не дойдёт. Другого пути обращения к нему нет, так как электронный адрес отсутствует. В связи с этим я вынужден обратиться к вам, так как вся работа проводится вами и вы составляете данный список, но ссылатесь на А. Кибартаса, который заинтересован, чтобы играл Z. Lipkevicius, понимая, что это противоречит положению о соревнованиях.
В 2017 году проходили три полуфинала отбора к чемпионату Литвы по шашкам "64" 2018 года. По положению о соревнованиях от каждой группы попадают в финал 1-2 места. В случае отказа участников места передаются следующему участнику данного соревнования, что и делается ежегодно. В городе Тельшяй участвовало 16 человек с лучшим средним рейтингом чем в Виль-нюсе. В Вильнюсе играли 11 человек. В финал включили из Вильнюса четырёх участни-ков согласно, занятым местам: V. Gjlubaev, E. Aleksandravicius, Z. Мieldazys, Z. Lipkevi-cius. Я занял пятое место. Из полуфинала в Тельшяе в финал никто не включён. В этом турнире отказались играть первые четыре участника. Пятое место занял Борис Дружинин, а шестое Z. Lipkevicius. Z. Lipkeviciusа включают непонятно почему и на каком основа-нии объяснить А. Кибартас не смог.
В 2017 году на Кубке мира в Санкт-Петербурге я был победителем среди вете-ранов при 79 участников. В чемпионате мира среди ветеранов в Болгарии я поделил 3- 4 места. Прошу отменить незаконное включение Z. Lipkeviciusа и включить меня в состав участников чемпионата.
Оставляю за собой право обратиться 6 марта 2018 года к главе Департамент по физкультуре и спорту с Литовской Республики господину Эдису Урбанавичюсу, если будет отказано в моей просьбе о включении в финал чемпионата Литвы, которое запланировано с 13 - 18 марта 2018 года.
5 марта 2018 года Борис Дружинин

Sigitai, as nelabai suprantu apie kokius rezultatus ir stipruma tu rasai, arba kaip tu sakei as kazka ne taip parasiau, arba tu ne taip supratai, cia kurioje vietoje? - nes nesusigaudau.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby zoomz » Mon 2018 Mar 12, 19:48

As sudariau finalo sarasa ir pateikiau visiems VK nariams klausdamas ar kazkas pries toki sastata, palaukiau pora dienu, priestaraujanciu neatsirado, tai idejau i foruma.
Mano nuomone labai sutampa su Aleksejaus. Kriterijus as va jau aprasiau, pagal kuriuos pasirinkau butent tuos zaidejus. Ir mano galva as turiu didziausia kompetencija is VK nariu apie 64 zaideju pajeguma (gal skamba pasitikinciai, bet tik as vienas esu loses su visais pretendentais i finala). O visi labiau buvo susirupine, kaip cia isvengt sharshalo. Kitu argumentacija buvo labai silpna, kazkas panasaus, kad turetu zaisti is visu pusfinaliu, nes kam tada daryt pusfinalyje, jei is jo niekas nepatenka? - cia dar noreciau pasakyt, kad irgi labai klaidingai issireiksta, is pusfinalio patenka, tik atsisako zaisti, bet taip bus ne visada ir pusfinalis turi prasme. Ir gerai sako Aleksejus, jei issirinkai, nepatinka kita karta jau neberinksi.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby Vajus » Mon 2018 Mar 12, 19:57

“Riešuto“klubas protestuoja prieš LŠF VK veiksmus, formuojant š.m. finalo sudėtį, o būtent:

likus porai dienų iki finalo, Mieldažiui pranešama (mane apie tai jis informavo šiandien), kad jis negalės žaisti , nes jo vieta atiduodama Družininui ( o gal Lipkevičiui , -bet tai reikalo esmės nekeičia) . Kuo buvo vadovaujamasi, priimant tokį sprendimą, visai neaišku :

a) būtų galima kažkaip pateisinti priimtą sprendimą, jei jis būtų teisingesnis sportiniu principu. Bet čia prasilenkiama su logika: į finalą įleidžiami asmenys, užėmę 5-6 vietas viename pusfinalyje , o neįleidžiamas, užėmęs trečią vietą kitame pusfinalyje. Galima būtų pagalvoti, kad vienas pusfinalis buvo žymiai stipresnis už kitą. Deja, faktai rodo netgi priešingai: abu minėti žaidėjai, Družininas ir Lipkevičius, žaidė dar ir tame pusfinalyje, kur žaidė Mieldažys, ir ten abu užėmė žemesnes vietas.

b) finalo sudėtis (ten figūravo Mieldažys) jau buvo paskelbta anksčiau –kitais žodžiais tariant, buvo priimtas sprendimas, kas žais vietoj atsisakiusiųjų dalyvauti . Ar jis geras, ar blogas buvo, apie tai atskira šneka. Bet keisti jau priimtą sprendimą buvo dar didesnė nesąmonė : asmuo (šiuo atveju Mieldažys ) iš anksto susiplanuoja savo atostogas, skiria laiką pasiruošimui ir lieka netikėtai, vaizdžiai tariant, „ant ledo“...

c)
Asmeniškai aš nieko neturiu prieš Lipkevičių ar Družininą, bet šiuo atveju kalba eina ne apie asmenybes, o apie patį principą.

Kokių dar argumentų reikia ? Gaunasi, kad LŠF VK vadovaujasi ne sportiniu principu, bet kažkokiais neaiškiais kriterijais-t.y. kam norim , tam atiduodam ... Jei nebūtų konkurencijos, tada taip –būtų viskas tvarkoj. Bet taip nėra-todėl galima konstatuoti, kad šiuo požiūriu yra VISIŠKAS CHAOSAS...

P.S.
Sakoma, kad VK išsigando Družinino – paims ir pasiskųs. ... .. Na taip, Družininas triukšmą gal ir gali pakelt. Bet tai tik tiek ir tebus ,- jau ir amžius jau nebe tas, ir moralinio bei juridinio pagrindo jis tam neturi...
Manau, kad VK , kaip išsireiškė Kybartas, „neturi stuburo..“, jei leidžiasi „tampomas už virvučių“ . :D
Last edited by Vajus on Mon 2018 Mar 12, 21:41, edited 2 times in total.
Vajus
 
Posts: 393
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby zoomz » Mon 2018 Mar 12, 20:19

Mano galva viska dar galima issprest labai paprastai, isjungiant druzinin is finalo. Jo rastai neturi nei teisinio nei moralinio pagrindo, kaip buvo mineta. Taciau, as nezinau, kokia dabar yra situacija, nes buvo tokia seka: praeita sekmadieni man paskambino Roma ir pranese, kad druzininas raso protesta ir kad galbut reikia isimti Mieldazy, kad nebutu sarsalo. Tuo momentu as siek tiek sutrikau ir sakau, as kaip ir pries ir tikrai nesiruosiu Mieldaziui pranesinet, kad jis nelos finale, nes as su juo susitariau ir mano galva nesaziniga vietoj jo leisti druzinin. Roma sako as pati pakalbesiu su Mieldaziu. Tada mane (nes atsakingas uz 64) pradejo atakuoti druzinin, bet pamates, kad as nesiruosiu keisti pazicijos, persijunge ir pradejo rasinet Romai - apie ka jie ten vienas kitam rase, as nezinau, bet antradieni ivyko balsavimas. O po jo toliau viska tvarke Roma (as kaip minejau atsisakiau keisti savo pozicija), nes jos poziuri kaip jau buvo rasyta, palaike didzioji dalis VK, kuri mano galva ganetinai pavirshutiniskai paziurejo i sia situacija. Taciau gal sis zaideju sujudimas, kazka pakeis?
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby virgiszv » Mon 2018 Mar 12, 21:11

Įdomu, kuris VK narys, be Andriaus, prabalsavo už Mieldažio kandidatūrą? Rezultatas juk 7-2. Kiek suprantu ne “visiems” viskas vienodai...
virgiszv
 
Posts: 44
Joined: Fri 2008 Apr 11, 15:13
Location: Vilnius

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby zoomz » Mon 2018 Mar 12, 21:24

virgiszv wrote:Įdomu, kuris VK narys, be Andriaus, prabalsavo už Mieldažio kandidatūrą? Rezultatas juk 7-2. Kiek suprantu ne “visiems” viskas vienodai...


Buvau parases vienam is pirmuju postu - Steponaviciene
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2018 Mar 12, 21:55

Druzinino jau neisjungsi . VK prabalsavo , be to jis jau greitu laiku Vilniuj bus. Negalima paskutine sekunde kaitalioti sprendimu , kaip tai buvo pries keleta dienu. Reik ieskot manau kitos iseities , gal ir su 13 dalyviu. Bet cia tik mano nuomone .
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby zoomz » Mon 2018 Mar 12, 22:04

Taip Sigi, as irgi paskui pagalvojau, kad jau cia per velu isjungt druzinina, bet cia jau kaip issrebt sita kose reikalas tu, kurie ja ir privire.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2018 Mar 12, 22:15

Tuoj atsakysiu i visus klausimus :) Perskaiciau Borios laiska, net jis pats supranta, kad Mieldazys yra kaip ir nepajudinamas is finalo :) Dabar prisikakojot iki ausu su tuo sprendimu , kurio pagrindu dabar jau Borios nepajudint :) .
Andriui -
zoomz wrote:As ir Regina (jos nuomone sutampa su manaja) uz Mieldazy ir Lipkeviciu, finale turi zaisti kiek galima stipresni zaidejai.

As cia apie tai, kad stipresni turi ir issikovot , jei tam paciam pogrupyje tarp kandidatu silpnesnis auksciau stipresnio stovi, tai cia jau nieko nepakeisi , turi but ir sportinis principas.
Aleksejui - na daug kur mintys man kiek tuscios buvo . Man is viso nesuprantamas dalykas, kaip galima kazko pabijot , jei nuostatuose aiskiai parasyta, kad sprendima del sekanciu vietu priima VK . Aisku ten irgi turetu but kazkokie kriterijai , kad nebutu taip, jog tu patinki, o tu nepatinki . O kokiu pagrindu, tai as jau esu rases kaip iki siol buvo atrenkama . Niekas ner kaltas, kad is to pogrupio visi stipriausi atsisake. Bet , kad VK pakeistu savo sprendima trecia kart ir du kartus likus keliom valandom iki finalo , tai cia dar blogiau gal. Tarp kitko gana seniai ir prie manes buvo lyg toks pats atvejis ir lyg Boria irgi ten figuravo , bet buvo viskas nugesinta .
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby arunas05 » Mon 2018 Mar 12, 22:31

virgiszv wrote:Įdomu, kuris VK narys, be Andriaus, prabalsavo už Mieldažio kandidatūrą? Rezultatas juk 7-2. Kiek suprantu ne “visiems” viskas vienodai...

Galvoju , kad balsavimas buvo dėl Družinino ir Lipkevičiaus :D Prie ko Ž.Mieldažys , tai nesuprantu.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2018 Mar 12, 22:55

Bet ar buvo susauktas skubus ekstra pasitarimas VK kaip iseit is sios padeties? O gal ryt neverta vaziuot i tura, nes galim isgirst, kad ir kiti yra nusalinti nuo turnyro :) Supraskit kaip juokeli :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: LRČ vyrų saskiu 64(šiuolaikinių) cempionatas 2018,Vilniu

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2018 Mar 12, 23:22

As tai siulyciau pasvarstyt apie 13 dalyviu . O gal niekam netrukdys tai . Jau rasiau apie tai . Juk ir gali but toks atvejis, kai viskas issispres greit ir paskutines dienos bus tik formalumas. Neisivaizduoju kaip galima is viso sito per 12 valandu issipainiot kitaip.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 61 guests