LRČ moterų saskiu 100 cempionatas 2018,Vilnius

Moderator: aleksej

Re: LRČ moterų saskiu 100 cempionatas 2018,Vilnius

Postby arunas05 » Fri 2018 Apr 27, 23:27

AudriusPo wrote:Ačiū, Bučinskai už diagnozę!:-) Tik aš ir bebuvau likęs nediagnozuotas šiame forume... :-D

Audriau, jūs rašote negalvodamas ir save sureikšmindamas:,, Tik aš ir bebuvau likęs.... ,, Juk taip nėra. O šiaip neesu gydytojas ir diagnozių nenustatinėju.
O jeigu apie esmę , tai vieno iš klubų prezidentas , didmeistris Sigitas Smaidrys , tikriausiai įtardamas, kad LŠF liko be prezidento , bando forume iškelti šį klausimą . Tada atsiranda A.Poška, kuris RIMTĄ PROBLEMĄ bando paverti juokučiais. Kažkada svajojęs vystyti šaškes Lietuvoje , dabar .....
viewtopic.php?f=2&t=1333
Jeigu nebėra LŠF prezidento , tai reikia jį atstatydinti arba jis pats tegul atsistatydina.
Man pasidarė įdomu , ką atsakytų A.Poška į mano teiginį , kad KLUBAI NEGAVO 2016 M KONFERENCIJOS MEDŽIAGOS , REVIZIJOS KOMISIJOS ATASKAITOS IR INVENTORIZACIJOS AKTO , nors pagal įstatus turėjo gauti mėnesio laikotarpyje?
Dar Audriui apie EDC : jų 2018 varžybų kalendoriuje tik 2 patvirtintos varžybos :( Taip , kad aukštinti organizaciją , rengiančią tik 2 čempionatus ....
http://europedraughts.org/wp-content/up ... r_2018.pdf
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: LRČ moterų saskiu 100 cempionatas 2018,Vilnius

Postby AudriusPo » Sun 2018 Apr 29, 9:09

arunas05 wrote:
AudriusPo wrote:Ačiū, Bučinskai už diagnozę!:-) Tik aš ir bebuvau likęs nediagnozuotas šiame forume... :-D

Audriau, jūs rašote negalvodamas ir save sureikšmindamas:,, Tik aš ir bebuvau likęs.... ,, Juk taip nėra. O šiaip neesu gydytojas ir diagnozių nenustatinėju.
O jeigu apie esmę , tai vieno iš klubų prezidentas , didmeistris Sigitas Smaidrys , tikriausiai įtardamas, kad LŠF liko be prezidento , bando forume iškelti šį klausimą . Tada atsiranda A.Poška, kuris RIMTĄ PROBLEMĄ bando paverti juokučiais. Kažkada svajojęs vystyti šaškes Lietuvoje , dabar .....
viewtopic.php?f=2&t=1333
Jeigu nebėra LŠF prezidento , tai reikia jį atstatydinti arba jis pats tegul atsistatydina.
Man pasidarė įdomu , ką atsakytų A.Poška į mano teiginį , kad KLUBAI NEGAVO 2016 M KONFERENCIJOS MEDŽIAGOS , REVIZIJOS KOMISIJOS ATASKAITOS IR INVENTORIZACIJOS AKTO , nors pagal įstatus turėjo gauti mėnesio laikotarpyje?
Dar Audriui apie EDC : jų 2018 varžybų kalendoriuje tik 2 patvirtintos varžybos :( Taip , kad aukštinti organizaciją , rengiančią tik 2 čempionatus ....
http://europedraughts.org/wp-content/up ... r_2018.pdf


Arūnai, esi perdėm rimtas ir nei Sigito poste neįžvelgei jumoro bei ironijos, nei mano...
Šiandien kaip tik pamačiau J.V.Stalino posakį (kaip ir "diagnozavai" :D iš mano sovietinės mąstymo matricos): nepatinka - kritikuok, kritikuoji - siūlyk, siūlai - daryk, darai - atsakyk.
Geras posakis, ar ne?
Beje, kviečiu š.m. gegužės 27 dieną atvažiuot į Ukmergės raj. Mero taurės turnyrą, sužaist, o laisvu laiku pabendraut gyvai. Lauksiu! :)
AudriusPo
 
Posts: 427
Joined: Wed 2012 Jan 04, 16:21
Location: Ukmergė

Re: LRČ moterų saskiu 100 cempionatas 2018,Vilnius

Postby arunas05 » Mon 2018 Apr 30, 17:06

A.Poškai : ačiū už pakvietimą. Cituoti bolševikų partijos, kuri pražudė apie 100 milijonų žmonių, vado posakius... Ką gero jis galėjo pasakyti? Jeigu visgi pereiti tą eiliškumą, tai į mano kritiką nei VK , nei klubų savininkai išvis nereaguoja. Čia daugiau nebekomentuosiu, nes per daug platu. Koks ten toliau eiliškumas?- Daryk. Galiu padaryti tik vieną dalyką :parašyti raštą į KKSD ir Valstybės kontrolę . :( Ką siūlai?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Previous

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 58 guests