Puslapis 11

Šaškių turnyras kovo 21 d. Trakų r. "Rūdiškių taurė"

StandartinėParašytas: Tre 2020 Vas 26, 13:18
kestas73
Sveiki visi. Kviečiu visus į šaškių turnyrą Trakų r. "Rūdiškių taurė".

Šaškių turnyro “Rūdiškių taurė”
VARŽYBŲ NUOSTATAI

Varžybų tikslas:
Populiarinti šaškių sportą Trakų rajone.
Išsiaiškinti stipriausius turnyro “Rūdiškių taurė” šaškių žaidėjus.
Varžybų laikas ir vieta: varžybos vykdomos Rūdiškių kultūros centre (Statybininkų g. 23, Rūdiškės, Trakų r. ) 2020 m. kovo 21 dieną (šeštadienį ). Pradžia 10.00 valandą. Registracija nuo 9.30 val. (Tačiau prašau registruotis iš anksto).
Varžybų dalyviai: Varžybose kviečiami dalyvauti visi norintis Trakų miesto ir rajono gyventojai, taip pat visi Lietuvos šaškių sporto mėgėjai. Dalyvių amžius neribojamas.
Varžybų vykdymo tvarka: Varžybos vykdomos šveicariška sistema (9 turai) po15 minučių, plius 2 sekundės už kiekvieną padarytą ėjimą kiekvienam žaidėjui.
Nugalėtojų nustatymas:
Bus nustatomi geriausi turnyro žaidėjai, geriausi moterų rezultatai, jaunių (2005 m. ir jaunesni), ir vaikų (2010 m. ir jaunesni). Dalyvių užimtos vietos nustatomos pagal surinktų taškų kiekį. Taškų lygybės atveju vietas nustato kompiuterinė programa.
Apdovanojimai:
Turnyro nugalėtojas ir prizininkai ir grupių nugalėtojai bus apdovanoti taurėmis, medaliais ir dovanėlėmis, grupių prizininkai- medaliais ir dovanėlėmis. Atskirai bus apdovanoti trys geriausiai pasirodęs Trakų r. sav. šaškininkai.
Varžybų vykdytojas ir pagrindinis rėmėjas:
Varžybas vykdo Trakų r. Bijūnų gyvenvietės šaškių klubas “Bijūnėlis”
Varžybos tai projekto „Šaškių žaidimo tradicijų puoselėjimas Trakų rajone“ teikiamo pagal „Trakų krašto vietos veiklos grupės teritorijos 2015–2023 m. vietos plėtros strategijos“ II prioriteto ,,Socialinė plėtra, skatinant vietos gyventojų bendruomeniškumą ir socialinę integraciją, mažinant socialinę atskirtį“ 2 priemonės „Kultūros savitumo išsaugojimas, tradicijų tęstinumas“ (TRAK-LEADER-6B-JK-9-3-2019) dalis.

Registruotis: Kęstutis Blaževičius tel. 865268788,
el. pšt. k.blazevicius@gmail.com
Šie nuostatai yra oficialus pakvietimas į varžybas.
Varžybose galime priimti 60 dalyvių. Todėl labai prašome registruotis iš anksto. Nesiregistravus iš anksto varžybų organizatoriai pasilieka teisę nepriimti į turnyrą.
Varžybų organizatoriai pasilieką teisę keisti nuostatus.

Re: Šaškių turnyras kovo 21 d. Trakų r. "Rūdiškių taurė"

StandartinėParašytas: Ket 2020 Kov 12, 16:03
kestas73
Dėl LR Vyriausybės priimto nutarimo, dėl korona viruso grėsmės turnyras Rūdiškėse, Trakų r. kovo 21 d. neįvyks. Preliminariai atkeliamas į balandžio 18 d. (jei nebus naujų nurodymų ar rekomendacijų). Organizatoriai.