Su Naujais metais!

Moderator: aleksej

Su Naujais metais!

Postby edvard » Thu 2009 Jan 01, 15:35

edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby zhygis » Thu 2009 Jan 01, 17:27

jo su naujais visus:)

kaip as juos sutikau..
maniau sutiksiu juos namie kaune, todel 30 groudzio buvau vilniui, isgerem su draugais biski, ir 31 beveik be miego varem namo kaunan....
bet viskas apsiverte 31 dienos vakare, kai beveik paskutine minute man pasiule varyt y vln paziet fejerverkus:)
kadangi as, kaip saziningas mokesciu moketojas, nenorejau(sazine neleido:D) praleisti sou, kuriam buvo isleista 3mln mokesciu moketoju (ir mano) pinigu, taigi sutikau varyt y vln jau antra kart per viena diena:)
vilniuj atsidurem apie 9 vakaro, todel dar radom kur pastatyt masina (na kas nerado state pievose ir aisq vistiek nebuvo nubausti:D) ir ant kamsciu nepakliuvom:)
gana anksti nusibeldem prie sporto rumu (uzsiemem, kaip atrode geras vietas prie pat scenos) ten pashalom apie 40minuciu, galiausia zmones net svilpt pradejo neistvere:D
Spektaklis gana patiko, bet vistiek reikejo man perskaityt pirmiau knyga ar normalu pazet spektakli, kad kazka lygint galeciau:)
bet esme supratom ir mum visai patiko jis:)
spektakliui pasibaigus su kartu su visa minia patraukem zet fejerverku prie katedros (na ten buvo toks begimas/stumdymasis kaipsakant, kas greiciau uzims vietas geriausias)
vargais negalais pavyko prisibraut prie pat katedros, deja mes susimovem:D
visi fejerverkai ir visas sou is ten buvo nelabai gerai matomas (pati katedra vaizda uzstojo) reikejo turbut neskubet ir zet renginy visa nuo neries kranto (arba gal is gedimino prospekto, bet ten zmoniu minia musu nenustume:D)
taigi fejerverkais ir tuo sou likau nusivyles...(is komentaru delfi supratau kad ne as vienas:D)
o ir to draudimo (patikrinimu?) nestis alkoholi as nesupratau, katedros aikstei tikrai saude sampanas, bei metesi kruvos bonkiu...)

apie valanda prasistumde kamsciuose su piktais vairuotojais (ir begale avariniu situaciju) seip netaip is vln isvaziavom y autostrada..
kazkam nauji prasidejo nelabai gerai - prie elektrenu vel kamsciai, ir 3 ar 4 sudauzytos masinos...(ir kitas sugaistas pusvalandis mums..)
apie 3 nakties buvau namie, ir iskart ejau miegot:)
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby Baskep » Thu 2009 Jan 01, 21:26

taip,su naujais visus :)

aš tai naujus metus sutikau Vilniuj,fabijoniškėse :) šiaip teko matyt ir tų turbūt greit tapsiančių legendiniais fejeverkų :) good visai :) na o su trumpa reziume,tai po visų fejeverkų grįžom į vietą ir pratęsėm šventę :) naktį buvau dirbęs,tai buvo sunku ilgai sėdėt,švest ir dar šypsotis,bet sulaukęs 6h ryto nuėjau prigult,atsikėliau kažkas apie 11h ir susitikau su Marium,tada naršėm po žvėryną :) na jei būt visiškai tiksliam,tai ne tik naršėm :) ir gale,visai ką tik namo grįžau,o ryt nuo ryto į darbą...va tokios ir šventės :) šiaip visai nesigailiu,kad Vilniuj sutikau,nes tikrai įdomiau nei Kaune.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby super_mario_33 » Thu 2009 Jan 01, 22:40

As tai naujuosius sutikau su klasioku katedros aiksteje.Labiausiai man patiko ju preliudija,t.y.tai,kaip mes iki tos katedros keliavom.O idomu keliaut buvo del to,kad susigalvojom interaktyvu zaidima su keliomis misijomis,kurias vakar igyvendint nebuvo labai lengva.(Jei norit suzinot kokios jos,rasykit asmenini pranesima :D ).Galiausiai teko ieskot vietos su graziu vaizdu i fejerverkus ir sviesu sou.Likus trims minutems iki naujuju brovemes universiteto gatve,bet likus keliems metrams iki "gero vaizdo" minia sustojo ir toliau pralyst nebuvo imanoma,tai begom aplinkinem gatvelem iki Gedimino prospekto.Ten irgi buvo sumaistis,taciau ne tokia didele.Ir reginys is tos vietos atrode nuostabiai.Labiausiai istrigo du epizodai:geltonai nusvitus katedra (kaip per apokalipse kokia) ir fejerverku krusa vienu momentu.Na o siandien epilogas arba afterparty,kaip sake Edgaras,buvo zveryne :lol: Su naujaisiais!
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby zoomz » Mon 2009 Jan 05, 4:06

Nzn buvau ir as vilniuj, ir fejerverkus atejau paziuret, kurie greiciau pagadino nuotaika nei pakele. Nenoriu izeidinet tu piromanu, taciau fejerverkas keturi metu laikai per siauliu dienas man pasirode bent penkis kartus ispudingesnis.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14


Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 100 guests

cron