Kaip organizuoti kitas varžybas

Moderator: aleksej

Kaip organizuoti kitas varžybas

Postby senelis » Sat 2009 Jan 10, 8:21

Vienos varzybos jau akivaizdziai sugadintos. Laikas VK butu paskelbti tvarka (arba bent jau pranesti kokios yra mintys) kaip bus renkama vieta kitoms varzyboms. Kada kas kokia forma turi pasisiulyti ir t.t. Ar vel viskas bus sprendizma nezinia kaip? Ar paprasciausiai visos pagrindines varzybos bus tiesiog Vilniuje?
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby senelis » Sat 2009 Jan 10, 8:22

As turejau omenyje pvz., 64 finala?
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby klausk-atsakysiu » Sat 2009 Jan 10, 9:45

O kaip budavo anksciau su finalu? Kiek pamenu tu i tai man atsakydavai-nieko nezinau,taip nusprende VK.Desimt metu buvo gerai,bet vos tik akvyviau pradejo zaist Vilniaus puse ,tas pradejo nepatikt.
Kodel sugadintos akivaizdziai? Jei zmones suvaziuos,jos nebus sugadintos.Neatvazhiuot i varzybas turi sansu abiejose zonose.Kaip bus,pamatysime.Laikas nera gerai parinktas,Vilniaus zonoje ne vienas negali del egzaminu sesijos ar svenciamo jubiliejaus.
Prisiminkime kaip budavo gerai anksciau.Priminsiu 2006 metus ir kaip viskas vyko Siauliuose.Finalo atidaryme teisejas paskelbia reglamenta ir kaip bus nustatomas nugaletojas.Toliau viskas ramu,kol nepralaimi vienas is pretendentu i pirma vieta.Po kurio laiko teisejas randa internete naujus nuostatus,kuriuose skelbiama,kad nugaletojui issiaiskinti surinkus vienodai tasku jau ne macas skiriamas,o pirmas kriterijus pergaliu skaicius.Igaris su savimi turi nuostatus ir juos man parodo.Ten parasyta ,kad macas.Bandome aiskintis,bet niekas nieko nezino.Leibovicius pasako,kad suzaiskite,veliau spresime.O kaip suzaist? :)). Jei reikalinga paskutiniame ture tik pergale,tai galima rizikuot.O kai nezinai ar tas pades,tai ka tada daryt? Gavosi taip,kad paskutiniuose turuose zaidziau su Banza ir Igariu. KUriozine situacija gavosi su Banza .Padarau ejima ir einu is sales i koridoriu.Laiko pas mane manau like apie 10 min. Po kurio laiko pasiziuriu-Banza sedi.Bet lyg ejimas jau mano.Prieinu.Laikas mano eina,o ejimas lyg nepadarytas.Bandau nuspet paskutini ejima,bet nesigauna.Tada paklausiu Banzos,kieno ejimas.Jis nepasimeta ir sako,kad norejo daryt ejima,perspaude mano laikrodi,bet ejimo nepadare (kitais metais papasakojo kaip viskas buvo.Sako padarau ejima,pro sali eina vienas vietinis ir sako-ka darai? Ziuriu,kad tas ejimas pralosia. Tada imu ejima atgal,o laikrodi pamirsau perspaust.Kai emiau sakyt,kad taip negrazu daryt,tas sukele Banzos nesupratima,sako cia viskas normos ribose .Tai va ) Perspaudziau laikrodi ir vel isejau is sales.Po kurio laiko prasidejo man ceitnotas,o iki 35 ejimu ar iki pabaigos (sito dabar nepamenu ) dar toli.Pas Banza laiko pakankamai.Bet jis pradejo zaist ant mano laiko greit stumdamas ejimus ir net neleisdamas man pagalvot jo ejimu rasymo laiku.Salia visi stovi ,bet niekas neliepia Banzai rasyt .Pats pabandziau paklaust,kodel nerasote,bet atsakymas buvo,kad nespeju ir vel ejimas.Galejau dar pabandyt pastumdyt ,bet nezinau del ko,gal nenoredamas suzinot kokiu nauju taisykliu,pasiuliau lygias. Sekancia partija zaidziau su Vidu Igariu.Pirma partija laimiu.Zaidziu antra ir jauciu,kad zaisciau ir man nerupetu rezultatas.Vidine busena tikrai nekokia.Vel ilendu i ceitnota ir padarau klaida.Pamatau,kad kur ruosiaus uzforsuot lygiasias,kad ten manes laukia nemalonus etiudas.Pralaimetoj padeti stumiu kitur,nei buvau planaves ir tada suklista Vidas.padaro lygini ejima ,bet man baigiasi laikas.Taip Vidas atsilose. Cia ta partija,kuria minejo Ricardas,kurioje Igaris ikrete net paciam man. Ir tai pirmoji partija pas mane,kurioje as pirma laimejes antroje pralosciau.Visad buna pirmas kartas :) .Ir kartu as palengvinau VK darba sprendziant spragas nuostatuose.
Taip,kad seneli,neversk visko ant dabartinio VK,nes galima daug daug negero prisimint apie senesnius metus.O tai,kad taip dabar gavosi tavo vadimu balaganu,tai tikrai nera jau taip baisu.Kas bus vertas,tas iseis i finala.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby senelis » Sat 2009 Jan 10, 12:55

Man siuo metu rupi kas bus siemet.Kam tas monologas buvo reikalingas sioje vietoje visai nesupratau.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby ricka-plun » Sat 2009 Jan 10, 13:54

As,to monologo prasme,tai supratau!Nezinau ar teisingai,bet...Manau,kad noreta buta pasakyti,kad ir Senelis,ir kiti daro kita karta netaip,kaip turetu buti..
O,dabar dar tokia minti parasysiu.Manau,kad vienu negeru,ar ten keliais negerais poelgiais padarytais kazkada anksciau,-Neturetu buti teisinama negeras poelgis padarytas dabar..
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby zoomz » Sat 2009 Jan 10, 14:24

Ir isvis tas monolgas jei ir susijes, tai tik su teisejavimu, prie ko cia VK. Cia jau kaip suprantu neivardina zmoniu bet kaltina nesaziningumu, o tai mano galva, jau ne siaip sau pareiskimas.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby senelis » Sat 2009 Jan 10, 23:22

Buvo paprasciausiai paklausta ka darys VK su kitom varzybom, kokia bus strategija. Nejau geriau vel viska palikti paskutinei minutei?
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby senelis » Sat 2009 Jan 10, 23:28

ricka-plun wrote:As,to monologo prasme,tai supratau!Nezinau ar teisingai,bet...Manau,kad noreta buta pasakyti,kad ir Senelis,ir kiti daro kita karta netaip,kaip turetu buti..
O,dabar dar tokia minti parasysiu.Manau,kad vienu negeru,ar ten keliais negerais poelgiais padarytais kazkada anksciau,-Neturetu buti teisinama negeras poelgis padarytas dabar..

Naivu butu tiketis,kad senelis gali atsiminti keliu metu istorija ka padare Bandza kazkokioj partijoj. Gal senelis ir tuo metu toj vietoj net nebuvo. O apskritai atsakyti i klausima klausimu tai grybai zydiska metodika, kaip teigia anekdotai.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2009 Jan 11, 8:53

Kas nenori,tas nesupras ir nieko neprisimins.Kazkada as toki klausima uzdavinedavau seneliui.Dabar viskas apsiverte.Bet as jam neatsakinesiu tuo paciu.Kolkas nenuspresta,kaip bus renkamas miestas.As siulyciau du variantus. 1.Miesta finalui issirenka patys dalyviai balsavimu. 2.Miestas paskiriamas federacijos gavus is miesto labai geras salygas.Turiu minty pasiulius normalu prizini fonda ar nemokama pragyvenima. Bet cia mano nuomone. Tiketis 2 pasiulymo artejant krizei dabar ir artimiausiu metu matyt bus sunku.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2009 Jan 11, 9:00

senelis wrote:
ricka-plun wrote:As,to monologo prasme,tai supratau!Nezinau ar teisingai,bet...Manau,kad noreta buta pasakyti,kad ir Senelis,ir kiti daro kita karta netaip,kaip turetu buti..
O,dabar dar tokia minti parasysiu.Manau,kad vienu negeru,ar ten keliais negerais poelgiais padarytais kazkada anksciau,-Neturetu buti teisinama negeras poelgis padarytas dabar..

Naivu butu tiketis,kad senelis gali atsiminti keliu metu istorija ka padare Bandza kazkokioj partijoj. Gal senelis ir tuo metu toj vietoj net nebuvo. O apskritai atsakyti i klausima klausimu tai grybai zydiska metodika, kaip teigia anekdotai.

Tegul bus naivu.O apie ta betvarke nuostatu kaitaliojime ir nezinojime kuris teisingas irgi matyt nepameni? Cia as is visu temu surinkes padariau ta jusu vadinama monologa,bet cia tik viena istorija kuri apima ir teisejavima ir tuometini VK darba
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby senelis » Sun 2009 Jan 11, 10:28

Visu pirma reikalinga tam tikra tvarka iki kada organizatoriai turi pateikti savo pasiulimus pravesti varzybas, kokias salygas jiems reikian urodyti.Kur kam kokia forma siulyma pateikti.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby ricka-plun » Sun 2009 Jan 11, 14:57

Pritariu,kad maza tikimybe del antrojo varijanto.Ir ne vien tik todel,kad ten kazkokiu salygu koks miestas negali pasiulyti,bet ir,manau,kad tam prisideda siu metu federacijos akibrokstas.
Sakykim as,asmeniskai,vat taip pagalvojau,kad jei besiimt kokias varzybas po federacijos veliava reiketu pravest,organizuot,tai tik su viena salyga:Tureciau gauti rastiska federacijos rasta su visais ten rekvizitais,parasais!Kad jei jiems sumascius ka keisti,tureciau su kuo nueiti i atitinkama instansija!
Ir aplamai gaunasi cia kazkaip atvirksciai..Gal tik man taip cia atrodo..Pirma tipo nusistatom,kad zaidziam,o poto jau tik taisykles.Tai gal geriau pirma nusistatom taisykles,ar tvarka,o paskui organizuojam zaidimus,ta prasme varzybas..
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby ricka-plun » Sun 2009 Jan 11, 15:03

Vat ir su vaikais tais,su Celiabinsku tuo...Kalendoriaus projektas senai jau cia buvo ir visi galejo issisakyti,issianalizuoti,pateikti savo prasymus,pastebejimus,bet...Tyla...Ir,kaip Gintas sako prasideda praeitu metu bajeriai...Tai gal kiekvienas tas,kuris kazko neapsiziurejo,praleido tegul dabar ir prisiima dali bent kaltes ir sau,o ne viska suvercia ant federacijos..
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2009 Jan 11, 16:37

senelis tik savo kalba kas jam patinka.Kai manes paklausia,as bent atsakau. Bet matau,kad geriausias variantas i viska atsakyt senais metodais-Federacija nuspres.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby senelis » Sun 2009 Jan 11, 16:50

Labai teisingai.Tegul sprendzia.Bet kai ka laikas jau zinoti.PVZ., iki Ilygos likus 5 dienoms nera zinoma:
Koks starto mokestis?
Koks procentas atiteks I lygos nugaletojams?
Kas negali ar neturi zaisti I lygoj?
Kiek patenka i finala?
Kokia sistema vyks finalas?
Manau visus atsakymus i tuos klausimas jau dabar turejo zinoti visi dalyviai pries formindami komandiruotes.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Next

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 65 guests