Žalgiriada

Moderator: aleksej

Žalgiriada

Postby zhygis » Sun 2009 Feb 01, 18:55

Sy savaitgali panevezy vyko komandinis saskiu turnyras zalgiariada 2009

tiksliu duomenu neturiu, bet rajonu tarpe vietos pasiskirste taip:
1anyksciai
2trakai
3kaisiadorys

miestu tarpe
1 kaunas
2 klaipeda
3 vilnius

siandie vyko ir asmeninis turnyras po 10m partijai
nugalejo Negreckis ish klaipedos:)

tikiuosi kasnors ydes normalias lenteles:)

siame turnyre teko sudalyvaut ir man:)
su nakvyne pasiseke super, kadangi atvaziavom anksti, gavome vienus is geriausiu kambariu (plastikiniai langai, silta vidui, yra stikliuku (na cia po varzybu praverte:D))
varzybos vyko gana ankstose patalpose (sunku praeit budavo gana, nes susirinko apie 70zmoniu per 2 mazas sales) ir buvo labai salta ten (jauciu pershalau tai ziaurokai)
dauguma tikejosi po turnyro banketo, kurio nebuvo ...
ash tuo labai nusivyliau (buvau prisiklauses gandu kokie banketai buna po zalgiriadu,,,,,) bet nieko, pasidarem banketa patys;D

apie zaidima:

savo zaidimu is dalies esu patenkintas,
zaidziau 1 lentoi, laimejau pries matuleviciu (na tiksliau jo reitas buvo virs 2200 tai jam zaist neleido) dar laimejau pries karaliu ir negrecki (klaipeda pateike nebloga siurpriza, su mazai kam zinomais zaidejais paeme 2 vieta)
bei 3partijas suzaidziau lygiosioms (su banza, labuciu ir bagdonu berods)
kita diena asmeninese iki 7 turo buvau 1, bet praloses 2 paskutines partijas Kupciunui ir tam paciam Negreckiui, likau tik 5///

apie bairius:
po varzybu mes turejom namo mikru su sachmatininkais varyt, bet ju niekur negalejom rasti:D apvazinejom kokia 1h po pnvz, veliau ishsiaiskinom kad jie varo namo su autiku:D
(man sitas yvykis nuotaika kazko pakele:D)
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby jankis » Sun 2009 Feb 01, 19:02

Girdėjau, kad Jūratei neblogai sekėsi :D Žygi, gali patvirtint informaciją? :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby Baskep » Mon 2009 Feb 02, 22:09

reiškias ne :D :D :D
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby jankis » Tue 2009 Feb 03, 16:07

Na pažiūrėjau saskes.lt lentelę, tai visai neblogai pasirodė :) Užėmė 3 vietą tarp moterų ir padėjo Kaunui užimti pirmą vietą tarp miestų :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby Baskep » Tue 2009 Feb 03, 18:32

aš tai tik nesupratau,kaip ten pas V.Veršulį tiek nulių..
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby dariusd » Tue 2009 Feb 03, 18:41

versulis po 2 ar3 turu paliko turnyra
dariusd
 
Posts: 1
Joined: Thu 2008 Dec 25, 18:38

Postby Baskep » Tue 2009 Feb 03, 19:24

aišku,ačiū už informaciją.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas


Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 76 guests

cron