Kovo 11-osios papr. šaškių turnyras Kaune

Moderator: aleksej

Postby zhygis » Thu 2009 Mar 19, 14:05

tu turi teise striuke uzsidet:)
jei varzybu reglamente nenurodoma kitaip:))))))))))))
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby jankis » Thu 2009 Mar 19, 15:12

Na nežinau, aš tai nepamenu, kad kokiam turnyre būtų labai šalta :) O jei ir būtų per varžybas truputį šalta, tai man neateitų net į galvą užsidėt striukę :D Kaip jau rašiau anksčiau, kad šaškės tai intelektualus sportas ir manau, kad žmonės, žaidžiantys su striukėmis tikrai nepuošia varžybų.. Reglamente gal taip ir neparašyta, kad žaisti su striukėmis negalima, bet dar yra tokie dalykai kaip kultūra ir etika :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby zhygis » Thu 2009 Mar 19, 16:25

as manau reik aplamai dziaugtis kad zmones y turnyrus renkasi, o ne kabinetis cia su striukem be striukiu
greit prie moteru kabinetis pradesit kad su stringais losht negalima (tipo nepadoru)
as pvz biski sirgau ir sedejau su striuke uztai
ka man siulot shalt geriau ar y turnyrus nevazinet>?:)
ash pamenu ir lt finale su striuke zaidziau kazkada, nes salta buvo... ir kazkaip nieks nesikabinejo prie manes ar pastabu nedave koks as neetiskas zaidejas....
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby Aleksas » Thu 2009 Mar 19, 21:42

zhygis wrote:as manau reik aplamai dziaugtis kad zmones y turnyrus renkasi, o ne kabinetis cia su striukem be striukiu
greit prie moteru kabinetis pradesit kad su stringais losht negalima (tipo nepadoru)
as pvz biski sirgau ir sedejau su striuke uztai
ka man siulot shalt geriau ar y turnyrus nevazinet>?:)
ash pamenu ir lt finale su striuke zaidziau kazkada, nes salta buvo... ir kazkaip nieks nesikabinejo prie manes ar pastabu nedave koks as neetiskas zaidejas....


teisingai žygis sako, kad turim bent kokias salygas žaisti, nes idealias saligas turi tik Vilnius ir Šiauliai, del Klaipėdos nežinau, nes nuo sovetmečio laikų daugiau neteko atvažioti į jų klubą, o visi kiti kas kaip gali taip ir sukasi. Okad departamento funkcioneriai gali pamatiti šias nuotraukas, tai tegul dar džiaugiasi kad šaškės išvis dar ėgzistuoja
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Postby edvard » Thu 2009 Mar 19, 21:52

Aleksas; O kad departamento funkcioneriai gali pamatiti šias nuotraukas, tai tegul dar džiaugiasi kad šaškės išvis dar ėgzistuoja

TAI KAD TIE FUNKCIONERIAI dziaugsis , KAI SASKES neegzistos... :? :D
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Aleksas » Thu 2009 Mar 19, 22:45

edvard wrote:Aleksas; O kad departamento funkcioneriai gali pamatiti šias nuotraukas, tai tegul dar džiaugiasi kad šaškės išvis dar ėgzistuoja

TAI KAD TIE FUNKCIONERIAI dziaugsis , KAI SASKES neegzistos... :? :D


vienas funkcionerius viena karta man pasakė: jeigu šaškės sportas, tai ananizmas- sunkioji atletika, jie šachmatus dar pripažista, o šaškės .......
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2009 Mar 20, 1:18

edvard wrote:Aleksas; O kad departamento funkcioneriai gali pamatiti šias nuotraukas, tai tegul dar džiaugiasi kad šaškės išvis dar ėgzistuoja

TAI KAD TIE FUNKCIONERIAI dziaugsis , KAI SASKES neegzistos... :? :D

lygiai ta pati ir as norejau parasyt. O siaip ,tai kaip mes norim save parodyt,taip mus ir supranta.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Previous

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 83 guests

cron