Jau prasidėjo Lietuvos seniūnijų komandų formavimas

Moderator: aleksej

Postby warnius » Wed 2009 Mar 25, 17:46

Kauno_zinios wrote:
Baskep wrote:rimtai tik nuo 21m??? idomiai kaip..tai isvis sunkiai susirinks zmones zaist.o del tu keliu butu,tai 0 svarbos tame.gali turet kad ir 40 butu,bet gali but registruotas tik vienoj vietoj, vienoj seniunijoj.


Tai, jei aš gyvenu kelias dienas viename bute Kaune,
po to - keletą dienų kitame Kauno bute,
o visus savaitgalius gyvenu Kauno rajone.
Visos valdos vienodai reikšmingos. Todėl negali būti apribojimų žaisti
nei už Kauno rajoną, nei už Kauną.
Tai, kodėl Aleksas nenori leisti žaisti?

Nuostatai parašyti tokiam atvejui, kai asmuo turi tik vieną
gyvenąmąją vietą, bet Lietuvoje yra žmonių, turinčių po keletą butų, namų.
Bukauskų atvejis - išskirtinis. Reikia turėti tai omenyje.

tada jus daug sildymui isleidziat :) o siaip tai manau Bukauskam reiktu apsisprest uz ka zaist, Valdas irgi kaunietis tada, nes gyvena studentu barake Kaune :)
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Postby Baskep » Wed 2009 Mar 25, 17:52

neišskirtinis atvejis,kad aš dabar tikrai neturiu nuotaikos,bet tiesiog patarčiau prieš kam ką nors teigiant,pamąstyt apie tai,ką ruošiesi teigti.dar kartą sakau,jog tu turi būt registruotas kažkur.ir gali tas kažkur būt tik vienoj vietoj.visiem ir tame tarpe man grynai ir lygiai * ką tu veiki ir kur gyveni tomis,o kur kitomis dienomis.logiškai mąstyk,kaip man kažkas sakė,tai ir tau tą patį pasakysiu.būtų tiesiog pačių paprasčiausiai,jei sutiktum klydęs ir viskas,o neapsimetinėt iškritusiu iš medžio.vadovaujantis tavo logika,aš priklausau petrašiūnams tada,nes aš ten praleidžiu daugiau laiko nei tikruose namuose(čia aš tik geriausiu atveju pernakvoju 2 naktis iš eilės). svarbiausia tokiose varžybose,kad būtų žmonės,kurie žiūrėtų nuostatų.o ne kaip buvo pernai.nu aš db gyvenu šilainiuose ir nuo tų 21metų aš pats vos vos telpu į tuos rėmus,o komanda galėtų būti visai nieko,kad ir aš ir Kasputytės,bet bet bet..ir man visai negaila,kad nepavyks man suburt komandos,geriau jau teisingai,bet biednai,nors žinau kad šitiem laikam šitas posakis jau visai netinka.dabar jei nori turėt kažką,turi vogt,turi būt banditas,kitaip dirbsi 10 metų,kad kažką padoresnio nusipirktum.patyriau jau tai.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby Kauno_zinios » Wed 2009 Mar 25, 17:58

Baskep wrote:neišskirtinis atvejis,kad aš dabar tikrai neturiu nuotaikos,bet tiesiog patarčiau prieš kam ką nors teigiant,pamąstyt apie tai,ką ruošiesi teigti.dar kartą sakau,jog tu turi būt registruotas kažkur.ir gali tas kažkur būt tik vienoj vietoj.visiem ir tame tarpe man grynai ir lygiai * ką tu veiki ir kur gyveni tomis,o kur kitomis dienomis.logiškai mąstyk,kaip man kažkas sakė,tai ir tau tą patį pasakysiu.būtų tiesiog pačių paprasčiausiai,jei sutiktum klydęs ir viskas,o neapsimetinėt iškritusiu iš medžio.vadovaujantis tavo logika,aš priklausau petrašiūnams tada,nes aš ten praleidžiu daugiau laiko nei tikruose namuose(čia aš tik geriausiu atveju pernakvoju 2 naktis iš eilės). svarbiausia tokiose varžybose,kad būtų žmonės,kurie žiūrėtų nuostatų.o ne kaip buvo pernai.nu aš db gyvenu šilainiuose ir nuo tų 21metų aš pats vos vos telpu į tuos rėmus,o komanda galėtų būti visai nieko,kad ir aš ir Kasputytės,bet bet bet..ir man visai negaila,kad nepavyks man suburt komandos,geriau jau teisingai,bet biednai,nors žinau kad šitiem laikam šitas posakis jau visai netinka.dabar jei nori turėt kažką,turi vogt,turi būt banditas,kitaip dirbsi 10 metų,kad kažką padoresnio nusipirktum.patyriau jau tai.


Tu nepriklausai jokiems Petrašiūnams, nes ten tik dirbi. Bet jei turėtumei ten savo butą, tai būtų jau kitas atvejis.
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Postby Baskep » Wed 2009 Mar 25, 18:02

sory,bet neturiu,aš kantrybės.pasinaudosiu viena lietuviška patarle ir pasitrauksiu.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby Kauno_zinios » Wed 2009 Mar 25, 18:03

warnius wrote:
Kauno_zinios wrote:
Baskep wrote:rimtai tik nuo 21m??? idomiai kaip..tai isvis sunkiai susirinks zmones zaist.o del tu keliu butu,tai 0 svarbos tame.gali turet kad ir 40 butu,bet gali but registruotas tik vienoj vietoj, vienoj seniunijoj.


Tai, jei aš gyvenu kelias dienas viename bute Kaune,
po to - keletą dienų kitame Kauno bute,
o visus savaitgalius gyvenu Kauno rajone.
Visos valdos vienodai reikšmingos. Todėl negali būti apribojimų žaisti
nei už Kauno rajoną, nei už Kauną.
Tai, kodėl Aleksas nenori leisti žaisti?

Nuostatai parašyti tokiam atvejui, kai asmuo turi tik vieną
gyvenąmąją vietą, bet Lietuvoje yra žmonių, turinčių po keletą butų, namų.
Bukauskų atvejis - išskirtinis. Reikia turėti tai omenyje.

tada jus daug sildymui isleidziat :) o siaip tai manau Bukauskam reiktu apsisprest uz ka zaist, Valdas irgi kaunietis tada, nes gyvena studentu barake Kaune :)


Taip, studentas Valdas gali žaisti už Kauno komandą,
nes jis gyvena bendrabutyje Kaune.
Belieka tik sužinoti, kokioje gatvėje yra tas bendrabutis,
ir kreiptis į seniūniją, kuriai ši gatvė priklauso.
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Postby buldozzer » Wed 2009 Mar 25, 18:24

Dar kartą kartoju specialiai Kauno zinioms, kadangi matau, kad nesuprato.
Nuostatų punktas 3.1:
3.1.Žaidynėse dalyvauja tik seniūnijose gyvenantys ir deklaruojantys jose gyvenamąją vietą;
Tad gali žaisti tik už tą seniūniją, kurioje esi deklaravęs gyvenamąją vietą. Deklaruota gyvenamoji vieta gali būti tik viena ir vienintelė ir su nuosavybe toje ar kitoje seniūnijoje absoliučiai jokio ryšio neturi.
Tad akivaizdžiai žaisdamas už kelias seniūnijas nuostatams nusižengei. Labai nori tikėti, kad tiesiog dėl nežinojimo, o ne dėl kažkokios naudos siekimo. Manau, kad temos daugiau tęsti neverta ir stengtis sąžiningai elgtis šiais metais :).
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby Kauno_zinios » Wed 2009 Mar 25, 18:28

Gerai. :wink:
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Postby senelis » Wed 2009 Mar 25, 19:51

buldozzer wrote:Dar kartą kartoju specialiai Kauno zinioms, kadangi matau, kad nesuprato.
Nuostatų punktas 3.1:
3.1.Žaidynėse dalyvauja tik seniūnijose gyvenantys ir deklaruojantys jose gyvenamąją vietą;
Tad gali žaisti tik už tą seniūniją, kurioje esi deklaravęs gyvenamąją vietą. Deklaruota gyvenamoji vieta gali būti tik viena ir vienintelė ir su nuosavybe toje ar kitoje seniūnijoje absoliučiai jokio ryšio neturi.
Tad akivaizdžiai žaisdamas už kelias seniūnijas nuostatams nusižengei. Labai nori tikėti, kad tiesiog dėl nežinojimo, o ne dėl kažkokios naudos siekimo. Manau, kad temos daugiau tęsti neverta ir stengtis sąžiningai elgtis šiais metais :).

Labai aiskiai Egidijus paaiskino. Balsuot irgi gali tik vienoje vietoje kur deklaruota gyv.vieta
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby Algimantas » Wed 2009 Mar 25, 20:35

Dar truputį (paskutinį kartą čia) "paofftopinsiu":
1. Man visiškai suprantama nuomonių įvairovė dėl Valdovų rūmų. Čia toks atvejais, kai tai labai normalu. Tuo labiau, kad buvo planuota (kalbėta), kad tai kainuos mažiau. Man tik subjektyviai nesuprantamas šimtaprocentinis, absoliutus ir piktas įsitikinimas savo teisumu.
Galėčiau irgi pažerti krūvą nuorodų su priešingais teiginiais, bet kam įdomu tas ir taip žiūri įvairią informaciją.
Kas dėl Brazausko, tai manau, kad čia bus taip, kaip ir su kitais objektais, kurių statybą ar rekonstrukciją TIESIOGIAI kuravo Brazauskas, būdamas įvairiose pareigose:
1.1. Mažeikių naftos perdirbimo gamykla. Niekas Brazausko indėlio neprisimena, o ji duoda labai ženklią sumą mokesčių pavidalu į Lietuvos biudžetą (tiksliau sakant, be jos būtų visai liūdnoka, ypač dabar. Kitas dalykas, kad nemažai biudžetininkų aplamai nesuka galvos dėl to, kaip tie pinigai į biudžetą surenkami).
1.2. Ignalinos atominė elektrinė. Jokio Brazausko niekas neprisimena. 1990/1991 metais šitą "komunistų ir okupantų objektą" 80 proc. (ar net daugiau) Lietuvos žmonių buvo pasiruošę uždaryti nedelsiant. 2007/2008 - absoliučiai priešingas vaizdas.
1.3. Būtingės terminalas. Aiškai prisimenu, kaip keikė Brazauską ir kaip jis gynė jo statybą. Dabar visa žaliava į Mažeikius patenka tik per šį terminalą. Kito kelio nebėra. Įsivaizduokite situaciją, jeigu jo nebūtų.
1.4. Dabartinė prezidentūra. Sakė, kam reikia, prezidentas tilptų ir dabartiniame Seime. Mano žiniomis, bent jau ES nėra prezidentūros, kuri nebūtų atskirame pastate. Įdomiai atrodytume.
1.5. Dėl Valdovų rūmų. Mano nuomone, po 15 - 20 metų to Brazausko nelabai kas ir prisimimins (na, per istorijos pamokas, jubiliejų proga - taip), o Valdovų rūmai bus viena iš lankomiausių užsienio turistų vietų, vienas iš sėkmingu laikomų projektų. Na, dalis architektų, istorikų tai manau, kad ir toliau ginčysis bei...rašys disertacijas ta tema (reikia gi užsidirbti duonai).
2. Edvardai, Jūsų vaikystėje Lietuva neturėjo valstybingumo...
3. Kad nebūtų visiškai off top. Šią temą (seniūnijų varžybų) sekiau tik epizodiškai. Matyt, čia tas atvejas, kai sakoma, jog blogi poelgiai ar sprendimai sukompromituoja ir gerą idėją ar gerą reikalą...
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Wed 2009 Mar 25, 20:57

Edvardai, Jūsų vaikystėje Lietuva neturėjo valstybingumo...

NE MANO, o MUSU :?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Algimantas » Wed 2009 Mar 25, 21:07

Taip, Edvardai, be abejo, mūsų.
Čia aš rašiau tame kontekste, kad Jūs rašėte apie SAVO vaikystę šalia Katedros, šalia kurios nebuvo Valdovų rūmų.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Wed 2009 Mar 25, 21:49

BET BUVO PUIKUS JAUNIMO SODAS,PARKAS(dabar Sareikiskiu)KUR BUVO DAUG ZAIDIMU VAIKAMS,KUR BUVO VISOKIU KARUSELIU(nugriauti)...NAMUKAS ant kalnelio(nugriautas), kur GALIMA BUVO PASKAITYTI KNIGA, suzaisti stalo zaidima,KUR BUVO STALAI SASKININKAMS IR SACMATININKAM(isnaikinti),KUR DUODAVO SEANSUS J.KULIKAUSKAS.KUR VISADA GALIMA BUVO PAMATYTI IR KITU ZINOMU SASKININKU.KUR BUVO PLIAZAS su auksiniu smeliuku( dabar uzterstas) IR GALIMA BUVO NEBIJODAMAI STIKLU MAUDYTIS(VILNELE),KUR GALIMA BUVO GAUDYTI ZUVU,O PASKUI NEBIJODAMAI KEPTI,VALGITI...KUR BUVO KINOTEATRAS 'VASARA(nugriautas);KUR BUVO LEDAINE(dabar uzlesta),kur buvo tarp tilteliu, fontanai,o ten plaukioja zuvytes...
ZODZIU DAUG KO BUVO TAME JAUNIMO SODE.. :?
Dabar....Valdovu rumai stovi prie parko...Atrakcija....O VALDOVU TURIM,?Be abejo....daug ju :evil: KAS TIK PAJAUCIA VALDZIA ,TAS IR VALDOVAS :!:
Last edited by edvard on Wed 2009 Mar 25, 22:40, edited 1 time in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby senelis » Wed 2009 Mar 25, 22:01

Tam Jaunimo sode teko dar ir man su mazaisiais Tamosaityte, Beniusiu, Stapusaityte suptis karuselese.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby Algimantas » Sun 2009 Apr 05, 13:12

Dar vienas off top (atsiprašau gerb.Egidijaus), kadangi apie tai buvo čia.
Gerb.Edvardai, manau, jau skaitėte, bet dėl visa ko:

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=21330117

Ne pakeisti Jūsų nuomonę (kaip minėjau, ji manęs nestebina, ne tas atvejas. Pvz.mano sūnus, pagal išsilavinimą istorikas, irgi buvo ir yra panašios nuomonės, kaip Jūs, tik gal kiek švelnesnės), bet, kaip sakoma" "bent minimaliam dėmesiui".
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby Algimantas » Sun 2009 Apr 19, 15:29

Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests