LR vyrų ir moterų 100 šaškių finalai + greitosios, žaibas

Moderator: aleksej

Postby zoomz » Fri 2009 Apr 10, 23:24

aleksej wrote:Aišku, Edvard teisingai viską parašė, išdėstė, argumentavo. Visą tai mes suprantam, sutinkam. Bet pagrindinis dalykas - savarankiškas noras ir darbas. Pavyzdžiui, aš augau tokiais blogais laikais (1990-1995 metais), kai buvo katastrofinė situacija visur ir šaškėse irgi. Kokios Olandijos, kokios Salou, koks dėmesis ar užinteresuotumas nuo federacijos ir net iš trenerių? Jeigu turėčiau tiek, kiek turi mūsų dabartinis šaškių jaunimas (turnyrų, išvykų, trenerių dėmesio, užinteresuotumo ir t.t.) - bučiau septintame danguje nuo džiaugsmo. Tada buvo - gyvenk kaip nori, jeigu prapulsi, išeisi - nedidelė bėda. Visa mano karta išnyko dėl to. Jūs tokių kaip Venia Kobeckij, Valia Gavrilov ir nežinote. O buvo labai gabūs. Aš likau vienas, ir tik todėl kad norėjau likti. Ir nesumeluosiu, kad 95% pats savę padariau. Taigi pinigai pinigais, o darbas darbu. Bet kokiame užsiėmime, bet kokioje sferoje.


nzn ar viskas taip blogai buvo, as dalyvaudavau tuose paciuose turnyruose kaip ir aleksejus tik kitoj grupej. Vaziuodavom i varzybas - apmokedavo, dar ir maistpinigiu duodavo! Vykdavo tais laikais net pusfinalis i siauliu jaunuciu finala :!: :!: Jau nekalbant apie siauliu cempionato pusfinali ir finalas tarp suaugusiu. Tikrai buvo kur kas daugiau turnyru, nzn kaip kituose miestuose. Tad praktine puse niekaip negaleciau sutikt su aleksejum, matydamas siandienos situacija. Gal treneriai siais laikais ir labiau tausoja aukletinius, bet anais metais buvo kur kas daugiau praktikos. Cia mano subjektyvus vertinimai, kalbu is savo puses.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby buldozzer » Fri 2009 Apr 10, 23:35

edvard wrote:O is vis EGI, tavo parasymas- tai NEKONSTRUKTIVUS pasyšaipimas is musu labai apgailetinos saskiu situacijos...
Geriau ka PRAKTISKO pasiulitum.
O NE GALI KA PASIULYTI ' nieko TOLKOVO;tai ne reikia siaip sau šaupitis...nes taip visi moka...kaip sako rusai;DELO GOVORI> :?


norint kazka pasiulyti liaudziai turiu tureti pritarima is pagrindiniu zaideju. Tai yra Edvardas,Aleksejus,Andrius, Sigis ir kiti turetu pasakyti: Mes esam geresni zaidejai ir pasirenge tai irodyti bet kada ir bet kur kad taip yra. Ar tai butu sveicarke ar ratas ar tiesiog blicas.
O tada jau galima galvoti apie sistema, kuri padetu pritraukti daugiau saskiu megeju.
Siuo atveju mes turim visiskai priesinga situacija - stipriausi yra VK ir diktuoja savo salygas taip atstumdami kitus (kol as pats buvau VK gal kitaip tai atrode, bet dabar, pabuvus abiejose barikadu pusese, labai aiskiai tai matosi).

Deja, bet faktas.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby edvard » Fri 2009 Apr 10, 23:45

Na Aleksej cia biski patamsino viska.Man atrodo, kad 1995 jis dalyvavo Jaunimo Olimpiadoj(Olandija) Zaide AFRIKOJ :) (Jauniu ar Jaunimo cempionatas).1997 vel Olandija(Stadskanal,Jaunimo cempionatas) ...... Na nekada nebuvau Aleksejaus treneriu.Buvo Lejbovicius......Na bet ligtai tikiuosiu kazkek padejau jam....tesiog taip...Gal 1 proc is tu likusiu 5...
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby aleksej » Fri 2009 Apr 10, 23:46

buldozzer wrote: Siuo atveju mes turim visiskai priesinga situacija - stipriausi yra VK ir diktuoja savo salygas taip atstumdami kitus

Ką diktuoja, ką atstumdami? Nesamones kalbi. Finalai vedami ratų sistema pas mus jau n metų. Čia ne dabartinio VK išradimas, o sveikas protas, priimtas anksčiau. Šiais metais 10 žmonių i "100" finalą negalėjome surinkti. Nenori žmonės žaisti! Ir pats "dalyvavai" tame nesurinkimo procese. Paskelbsi šveicarkę, prie tų 10 dar atvažiuos 2-3 nenormalių kaip Jankūnas ir Pašakinskas ir blicos šalia tų, kur spręsis čempionas. Taip atrodys tavo "pritraukimas šaškių megėjų". Ir nereikia kažkokius ultimatumus statyti, kad stipriausieji privalo kažką įrodinėti, bet kokioje schemoje. Kas per noras Lietuvoje visada dviratį išradinėti. Visi šalių čempionatai šaškėse vedami ratų sistema - bet ten visi mudakai, kad taip daro. Tokia tavo logika.
Last edited by aleksej on Sat 2009 Apr 11, 0:01, edited 1 time in total.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby edvard » Fri 2009 Apr 10, 23:52

Egis;stipriausi yra VK ir diktuoja savo salygas taip atstumdami kitus

Na as tai nieko ne diktoju,nes nekas ir neklauso manes.... :(
Na Algimanta,Aleksandra ,tai gal ne prie stipriausiu praktiku priskirsi?
O idomu kodel niekas nenori i VK,o paskui tie kas nenori apkaltina tos kurie tesiog buvo JEGA priversti ten eiti(As,Sigitas...net Roma...praktiskai visi...),nes KATASTROFA....nera kam... :shock:(rinkimose tai gi ne buvai...o ten buvo TIKRA KATASTROFINE PADETIS...)
MUMS ISEITI paprasta;kaip 2 pirstus apmižti...BET NE TU EGI,NEI KITI tai gi ne eis :( TAI KAM TADA TIE NESAMONINGI KALTINIMAI....
Last edited by edvard on Sat 2009 Apr 11, 0:05, edited 3 times in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby aleksej » Fri 2009 Apr 10, 23:58

edvard wrote:Na Aleksej cia biski patamsino viska.Man atrodo, kad 1995 jis dalyvavo Jaunimo Olimpiadoj(Olandija) Zaide AFRIKOJ :) (Jauniu ar Jaunimo cempionatas).1997 vel Olandija(Stadskanal,Jaunimo cempionatas) ...... Na nekada nebuvau Aleksejaus treneriu.Buvo Lejbovicius......Na bet ligtai tikiuosiu kazkek padejau jam....tesiog taip...Gal 1 proc is tu likusiu 5...

Nu aš gi parašiau laiko tarpą - 1990-1995. Tamsūs laikai, o man tada tik augti... Po to šalis šiek tiek atsigavo. Ir be to, suprantama gi, kad išvyka į pasaulio čempionatą čia tik matoma aisbergo dalis, o egzistuoja dar nematoma - pasiruošimas tam čempionatui. O tai planinis ir pastovus darbas su treneriu, sveika konkurencija su kitais savo "draugais-priešininkais", dalyvavimas kitose treniruotės pobūdžio varžybose ir dar milijonas kitų dalykų. Viso to praktiškai nebuvo tada - sutikite. Nieko nekaltinu, tiesiog nepasisekė, blogi laikai buvo. Времена не выбирают - в них живут и умирают. O jūsų pagalba man (nors iš tikкųjų nebuvote mano treneriu) aš labai vertinu! Ir ne 1 procentu.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby zoomz » Sat 2009 Apr 11, 0:18

buldozzer wrote:
edvard wrote:O is vis EGI, tavo parasymas- tai NEKONSTRUKTIVUS pasyšaipimas is musu labai apgailetinos saskiu situacijos...
Geriau ka PRAKTISKO pasiulitum.
O NE GALI KA PASIULYTI ' nieko TOLKOVO;tai ne reikia siaip sau šaupitis...nes taip visi moka...kaip sako rusai;DELO GOVORI> :?


norint kazka pasiulyti liaudziai turiu tureti pritarima is pagrindiniu zaideju. Tai yra Edvardas,Aleksejus,Andrius, Sigis ir kiti turetu pasakyti: Mes esam geresni zaidejai ir pasirenge tai irodyti bet kada ir bet kur kad taip yra. Ar tai butu sveicarke ar ratas ar tiesiog blicas.
O tada jau galima galvoti apie sistema, kuri padetu pritraukti daugiau saskiu megeju.
Siuo atveju mes turim visiskai priesinga situacija - stipriausi yra VK ir diktuoja savo salygas taip atstumdami kitus (kol as pats buvau VK gal kitaip tai atrode, bet dabar, pabuvus abiejose barikadu pusese, labai aiskiai tai matosi).

Deja, bet faktas.


Siulau dar geriau, daryt taip kas turi aukstesni reitinga losia baltomis jei neislosia, pergale uzkaitoma juodosioms 8) Bet kur ir bet kada, tu bent zinai kiek as saskiu rushiu ir porushiu losiu? Paskaidysiu tau ne tik i folderius, bet ir subfolderius: rusiskos - klasika, traukiamas 0.5 ejimo, traukiams 1 ejimas, skraidancios. Braziliskos - klasika, (nusimato 1 ejimas), skraidancios, simtalanges. As galbut irgi zmogus... Tiek kiek loshiau ash visokiu shashkiu rushiu ir porushiu, matyt lietuvoj dar niekas nera tiek loshes. Man tavo pastabos bus priimtinesnes kai tu busi pabandes visko tiek kiek ash (shashkiu zaidime). Tada bus galima padiskutuot, gal kiek ir per grieztai parasiau, bet toks mano stilius, o stilius - tai pats zmogus.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby zoomz » Sat 2009 Apr 11, 0:21

beje apie kokias dvi barikadu puses tu kalbi, atsistatydines is VK tu nesudalyvavai praktiskai nei vienam cempe, tai uz kokios barikados gi tu slepeis? bridzo??
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby buldozzer » Sat 2009 Apr 11, 9:23

zoomz wrote:beje apie kokias dvi barikadu puses tu kalbi, atsistatydines is VK tu nesudalyvavai praktiskai nei vienam cempe, tai uz kokios barikados gi tu slepeis? bridzo??


Lietuvos čempe nedalyvavau dėl paprastos priežasties - nesiruošiu važiuoti į Braziliją žaisti į pasaulio čempionatą (nors kaip turistas gal ir patrauksiu :)). Todėl man gaila aukoti savaitę laiko Lietuvos čempui. O daugiau varžybų Lietuvoje 100 nėra.
Aš jau senokai dalyvauju tik tose varžybose, kurios man įdomios, o ne kuriose "reikia". Pvz. ruošiuosi važiuoti šį mėnesį žaisti Lenkijos čempionate - 3 dienos žaidimo be didelės įtampos man tinka. Per keletą paskutinių metų žaidžiau Pekine, Tailande, Dakare, Slovėnijoje, Amsterdame, Lenkijoj keletą kartų ir toliau tokios politikos laikysiuosi.
Į federaciją esu daugiau pinigų sukišęs nei iš jos gavęs, todėl nesijaučiu nei kam skolingas nei įsipareigojęs ir galiu elgtis kaip tinkamas :D
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby edvard » Sat 2009 Apr 11, 10:57

Idomu kas bus kai pav.uz 100 atsakys V.Kudriavcev,ar S.Mardosa.,Uz 64-R.Valuzis,ar A.Papulovas,Uz Moteris na Rima....
Uz reitingus- na Sigis neblogai ,uz Jaunima ...pats Jaunimas...pv.z M.Janavicius,uz Veteranus...na ir uz Veteranus dabar normaliai.Kompozicija irgi.....GAL geriau bus...
Nes jems tai gal niekas nesakys, kad STIPRIAUSIEJ diktoja..Ir rotacija bus.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby zoomz » Sat 2009 Apr 11, 12:00

edvard wrote:Idomu kas bus kai pav.uz 100 atsakys V.Kudriavcev,ar S.Mardosa.,Uz 64-R.Valuzis,ar A.Papulovas,Uz Moteris na Rima....
Uz reitingus- na Sigis neblogai ,uz Jaunima ...pats Jaunimas...pv.z M.Janavicius,uz Veteranus...na ir uz Veteranus dabar normaliai.Kompozicija irgi.....GAL geriau bus...
Nes jems tai gal niekas nesakys, kad STIPRIAUSIEJ diktoja..Ir rotacija bus.


Nesuprantu, o kodel atsisakys, gal kaip tik prisides? Siais metais danilevicius prisidejo simtalangem, pirma kart po ilgos pertraukos sudalyvavo papulovas 64 finale, del vienos vietos finale kiek pamenu buvo labai didelis gincas. Kas bus, daug kas gali but. Bet as palieku tokia sfera rashytojams fantastams. Jo mes tikri diktatoriai :lol: :lol:
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby zoomz » Sat 2009 Apr 11, 12:10

buldozzer wrote:
zoomz wrote:beje apie kokias dvi barikadu puses tu kalbi, atsistatydines is VK tu nesudalyvavai praktiskai nei vienam cempe, tai uz kokios barikados gi tu slepeis? bridzo??


Lietuvos čempe nedalyvavau dėl paprastos priežasties - nesiruošiu važiuoti į Braziliją žaisti į pasaulio čempionatą (nors kaip turistas gal ir patrauksiu :)). Todėl man gaila aukoti savaitę laiko Lietuvos čempui. O daugiau varžybų Lietuvoje 100 nėra.
Aš jau senokai dalyvauju tik tose varžybose, kurios man įdomios, o ne kuriose "reikia". Pvz. ruošiuosi važiuoti šį mėnesį žaisti Lenkijos čempionate - 3 dienos žaidimo be didelės įtampos man tinka. Per keletą paskutinių metų žaidžiau Pekine, Tailande, Dakare, Slovėnijoje, Amsterdame, Lenkijoj keletą kartų ir toliau tokios politikos laikysiuosi.
Į federaciją esu daugiau pinigų sukišęs nei iš jos gavęs, todėl nesijaučiu nei kam skolingas nei įsipareigojęs ir galiu elgtis kaip tinkamas :D


Cia nesupratau, prie ko cia tavo visu kelioniu isvardymas ir dalyvavimas dviejose barikadu pusese. Man rodos kalbejome apie lietuvos cempionatus. Atvirai tai nelabai supratau, ka norejau pasakyt siuo atsakymu.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby buldozzer » Sat 2009 Apr 11, 12:36

zoomz wrote:
Cia nesupratau, prie ko cia tavo visu kelioniu isvardymas ir dalyvavimas dviejose barikadu pusese. Man rodos kalbejome apie lietuvos cempionatus. Atvirai tai nelabai supratau, ka norejau pasakyt siuo atsakymu.


sakei, kad nežaidžiu, parašiau, kad žaidžiu, bet Lietuvos čempionatas kaip turnyras man neįdomus, nebent tik kaip atrankinis į kažkur. Ir, kadangi kuo toliau tuo mažiau norinčių žaisti Lietuvos čempionatuose, tai taip, matyt, atrodo ne man vienam. Todėl ir sakau, kad, atsižvelgiant į besikeičiančią situaciją, vertėtų pagalvoti apie kažkokius pokyčius, kol neatsitiko taip, kad Lietuvos čempionate bus 4 dalyviai.
Šaškės per tą sportinį principą ir taip labai yra nukentėję. Pas mus nuo mažų dienų visi buvo spaudžiami rodyti rezultatus, ruošiami pasaulio čempionai. Todėl visiškai nėra tradicijų susirinkti vakarais, pažaisti savo malonumui turnyrėlį, paplepėti. Taip žmonės ir prapuola.
Dabar jau zoomz viskas aišku? :D
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby edvard » Sat 2009 Apr 11, 12:41

Egidijus;Į federaciją esu daugiau pinigų sukišęs nei iš jos gavęs, todėl nesijaučiu nei kam skolingas nei įsipareigojęs ir galiu elgtis kaip tinkamas .

Na noriu pasakyti va ka. Visi :!: :!: :!: aktyvus(o ir nelabai aktyvus irgi) stipri ir nelabai stiprus saskininkai is LSF federacijos gavo daug MAZIAU ,kaip to nusipelne,ar idejo savo pinigu,nervu,sveikatos,laiko... :?

Vieni savo rezultatais atmuse skirtus jems LSF pinigus(sporto rezultatu indelis) ,kiti organizuodami varzybas,turnirelius,konkursus visuokiuose Lietuvos kampeliose(organizacinis indelis), treti zaizdami , ir jau ISANKSTO ZINODAMI ,KAD NE BUS nei pirmi ,nei treti,bet skirdami savo laika ,pinigus( koks yra :cry: , bet vistik masiškumo indelis )
IR VISI PADARE IR DARO TAI DEL BENDRO tikslo-šaškiu sporto Lietuvoj.
Last edited by edvard on Sat 2009 Apr 11, 12:47, edited 1 time in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby edvard » Sat 2009 Apr 11, 12:44

Egidijus;Todėl visiškai nėra tradicijų susirinkti vakarais, pažaisti savo malonumui turnyrėlį, paplepėti. Taip žmonės ir prapuola.

Na TRADICIJOS PATYS GALIM KURTI.
NEDEJOT, KAD KITI kazkodel NEDARO.O KURT.Nes gero rezultato nesulauksi tik dejodamas del taradiciju nebuvimo... :?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 19 guests