Kaip vykdyti LIETUVOS finalus

Moderator: aleksej

Postby edvard » Mon 2009 Apr 13, 22:44

Sigis;ir vel matyt Edikas kaltas :)
Na o kas daugiau gali buti? :(

Na o rimtai tai reikia toki turnyra pravesti jau 2009 m.
Last edited by edvard on Mon 2009 Apr 13, 22:45, edited 1 time in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2009 Apr 13, 22:45

nelabai suprantu kam netinka tokia pravedimo sistema,kaip dabar.Bandoma lygint su pasaulio chempionatais,bet juk musu sistema geresne. 6 dalyviai tik papildomai suzhaidzhia ta shveicarke,o veliau papildomas turnyras jau su visais.Na tie,kas nepraejo shveicarkes ,manau negaletu tiketis pirmos vietos ar net prizines jei LT chempionatai vyktu vien shveicarishka sistema.tai koks gi tikslas?Sumazhint dienu skaichiu? :) 9 turai shveicarishka sistema priesh 11 ( jei 10 dalyviu,tai 9 turai ) turu :) .Viena diena laimime,o praloshiame objektyvumu. Edikas manau beviltishkai jau kelinta kart bando tokia sistema isiulyt. ta manau geriau butu bandyt ten,kur dar mazhiau dalyviu susirenka.Nesakysiu kur,nes vel busiu kaltas.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby edvard » Mon 2009 Apr 13, 22:50

Sigitas;Edikas manau beviltishkai jau kelinta kart bando tokia sistema isiulyt
:evil: NA JUMS NET PADVESUSIOS KATES NEISIULYSI :?
NIEKO AS NEBANDAU.PALIKIT MANE RAMYBEJ su savo samprotavimais....ka as siuliau tai siuliau,kas nesuprato as nekaltas... :(
as gi nedurnas 1000kart ta pati aiskinti...einu azuolo kavos gerti.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2009 Apr 13, 22:58

tu ne tik padvesusios,bet ir maishe kates neisiulysi :)
o azuolo kava idomiai skani matyt,nesu apie tokia girdejes.Kazkkada pamenu dar buvo giliu kava,bet irgi neprigijo.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby ragvel » Tue 2009 Apr 14, 8:32

Paskaitau as cia :).

pasidare kazkoks jovalas.

Edvardo pasiulymas: jei neatrankiniai metai (i pasaulio ir pan.) tai daryti sveicarke, kitu atveju lieka taip kaip buvo. ratu sistema 10-12 zmoniu (na 12 lieka).

Na kaip ir neblogas pasiulymas, is finansines puses tikrai bus nauda (vietoje dvieju: 1 lygos ir finalo, bus tik vienas turnyras), paprasti mirtingeji gales suzaisti su auksc.lygio zaidejais, gal siok toks masiskumas, is minusu nevisai objektyvi sistema.. bet kadangi tai butu neatrankinis. .galima ir pakenteti. Taip pat teisingas Andriaus argumentas, kad siek tiek sumenkina "devalvuojamas" LT cempiono titulas. Cia manau tiesiog reikia rinktis is dvieju blogybiu mazesne, ir nemanau, kad neatrankiniai metai bus dazni. Plius prie sios LT ekonom.krizes , kurie paliete ir LSF ir paprastus zmones (saskininkus) siek tiek reikia ir patiems susispausti/pataupyti.

Andriaus pasiulymas (as pritariu irgi): Finale taisykles kaip pasaulio/europos cempionato, t.y. skraid.saskes. Cia, diskusijoje, buvo paliestas LSF finansai, kad pinigai duodami uz vietas, tad pravedant LT taip kaip pasaulio cemp. gal ne iskart, bet po 2-3 metu kazkokia nauda tu pasaulio cempionatu dalyviams tai duos. Visgi 64 yra siokia tokia konkurencija.

Kiti pasiulymai:
*Edvardo: 64 pusfinalius (1 lyga) organizuoti rudeni - dauguma lyg tam pritaria.
* organizuoti dvi lygas, Siauliuose ir Vilniuje, bet ne vienu metu, o su pertrauka pvz. 2 savaites.


Tam, kad butu aiskumas siuose kl., Rima ar Aleksejus, galetu issiusti klubams emailu apklausai, kas uz ar pries. Jie turi visu klubu kontaktus, jei ka gali ir paskambinti. Cia patalpinti rezultatus , koks klubas uz ka ir kaip pasisake. Viskas.

Asmeniskai man visi sie pasiulymai tinka. Is esmes, liks tiks dar vienas neisprestas klausimas del :) 64 Finalo vietos, turi buti konkretus kriterijai, nes dabar vel buvo daug kalbu, o aiskumo nera.
ragvel
 
Posts: 1129
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby ricka-plun » Tue 2009 Apr 14, 11:51

Algimantas wrote:p.R.Valužis:
"..Brazilisku saskiu finale,as asmeniskai,negaliu zaisti tik todel,kad atsirado zmogus,kuris isreiske nuomone ir parase rastus pries mane,kad as negaleciau dalyvauti niekur..(...)Nezaisiu ir aplamai pasitrauksiu is visu LSF vykdomu asmeniniu varzybu del vieno zmogaus!Pasikeis kada valdzia,tai manau,kad gal ir grizt gales.."

1.Manyčiau, kad tai pernelyg rimti žodžiai (be to, p.R.Valužis pernelyg žinomas šaškininkas, PČ dalyvis), kad juos būtų galima palikti be dėmesio.
2.Jeigu ne paslaptis, kas ir ką parašė. Tai nėra vien asmeniniai dalykai, kadangi minima LŠF federacija, jos vadovybė. Šio mano tekstuko tikslas šiuo atveju tikrai nėra smalsumas (kas savaime irgi nėra blogai).
3.Jeigu parašė šmeižtą, tai tuo labiau negalima palikti be dėmesio. Jeigu parašė "pusiau teisybę" (taip dažnai gyvenime būna), irgi labai blogai. Jeigu parašė teisybę, "be komentarų".
Algimantas Kačiuška

Gerb.Algimantai..Rastas yra Akluju ir silpnaregiu sporto federacijoje.Kaip man buvo pranesta,mano svarstymas,bus balandzio 29d.Kas tame raste isdestyta as nezinau,nes jo neskaiciau pats.Zmogus,kuris parase ta rasta man zodziu pasake,kad bus parasytas rastas,kad as nezaisiu brazilisku finale,kad nezaisiu ir akluju pasaulio cempe.Kokie sprendimai bus priimti,bus aisku po balandzio 29d.posedzio..Tokia va,paprasta ir tiesa..
P.S.:Kad nepletoti tos temos isvis daugiau ir jei jums isties smalsu,kas ta rasta parase,tai as jums galiu parasyti asmenini pranesima..Zmones gi dirba Lietuvos saskiu naudai ir ateiciai.Tad geriau netrukdyti,o pasitraukti..
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Postby zoomz » Tue 2009 Apr 14, 11:59

ricka-plun wrote:
Algimantas wrote:p.R.Valužis:
"..Brazilisku saskiu finale,as asmeniskai,negaliu zaisti tik todel,kad atsirado zmogus,kuris isreiske nuomone ir parase rastus pries mane,kad as negaleciau dalyvauti niekur..(...)Nezaisiu ir aplamai pasitrauksiu is visu LSF vykdomu asmeniniu varzybu del vieno zmogaus!Pasikeis kada valdzia,tai manau,kad gal ir grizt gales.."

1.Manyčiau, kad tai pernelyg rimti žodžiai (be to, p.R.Valužis pernelyg žinomas šaškininkas, PČ dalyvis), kad juos būtų galima palikti be dėmesio.
2.Jeigu ne paslaptis, kas ir ką parašė. Tai nėra vien asmeniniai dalykai, kadangi minima LŠF federacija, jos vadovybė. Šio mano tekstuko tikslas šiuo atveju tikrai nėra smalsumas (kas savaime irgi nėra blogai).
3.Jeigu parašė šmeižtą, tai tuo labiau negalima palikti be dėmesio. Jeigu parašė "pusiau teisybę" (taip dažnai gyvenime būna), irgi labai blogai. Jeigu parašė teisybę, "be komentarų".
Algimantas Kačiuška

Gerb.Algimantai..Rastas yra Akluju ir silpnaregiu sporto federacijoje.Kaip man buvo pranesta,mano svarstymas,bus balandzio 29d.Kas tame raste isdestyta as nezinau,nes jo neskaiciau pats.Zmogus,kuris parase ta rasta man zodziu pasake,kad bus parasytas rastas,kad as nezaisiu brazilisku finale,kad nezaisiu ir akluju pasaulio cempe.Kokie sprendimai bus priimti,bus aisku po balandzio 29d.posedzio..Tokia va,paprasta ir tiesa..
P.S.:Kad nepletoti tos temos isvis daugiau ir jei jums isties smalsu,kas ta rasta parase,tai as jums galiu parasyti asmenini pranesima..Zmones gi dirba Lietuvos saskiu naudai ir ateiciai.Tad geriau netrukdyti,o pasitraukti..


oho, kas cia per aferos? Tikrai pasidare idomu ir man.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby ragvel » Tue 2009 Apr 14, 12:40

kadangi zinau jau situacija. speju, topiko tema pasisuks kitokia linkme.
bet kitaip negali buti, nes pvz. as nesu abejingas saskems, Ricardui kaip zaidejui ir pan. kitu turbut irgi.

esu solydarus Ricardui, jo vietoje as taip pat pasielgciau, nenustebciau jei kai kurie zaidejai boikotuotu brazil.saskiu finala
ragvel
 
Posts: 1129
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby ricka-plun » Tue 2009 Apr 14, 13:10

ragvel wrote:kadangi zinau jau situacija. speju, topiko tema pasisuks kitokia linkme.
bet kitaip negali buti, nes pvz. as nesu abejingas saskems, Ricardui kaip zaidejui ir pan. kitu turbut irgi.

esu solydarus Ricardui, jo vietoje as taip pat pasielgciau, nenustebciau jei kai kurie zaidejai boikotuotu brazil.saskiu finala

Ojojoi..Manau,kad to tikrai nereikia daryti..Kiti zaidejai nera kalti,kad ten as turiu kazkokiu problemu..Nuo visu baikotu kitu zmoniu,as atsiriboju..
P.S.:Aciu tau uz palaikyma :!:
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Previous

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests