Kaip vykdyti LIETUVOS finalus

Moderator: aleksej

Postby Algimantas » Mon 2009 Apr 13, 13:42

p.Edvard:
"PASAULYJE GAL 10-20zm IS SASKIU PRAGYVENA.!"

Manau, gerokai daugiau, kelis kartus daugiau. Vien Lietuvoje tokių kokie 5 - 6.
Algimantas
 
Posts: 1442
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby zoomz » Mon 2009 Apr 13, 14:03

Algimantas wrote:p.Edvard:
"PASAULYJE GAL 10-20zm IS SASKIU PRAGYVENA.!"

Manau, gerokai daugiau, kelis kartus daugiau. Vien Lietuvoje tokių kokie 5 - 6.


Manau edvard turejo omeny zaidejus, o ne treneriusir panashiai.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby Algimantas » Mon 2009 Apr 13, 14:06

Ką jis turėjo omenyje aš nežinau, aš perskaičiau (pacitavau) tai, kas parašyta.
Algimantas
 
Posts: 1442
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby buldozzer » Mon 2009 Apr 13, 14:16

laukiau reakcijos dėl biudžeto. Patingėjau iš karto parašyti.
Biudžeto pinigai skiriami pagal tą planą, kurį mes pateikiame departamentui prieš prasidedant metams. Jame būna ne tik pasaulio čempionatai, bet ir vidinės varžybos, kursai, seminarai, stovyklos kiti renginiai, kuriuos mes planuojame šaškių labui Lietuvoje. Ką įrašysim tam pinigus ir gausim. Taip pat yra ir fondas iš kurio mes net nebandom prašyti pinigų. Prieš pora metų buvo kalba apie tai. Aleksejus norėjo finansavimo knygai, Edvardas, jei neklystu, stovyklai. Sakiau paruoškit dokumentus, apiforminsiu kaip reikia, surinksim parašus, pateiksim paraiškas. Tačiau nieks nepasijudino, visi tik laukia kol kas kitas padarys. Aišku ne paskutinėje vietoje yra ir rezultatai, tačiau tai tik sudedamoji visko dalis taip pat įeina ir masiškumas, kiti kriterijai. Dabar neiškosiu, gal kas mane patikslins, bet, man atrodo, mums departamento skiriami pinigai oficialiai vadinasi "Šaškių plėtrai Lietuvoje", o mes tai suprantam labai vienpusiškai. Liaudiškai tariant, mes gautus pinigus ne investuojame į ateitį, o "pravalgome".
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2009 Apr 13, 14:28

atrodo kaip ir specialiai nedasakoma ir norima prigaut :) manau nieko mes neprivalgome,net nepasiimame to,ka galetume.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby buldozzer » Mon 2009 Apr 13, 14:36

Kiekvienais metais mes iš biudžeto gaunam N tukst. Lt. Iš jų ~10000 kainuoja Lietuvos čempionatai ir federacijos išlaidos. Kiti pinigai (N-10000) skiriami čempionų komandiravimui į čempionatus. Tai kur šaškių plėtra mielieji??? Dabar tai gal ne taip akivaizdžiai matosi, nes turim kelias vaikų mokyklas, tačiau tai su LŠF neturi nieko bendro. O LŠF politikos rezultatas labai gerai matomas suskaičiavus kiek mes turim aktyvių žaidėjų, kurių amžius 20-35 metai. Vienetai (aš suskaičiavau 5, t.y. kas 3 metai po vieną naują žaidėją užgyvenom... na gal dar kelis pamiršau). O juk buvo daug mokinių ir turint teisingą politiką galima buvo juos išlaikyti, kad būtų žaidžiantys žmonės bent Lietuvos klubiniu mastu.
Aišku tame yra ir mano kaltės, nes pats buvau VK. Iš pradžių atrodė, kad čia po politinių perversmų krizė (madingas dabar žodis), po to jau pradėjo aiškėti, kad kažkas ne taip, bet išjudinti proceso niekaip nepavyko.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby buldozzer » Mon 2009 Apr 13, 14:37

klausk-atsakysiu wrote:atrodo kaip ir specialiai nedasakoma ir norima prigaut :) manau nieko mes neprivalgome,net nepasiimame to,ka galetume.


tikrai sorry, nepiktybiškai :D, nuspaudžiau siųsti ir prisiminiau, kad neparašiau, bet patingėjau redaguoti...
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby buldozzer » Mon 2009 Apr 13, 14:48

dar dėl Vlado idėjos apie taurę. Dar tokia mintis. O gal įmanoma padaryti Lietuvoje vykstančius turnyrus kaip "Klubų taurės" ar kažkai panašiai etapus su bendra įskaita. Ir prizinį fondą galima būtų surinkti iš startinių įnašų neblogą jei būtų kokia 10 turnyrų (dalis startinio įnašo eitų organizatoriams, dalis į bendrą katilą) ir suinteresuotums būtų nuvažiuoti sužaisti jei jau varžybos įtrauktos į bendrą ciklą. Ir ne tik stipriausiems būtų įdomu, bet ir kitiems, kurie aukštesnę vietą užimtų vien dėl savo aktyvumo.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby edvard » Mon 2009 Apr 13, 17:06

NA EGI daug zodziu sakai ir jau TEORETIKU TAPAI....
Tik melas tie tavo teoretiski pamastimai...Nes gyvenimo praktika kitaip rodo.
Tu net gi ne klausai ka tau sako del budzeto siu metu(katastrofiskas mazinimas)...tu neklausai ,kad pinigu nuo 1990 iki 2000 buvo nedaug o nuo 2000 m iki 2004 buvo visai mazai,tu netgi nenori girdeti kad pats vaziavai dalynai uz LSF pinigus (kai pinigu padaugejo) ir i Olandija(2002 Europa) ir Italija(komand.Pasaulio) 2005 ir Afrika(Senegalas, Kom.Pasaulio)2006....O iki to irgi vaziuodavai.
NA kur tie N tukstanciai??? Paskuniai metai kai buvo R.Karbauskis tai kazkiek lengviau buvo .JIS FINANSAVO LSF sekretorio alga.JIO PINIGAIS NUPIRKTI ELEKTRONINIAI LAKRODZIAI FEDERACIJAI,SASKES,LENTOS;finansojami moklejviu cempionatai,asmeniniai-64,100,Prezidento taures 1-4 ,5-12.kl(ir DABAR!)
Taigi ir dabar R.Karbauskio gera itaka saskem Lietuvoj yra. Va Zmogus PADEJO REALIAI,o ne tusciais samprotavimais ir TEORIJOM is fantastiniu romanu...
DABAR MES TOKIU PINIGU NE TURIESIM.DABAR LABAI SUNKUS LAIKOTARPIS.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby edvard » Mon 2009 Apr 13, 17:14

Algimantas;Ką jis turėjo omenyje aš nežinau, aš perskaičiau (pacitavau) tai, kas parašyta.

:idea: Algimantui ,Jus puikiai supratot ka as norejau pasakyti ,kai rasiau apie tai kad tik 10-20 zm VISATOJE gali pragyventi is saskiu!
BET JUSU CHARAKTERIS ,MENTALITETAS REIKALAUJA KONFLIKTO, BARNIO TESIOG IS NIEKO, NA IS PIRSTO ISLAUZTOS PROBLEMOS ,NA DEL ZODZIO SUPRASTO PAGAL JUSU savotiska LOGIKA ... :roll:
Na gal JUS PIKCIO(na zmogus ,kuris per pikti pasemia ENERGIJA) VAMPIRAS? :D
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby buldozzer » Mon 2009 Apr 13, 17:18

na va pagaliau mes su Edvardu radom bendrą kalbą :D. Teorija čia :D. Kadangi šie metai akivaizdžiai bus prarasti finansine prasme, tai kaip tik laikas ruošti pamatus tolimesnei veiklai.
Aš visą laiką koviausi dėl vietų, dalyvavau ir turnyruose ir už Lietuvos rinktinę, žiūrėjau į priekį (ir toliau tai darysiu, jei tik bus įdomus tarptautinis kalendorius). Tačiau sustojau, atsisukau ir pamačiau, kad už mano nugaros nieko nėra. Mano karta paskutiniai mūsų šaškėse. Toliau tik keli pavieniai žaidėjai. Kadangi tai tęsiasi jau 15 metų, tai dar po 15 metų Andrius su Aleksejum bus paskutiniai du žaidėjai Lietuvoje ir juos rodys per televiziją kaip dinozaurus :D. Todėl ir keliu čia bangas, ieškau kaip kaip atsisukti į patį žaidimą
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2009 Apr 13, 17:27

Edikui ir Egiui- geriau nerasinekit jau :) o tai susidaro toks vaizdas,kad kazkuris cia netiesa sako :) ir nemazhai :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby edvard » Mon 2009 Apr 13, 17:35

Klubai(stiprus) galetu padeti,bet tokiu mazai turim.Klubai galetu padeti sulaikyti prie saskiu NORS gabu jaunima.
LSF priklauso Sporto departamentui,kuris dirba,kaip ir komunistiniais laikais,ten netgi politika( tame tarpe ir finansu) diktoja zmones ,kurie buvo ir prie komunistu valdzios.Todel ten permajnu nesulauksim. :evil: JIE DUODA PINIGU federacijom ,BET NESAKO, KAD GALIM PATYS JOS PANAUDOTI PAGAL SAVO SITUACIJA SPORTE(pav. daugiau demesio skirti masiskumui,ar bazei,ar mestriskumui,ar teoretinei bazei(knygos)ar treneriu apmokimui...i t.t)NE :evil: , JIE DIKTOJA: KUR,IR KAIP MES TURIM PANAUDOTI PINIGUS,ir kontrolioja iki CENTO.ISEJNA ,KAD FEDERACIJOS NESAVARANKISKOS. :(
Last edited by edvard on Mon 2009 Apr 13, 17:56, edited 3 times in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby jankis » Mon 2009 Apr 13, 17:35

buldozzer wrote:Tačiau sustojau, atsisukau ir pamačiau, kad už mano nugaros nieko nėra. Mano karta paskutiniai mūsų šaškėse. Toliau tik keli pavieniai žaidėjai. Kadangi tai tęsiasi jau 15 metų, tai dar po 15 metų Andrius su Aleksejum bus paskutiniai du žaidėjai Lietuvoje ir juos rodys per televiziją kaip dinozaurus :D. Todėl ir keliu čia bangas, ieškau kaip kaip atsisukti į patį žaidimą


Aš tai nesakyčiau, kad nieko nėra. Sakyčiau jaunimo tarpe (tarkim 1989-2000m. gimimo) beveik kiekvienų metų yra bent po vieną (kai kurio amžiaus ir po kelis) perspektyvius žaidėjus. Aišku klausimas kiek iš jų baigę mokyklą toliau žais, kaip toliau tobulės ir t.t. Bet sakyti, kad nieko nėra už nugaros manau neteisinga :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby edvard » Mon 2009 Apr 13, 17:39

Na SIGIUI. TIESA SAKAU AS (NES KALBU APIE DABARTINE SITUACIJA)
EGIS FANTAZUOJA,kaip GALETU buti :shock: ,todel jo zodziai ne gali buti tiesa, nes tai tik fantazijios. :? Na ir As taip fantazuoti moku po 3 litriniu bokalu alaus... :?

Na Mantas is dales teisus ,bet kai kalbi su Egiu argumentai negalioja...tik emocijos :(
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 63 guests