Puslapis 15

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Sek 2010 Bal 18, 16:44
edvard
http://shashki.com/PNphpBB2-viewtopic-t-792.html
kadangi turiu savo autorinius ekz.....tai del kainu lengva susitarti.

http://warcaby.com.pl/ksiegarnia/

t.8-5-2303801

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Pir 2010 Bal 19, 18:29
senelis
ta nyga kai as mokiausi zaisti kainavo 30 rubliu, t.y. ketvirtadali algos.

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Pir 2010 Bal 19, 19:58
edvard
kopija bet kurio paveikslo irgi daug daug pigiau kainoja kaip ORIGINALAS...bet niekas gi nesiskundzia, kad originalas brangus.

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Pir 2010 Bal 19, 20:37
sokratas
Mane kai kurios knygos sudomino. Tolimesneje ateityje pasitaupes ketinu kelias isigyti.

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Ant 2010 Bal 20, 12:16
Baskep
edvard rašė:kopija bet kurio paveikslo irgi daug daug pigiau kainoja kaip ORIGINALAS...bet niekas gi nesiskundzia, kad originalas brangus.


teisybė.
tame ir esmė, jog jei pvz užtenka tik kopijos,nes noriu tik info ir žinių iš tos knygos,tada viskas ok-kopija pigiau ir tiek,bet pvz žiūrint kolekcionieriaus akimis,tai šių knygų visų- tiek Edvardo tiek ir senelio,kainos yra labai labai normalios. pigiau gaut nežinau kaip. na,kai kurias galima,bet čia yra ir kita pusė-kai kurių gaut jau išvis praktiškai neįmanoma (originalų,o ne originalių kopijų)

palyginimui. pas Borisą cukerniko knyga debiutų kainuoja 100lt. čia ji 60lt. realios jos vertės nesakysiu,bet tikrai ne 100lt :)

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Ant 2010 Bal 20, 15:35
Kauno_zinios
Vladai, ar yra neliūdna su šiomis knygomis atsisveikinti?
Visą gyvenimą rinktos. Daug iš jų mokeisi ir kitus mokei.

Galima pamanyti, kad bręsta kažkokios naujos permainos tavo gyvenime.
Tikėkimės, kad pardavęs šias knygas, tu nepaliksi mūsų, šaškininkų, ir šaškių.

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Tre 2010 Bal 21, 9:20
senelis
Su gerais daiktais visada nelengva skirtis, bet kaip sake chuliganai viename rusu filme atimdami kepure is praeivio, panesiojai, duok ir kitiems panesioti

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Ket 2010 Bir 24, 14:04
aleksej
Turiu labai daug įvairios šaškių literatūros (knygos, žurnalai), praktiškai viską, kas išleista Sąjungoje. Ir ne tik. Jeigu domina konkrečios knygos ar žurnalai, rašykite į e-mailą (aleksej.domcev@post.skynet.lt).

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Ket 2010 Lie 08, 14:35
bliamba
Stai kodel Aleksejus gerai zaidzia:viska zino,nes viska turi,ko nezino ir neturi-prie lentos suskaiciuoja :)
Kazkada ir as viska turejau kas buvo isleidziama,daug naudos dave tik atpratina paciam kazka sukurti prie lentos ar namie analizuojant :)

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Pen 2010 Lie 09, 9:23
sokratas
bliamba rašė: tik atpratina paciam kazka sukurti prie lentos ar namie analizuojant :)

Teoriškai stipraus šaškininko tikslas būtų savo žaidimu priartėti prie to, kuris nagrinėjamas knygose. Tai yra savarankiškai gebėti kurti ir žaisti taip tiksliai, kaip aprašyta kažkur nežinomame teorijos variante ar forsuotai laimimoje pozicijoje. Aišku, partijos metu 10 kartų sunkiau surasti ir realizuoti puikų forsuotą laimėjimą, kurie būna aprašyti knygose, nes vyrauja neapibrėžtumas (niekas nepasako "ei dabar ieškok laimėjimo"). Kiekvienas šaškininkas turi savo galimybių ribas, įsivaizduokime puodą kurio dangtis kilojasi. Šaškininko žaidimo kokybė svyruoja aukštyn žemyn, kai žaidimas labai pagerėja net nusikelia dangtis ir žaidėjas pereina į didesnį puodą su kitu dangčiu. Kai lygis krenta, šaškininkas makaluojasi puodo apačioje ir viduryje. Apskritai objektyviu gero šaškininko kriterijumi turėtų būtų žaidimo kokybė (rezultatas ateis vėliau).
Rusiškose šaškėse didelį parengiamąjį darbą reikia nuveikti namie mokantis teorijos, o šimtalangėse turėti savo žaidimo stilių ir suprasti kuo daugiau žaidimo planų. Visur reikia gebėti gerai skaičiuoti.

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Pen 2010 Lie 09, 15:18
sokratas
Šaškių literatūra reikalinga todėl, kad žmogus yra emocionali būtybė. Juk būna atostogos ar bėdos šeimoje, kai atitrūksti nuo šaškių. Tuomet žaidimo lygis pakrenta. Kad sugrįžtum į buvusį lygį geriausia nagrinėti sudėtingas pozicijas, pvz iš knygos.
Jei vieną dieną staiga neliktų visų pasaulio šaškių resursų, ką darytumėte? Spėju, bandytumėte iš atminties perkelti į užrašus geriausias partijas... Daugiausia šaškių literatūros skirta 1atskyr- meistrų lygiui. Literatūra duoda suprasti, į ką lygiuotis, kaip mąstyti prie lentos. Ir šiuo atveju didesnė vertybė prie lentos yra aukštesnio lygmens šaškininko mąstymas (pvz meistro) nei galva perkrauta mintinai išmoktomis 10 knygų su kandidato lygio pozicijomis, nes tas šaškininkas su meistro lygio mąstymu sugebės savarankiškai realizuoti visas kandidato lygio pozicijas bei dalį meistro lygio.
Jeigu jūs meistras, 1 atskyrio knygos jūsų nedomina, nes ten pateikia žemesnio lygio pavyzdžius nei jūsų savarankiškas šaškininko mąstymas. Iš esmės šaškių literatūra skirta tam, kad padėtų kelti šaškininko žaidimo lygį. Netgi sakyčiau, kad dėl literatūros ir kompiuterių visuotinai šaškininkai pasiekė aukštesnį lygį nei prieš keliasdešimt metų. Senųjų čempionų metodai yra išnagrinėti ir įtraukti į standartinį stiprių šaškininkų arsenalą. Dabar norint tapti čempionu reikia ir kažko naujo. Stipriausi didmeistriai (10x10) neabejotinai turi savo analizių ir metodų, kokių kol kas nėra jokiose šaškių knygose. Sunkiausia atrasti ir suvokti mažus niuansus, kurie partijos metu galbūt atrodo kaip lygiaverčiai pasirinkimai, tačiau sujungti į vientisą stilių duoda rezultatą.

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Šeš 2011 Vas 26, 11:11
aleksej
Parduodama puiki Z.Ciriko knyga "Šaškės - mano gyvenimas" (З.И.Цирик "Шашки – моя жизнь", Харьков, 2005 г., 528 с., тв. обложка, бел. бумага, тираж 500 экз.). Turiu tik 2 ekzempliorius, skubėkite įsigyti!Detalės - aleksej.domcev@post.skynet.lt

Paveikslėlis

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Pir 2011 Kov 07, 21:50
Baskep
jei kazkam reikia sachmatu literaturos,rasykit i pm.

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Pir 2011 Kov 14, 19:20
aleksej
Parduodama tarptautinio meistro Sergejaus Davydovo knyga "Rusiškos šaškės. Kombinacijos, galūnės, analizės" ("Русские шашки. Комбинации, концовки, анализы: учебное пособие"/С. Давыдов. - Копейск: "Копейский рабочий", 2010. - 90с. формат A4).

Šis rimtas darbas skirtas aukštos kvalifikacijos šaškininkams (minimum kandidatams į meistrus), jų analitinių gabumų, skaičiavimo ir kombinacinio regėjimo gerinimui. Autorius atliko didelį darbą pateiktoms knygoje pozicijoms paruošti, kritiškai praanalizavo kompiuterinių šaškių programų išvadas. Ši knyga dar kartą byloja apie rusiškų šaškių beribes kūrybos galimybes.

Turiu 3 ekzempliorius pardavimui, skubėkite įsigyti. Detalės - aleksej.domcev@post.skynet.lt

Paveikslėlis

Re: Parduodama šaškių literatūra

StandartinėParašytas: Ket 2011 Bir 09, 0:12
aleksej
Parduodamas Maksimo Fiodorovo kapitalinis darbas "Endšpilio enciklopedija" ("Энциклопедия эндшпиля"/ М.В.Фёдоров. - Нижний Новгород: "Нижполиграф", 2010. - 1100 с. формат A5, тв. переплёт, отличная бумага).
3 tomuose (1100 puslapių, 2035 diagramų) apibendrinta faktiškai visa informacija apie endšpilį rusiškose šaškėse sukaupta iki 2010 metų. Enciklopediją sudaro 7 dalys, darbas jai paruošti vyko 20 metų, iki tobulumo atšlifuota pozicijų sistematizacija, medžiagos padavimo metodika ir navigacija pozicijų "vandenyne". Turiu tik 3 ekzempliorius (3 tomų komplektus), skubėkite įsigyti!Detalės - aleksej.domcev@post.skynet.lt

Paveikslėlis