Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Moderator: aleksej

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby ragvel » Mon 2010 Oct 04, 16:04

man tik idomu, pries kiek laiko Riesuto taure igavo federacijos palaiminima ir klubo turnyras tapo LT cempionatu?
ragvel
 
Posts: 1129
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby senelis » Mon 2010 Oct 04, 19:36

Visiskas chaosas, daugiau negaliu nieko pasakyti
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2010 Oct 04, 21:06

Reitingai po komandiniu http://ikelk.lt/items/MWcHnLW8ey
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby Vajus » Mon 2010 Oct 04, 21:56

LIETUVOS RESPUBLIKOS „64“ŠAŠKIŲ „skraidančiųjų“ KLUBŲ KOMANDINIS ČEMPIONATAS. :D :D

Kas taip parašė ? Prajuokino.... Kažkokia nesąmonė parašyta.... Už tokį sakinį (už lietuvių kalbą) ,tur būt, reikia kuolą parašyti.. :D

Gal Domčevas ? Jam tai būtų atleistina ,nes lietuvių kalba jam nėra gimtoji kalba.. Bet kad jo dabar nėra...
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby edvard » Tue 2010 Oct 05, 8:17

Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė " -buvo gerai.
Galejo buti pav. taip;
Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "-
(pirmasis neoficialus LR šiuolaikinių šaškių komandinis klubų čempionatas )
Last edited by edvard on Tue 2010 Oct 05, 11:04, edited 1 time in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby Vajus » Tue 2010 Oct 05, 9:31

Taip, Edvardai - abu Tavo pavadinimai geri , o antras -netgi labai geras ir tikslus . Būtent:

Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė " (pirmasis LR šiuolaikinių šaškių komandinis klubų čempionatas )

P.S
Tavo tekste buvo mažytė klaidelė ( "u" raidė buvo praleista žodyje,reikia pakeist " šiolaikinių"- >"šiuolaikinių" )
Last edited by Vajus on Tue 2010 Oct 05, 10:31, edited 2 times in total.
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby Vajus » Tue 2010 Oct 05, 10:03

Pasirodo, tame pavadinime yra ir mano kaltės .... Net pats to neįtariau ... :D :D

Aš paprašiau , kad atsiųstų lentelę (teisėjavom šį kartą ne mes patys,ne riešutiečiai) ir atsiųstą failą "automatiškai" patalpinau internete ,nepatikrinęs nuodugniai , kas ten viduj buvo...

Taigi, gyveni ir mokaisi... :oops: (Prieš talpinant "svetimą" medžiagą ,viską reikia atidžiai pertikrint !)
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby klausk-atsakysiu » Tue 2010 Oct 05, 10:48

Na va,isimusei dar viena sau ivarti :) . Ir dar,sakei,kad tau seniai aisku,kas slepiasi po sokrato niku ir nusistebejai,kaip cia man dar neaisku :). As tai kol nebuvau tikras,tai tik uzsiminiau is kur jis gali but. I vienus vartus gauni :)
Na del turnyro viskas saunu,o ir kova vyko iki paskutines pastijos.Truko tik informacijos ,na dar ir nugaletoju nuotraukos su taure :). Taure pereinama? Na ir uz vaises Riesutui padekot reik,prie stalo visad randama apie ka pakalbet :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby super_mario_33 » Tue 2010 Oct 05, 13:29

Nuotrauku yra cia. Sikart Kulikausko klubas gerai pasirode, nes ypatingai buvo juntama komandine dvasia, kuria sustiprino Luko zaidimas komandoje (nes Veronika negalejo dalyvauti). Smagu zaist su zmogum, kuris nusiteikes bet kokia kaina laimeti pats, o ne paskirstyt atsakomybe ant kitu nariu (nekalbu apie atvejus kai del komandines pergales uztenka lygiu) :D Savo dali inese ir taktiniai pamastymai kartu su Antanu, prie kokiu lentu ka sodinti- sikart netikejom, kad atsisesti kaip patogu yra sekmes reikalas, todel islosem daugiau, nei butume viska dare bimbam budu. Patiko man, jog turejom sansu iki paskutinio turo pabaigos uzimti ar bent padalinti 1-a vieta, tai kazkiek didino kovinguma, tik apmaudoka, kad kol stebejau Riesuto- Marijampoles maca, kur viskas buvo labai neaisku, maniau, kad su Vilium uzteks lygiu ir nusizaidziau beveik iki pralosimo. Tiesa, moraline pusiausvyra atgavau padares reto grozio lygias :D Organizatoriai savo ruoztu gerai pasistenge, kad atvykusios komandos "uzskaitytu" si turnyra: skanios vaises, jokiu incidentu, na ir aisku, kova iki galo. Beje, komandu skaicius buvo optimalus tokioms varzyboms (turiu omeny trukme ir pan.).
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby klausk-atsakysiu » Tue 2010 Oct 05, 14:05

Geros nuotraukos :).Is paskutiniu matyti,kad Riesutas jau namie repetavo apdovanojimu ceremonija :) Maikutes,plakatas :). Na ir apolonas laikantis Riesuto "stoga" :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby virgiszv » Tue 2010 Oct 05, 15:44

Partijos patalpintos Riešuto puslapyje.
virgiszv
 
Posts: 46
Joined: Fri 2008 Apr 11, 15:13
Location: Vilnius

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby klausk-atsakysiu » Tue 2010 Oct 05, 16:03

Dekui uz partijas.Gal galima dar gauta formata? Ar aurorini ar pdn ?
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby klausk-atsakysiu » Tue 2010 Oct 05, 16:36

Vienas pastebejimas :). Norkus-Vengelis ir Vengelis-Norkus partijose kiekvienos atskirai buvo burtai traukiami? :) Vienoj buvo zaidzhiama d2>d4 b6>a5 ,kitoje tik d2>d4 .... :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby arunas05 » Tue 2010 Oct 05, 16:41

atsiprašau, nes tai ne mano reikalas , bet keistai atrodo , kada susitinkant 2 komandom žaidžiamos 8 vienodos partijos. Jeigu aš žaidžiu 3 lentoje , o pvz. AK žaidžia 1 , tai aš net negalvodamas galiu stumti tokius pat ėjimus. Jeigu varžovas ,tai mato ir nori pabėgti nuo tos pozicijos , tai turi daryti kitokį ėjimą , negu jo komandos draugas. O jeigu jo komandos draugas daro stiprius ėjimus? Tai jis nori - nenori turi bloginti padėtį t.y. ne žaisti , o galvoti , kaip pabėgti nuo tokios pat padėties 1 lentoje. Čia gal kažkas su bridžu bendro? Peržiūrėjau pirmas 4 partijas : Rutkauskas pirmoje partijoje galėjo padaryti 17 ėjimą de5 ir lengvai laimi. Antroje partijoje stato damą ir lygu. Smaidrys A. prieš Tribušiną galėjo mažą kombą 16.ed4... 17. cb4... 18. gf4, bet vis tiek laimėjo.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Komandinis turnyras "RIEŠUTO taurė "

Postby klausk-atsakysiu » Tue 2010 Oct 05, 16:54

arunas05 wrote:atsiprašau, nes tai ne mano reikalas , bet keistai atrodo , kada susitinkant 2 komandom žaidžiamos 8 vienodos partijos.

Bet taip lyg nebuvo.Pasiziurejau keleta partiju,tikrai nesutampa pradzios
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Previous

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests