Anekdotai

Moderator: aleksej

Anekdotai

Postby intas » Tue 2007 Nov 20, 1:29

Sėdi blondinė ir advokatas lėktuve. Advokatas siūlo merginai sužaisti paprastą žaidimą - kad nebūtų nuobodu. Blondinė atsisako - ji pavargo ir nori miegot. Advokatas reikalauja žaist:
- Jūs pamatysit, tai labai paprasta. Aš užduodu jums klausimą jei jūs nežinot atsakymo, jūs mokat man 5$, ir atvirkščiai.
Ji vėl atsisako.
- Na, gerai, - sako advokatas. Pakeisim taisykles: jei aš nesugebėsiu atsakyt į jūsų klausimą, aš moku jums 500$, o jei atvirkščiai - jūs man tik 5.
Tada mergina sutinka. Advokatas klausia jos, kiek kilometru nuo Žemės iki Mėnulio. Ji tylėdama ištraukia 5$ atiduoda jam ir savo ruožtu klausia:
- Kas pakyla į kalną ant trijų kojų, o atgal nusileidžia ant keturių kojų? Advokatas ilgai galvoja, ima savo notebuką, bando surast kažką naudingo internete, vėliau skambina draugams - viskas veltui. Po dviejų valandų žadina blondinę ir atiduoda jai 500$. Ji juos paima ir vėl įsitaiso miegot.
Jis ją išjudina ir klausia:
- Tai koks atsakymas?
Ji tylėdama paima savo rankinuką, atiduoda 5$ advokatui ir užmiega.
User avatar
intas
Administratorius
 
Posts: 63
Joined: Fri 2007 Nov 16, 13:12
Location: Kaunas

Postby intas » Tue 2007 Nov 20, 1:34

Vienam partijos nariui prisisapnavo, kad jis pas meilužę. Netikėtai išgirdęs, kaip grįžta vyras, jis šoka pro langą ir skrenda iš dešimto aukšto. Prie jo priskrenda ragana ant šluotos ir sako:
- Pagadink orą, ir aš tave išgelbėsiu!
Jis išpildo reikalavimą.
- Ne, gadink orą garsiau! - sako ragana.
Jis padidina pastangas.
- Ne, vis ne tai, - sako ragana. Tu jau trečią aukštą pasiekei, turi paskutinį bandymą!
Jis stengiasi iš visų jėgų...
Čia jį purto už pečių:
- Maža to, kad miegate per partijos susirinkimą, bet dar ir...
User avatar
intas
Administratorius
 
Posts: 63
Joined: Fri 2007 Nov 16, 13:12
Location: Kaunas

Postby intas » Tue 2007 Nov 20, 13:14

Atvażiuoja čiukčius su Volga į kaimą. Pastato kieme.
Prieina vienas kaimo išminčius, pabarškina į stiklą ir
sako:
- Stiklas,- prieina kitas išminčius patuksena į Volgos
kebula ir sako:
- Metalas, - prieina vienas is kiečiausių kaime ir spiria
į dusliarkę ir sako:
- Patinas.
User avatar
intas
Administratorius
 
Posts: 63
Joined: Fri 2007 Nov 16, 13:12
Location: Kaunas

Postby nesutinku » Tue 2007 Nov 20, 21:38

:)
Last edited by nesutinku on Tue 2008 Apr 22, 21:04, edited 2 times in total.
nesutinku
 
Posts: 13
Joined: Tue 2007 Nov 20, 21:36

Postby super_mario_33 » Thu 2007 Nov 22, 0:22

Po algos Petras užklysta į barą, nusiteikęs atsipalaiduot. Prie baro pamato didžiulę stilinę talpą, kimšte prikimštą penkiasdešimtinių banknotų, o ant stiklainio užrašas:"Galima laimėti!". Aišku Petras barmeno klausia:
- Tai kaip čia laimėti tuos pinigėlius galima?
- Reikia įvykdyti tris užduotis. Mesk vidun 50 Lt ir sužinosi. Šiaip užduotys drūtam vyrui įvykdomos.
Pamąstė drūtas Petras, kad po algos gali sau leisti laimę išbandyt, įmetė 50 Lt stiklainin ir klausia:
- Tai kokios tos užduotys?
- 1-a užduotis: vienu ypu, nesusiraukus, išgerti litrą alaus į uošvienės sveikatą.
- Na manau įmanoma. Toliau.
- 2-a užduotis: galiniam kieme pririštas mano pitbulis pūliuojančiu dantim. Piktas baisiausiai, nieko neėda, net manęs neprisileidžia. Tai reikėtų jam skaudamą dantį ištraukt.
- Hmmm...
- 3-ia užduotis: priešais esančiame daugiaaukštyje priešmirtiniam patale guli mano 60-metė tetulė. Neseniai ji man prisipažino, kad per visą gyvenimą neturėjo tikro vyro, ją lovoje pilnai patenkinančio. Tai reikėtų tą klaidą ištaisyt.
- Jūs ką sau galvojate?! Aš laimingai vedęs vyras, šeimos žmogus.
Pasipiktinęs Petras pasitraukia nuo baro. Po valandos, kitos, truputį įkaušęs Petras pagalvojo, kad bent alaus už dyką išlenks. Priėjo prie barmeno ir sako:
- Kadangi jau pinigus sumokėjau, tai pabandom.
Barmenas pripila litrinį bokalą ir duoda Petrui. Šis visam barui skanduojant:"Petrai, Petrai!", šiaip ne taip bokalą įveikia. Akivaizdžiai pralinksmėjęs, pažvalėjęs ir padrąsėjęs, Petras klausia:
- Kas toliau? Aaa... šuniukas!
Petrui išėjus laukan, pasigirsta nuožmių kautynių garsai, lojimas, keiksmai. Galiausiai po paskutinio ilgo, gailaus ir širdį veriančio staugimo viskas nutyla. Į barą įgriūna Petras: visas kruvinas, su baisiom žemėtom žaizdom ir klausia:
- Tai kur ta bobutė, kuriai reikia skaudamą dantį ištraukt?... :twisted:
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby super_mario_33 » Wed 2007 Dec 12, 15:38

Anūkėlis su seneliu nuotraukas varto, kur senelis dar jaunas. Vienoje nuotraukoje grupė uniformuotų žmonių.
-Seneli, o kas čia toks, nemalonus toks?
-Tai Hitleris, anūkėli. Labai blogas žmogus, daug liaudies išnaikino.
-O kodėl tu šalia stovi ir ranką į viršu tiesi?
-Tai aš jam sakau: sustok, blin, ką tu darai!
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby arunas05 » Thu 2007 Dec 20, 19:06

o nešvankius anekdotus galima?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby zoomz » Fri 2007 Dec 21, 0:06

Padaryk tema anekdotai N-18 i vaziuojam :twisted:
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby arunas05 » Sat 2007 Dec 22, 14:54

Sveikinu Vidą Igarį laimėjus teleloto VW Polo.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby zoomz » Sat 2007 Dec 22, 15:20

cia rimtai? :shock: na tada as irgi prisidedu, bet vistiek tai nieko nekeicia: viltis - durniu motina, o teleloto tevas. :lol:
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby gintazas » Sat 2007 Dec 22, 15:49

arunas05 wrote:Sveikinu Vidą Igarį laimėjus teleloto VW Polo.


Tai kad vairuotojo pazymejimo Vidas neturi :D
bet anyway, dabar lengviau bus panas kabinti :D
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby arunas05 » Sat 2007 Dec 22, 17:55

vairuos žmona. nzn kaip ten buvo, bet vos nepražiopsojo pasiimti laimėjimo. Vidui nereikia..., o žmonai - čia jos rūpestis.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Sat 2007 Dec 22, 18:13

Gintautas priminė gerą atsitikimą susijusį su panomis.
vieno pažįstamo tėvas turėjo motociklą "panoniją ". tai tas pažįstamas su draugu kabindavo panas motociklo pagalba. problema buvo ta, kad pas motociklą nebuvo stabdžių. todėl jie pasistatydavo jį žemaitės gatvėje prie 4 vidurinės ir laukia, kol eis panos. tada užsiveda , rieda šalia jų ir kalbina. vieną kartą taip bestovint jiems ant gatvės sustojo milicijos mašina. aišku, nei vienas iš jų nei teisių, nei dokumentų neturėjo, todėl nėrė į kiemus ir pabėgo. galvoja tada, ką mentai darys su motociklu. išėjo į žemaitės vilniaus sankryžą ir žiūri. galvojo, kad gal paliks motociklą ramybėje. bet milicininkai nutarė nuvaryti jį pas save. užsivedė ir važiuoja. o kad stabdžių nėra, tai nežino. ir atsitik tu man taip, kad ties bulvaru užsidegė raudonas šviesoforo signalas. milicininkas puolė stabdyti, nėra stabdžių. tada kojomis pradėjo stabdyti. nukrito kepurė. vos neįvažiavo į posūkį darančią mašiną. sustojo, kai atsitrenkė į betoninį gėlyną.
čia aš mačiau per vaizdajuostę, kaip to pažįstamo draugas pasakojo motociklo savininkui apie šį visą nuotykį per gimtadienį. paskutinė frazė buvo juokingiausia: taip jūsų motociklą ir konfiskavo milicija.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby super_mario_33 » Fri 2008 Jan 04, 21:45

http://www.metacafe.com/watch/425202/co ... ranslator/ - video anekdotas (rusų kalbos žinios būtinos,anglų - manau užteks tiek,kiek jų turit) :D
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby jankis » Thu 2008 Jan 17, 0:15

Eina leitenantas per kareivines. Mato - kareivis valgo arbūzą, o sėklytes gražiai išrenka ir deda ant popieriaus. Leitenantas labai nustemba ir klausia:
- Eilini, ką čia darai? Kodėl tas sėklytes renki?
- Renku pardavimui, tamsta! Jos labai intelektą didina, smegenims sveika! Pardavinėsiu po penkis litus už kiekvieną!
- Hmmm... Tikrai? Gerai, parduok ir man vieną, reikia išbandyti...
Kareivėlis parduoda karininkui sėklytę, šis nueina į šalį, sukramto ją, kažką pamąsto ir grįžta atgal.
- Eilini! Juk aš už tuos penkis litus galėjau visą arbūzą su krūva sėklų nusipirkti.
- Tikrai taip, tamsta, matote, jau sėklytė veikia! :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Next

Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests