Lietuviškas šachmatų kompozicijos tinklalapis

Moderator: aleksej

Lietuviškas šachmatų kompozicijos tinklalapis

Postby Algimantas » Sun 2010 Feb 21, 18:02

Ne taip senai atsidarė įdomus lietuviškas ŠACHMATŲ KOMPOZICIJOS tinklalapis (tai - lietuviško šachmatų kompozicijos žurnalo "Šachmatija" tinklalapis):
http://sachmatija.puslapiai.lt/
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Lietuviškas šachmatų kompozicijos tinklalapis

Postby Baskep » Mon 2010 Feb 22, 18:42

aš tai visada tik už tokius dalykus.teko tiek Kaune,tiek Vilniuj matyt tokią gana storoką (jei gerai pamenu virš 300psl) šachmatų kompozicijos knygą lietuvių kalba. o ir kaina manau proto ribose-30lt berods.daug ten šachmatų kompozicijų publikuojama pirmą kartą išvis.šiaip manau,jog tokia knyga puiki idėja,tik neaišku ar ji bent atsipirks. galvoju,jog būtų labai reikalinga panaši knyga tik su šaškių kompozicija,turint omenyje,jog yra ir braziliškų ir net spansireti kompozicijos,jau nekalbant apie 64 (rusiškas) ir 100,tai dėt tikrai būtų ką,tik taipogi ,neaišku ar ta pati idėja Lietuvos rinkoje bent jau atsipirktų,o jei ir atsipirktų,tai per kiek laiko..
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: Lietuviškas šachmatų kompozicijos tinklalapis

Postby Algimantas » Sat 2010 Feb 27, 23:11

Jūs, matyt, kalbate apie naują lietuvišką šachmatų kompozicijos knygą:
Antanas Vilkauskas. Šachmatų kompozicija Lietuvoje. Vilnius, "Vaga", 2009. 480 psl., 725 diagramos.450 egz.
Tai - antroji šio autoriaus knyga.
Autorius, kaip rašo vienas jo kolega, "beviltiškai beldęsis į gausybę durų ir neradęs paramos", knygą išleido nuosavomis lėšomis. Kitas dalykas, kad šilutiškis A.Vilkauskas, mano žiniomis, užsiima verslu ir turi tokių galimybių. Knygą galima įsigyti "Vagos" knygynuose, nes autorius visas teises atidavė "Vagos" leidyklai.
Tokios (ir panašios) knygos neatsiperka.
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26


Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests