Futbolas. Pasaulio čempionatas

Moderator: aleksej

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby sokratas » Mon 2010 Jun 28, 12:15

Šiandien iki 17 val. TS leidžia lažintis už rezultatyviausią žaidėją. Mano akimis, "Value bet" yra vokietis Klozė su 2 įvarčiais (25,00). Palyginimui argentinietis ar ispanas su 3 įvarčiais turi kof tik 3,50. Tiesa, vokiečiai turbūt greit iškris iš čempionato. Ką manot?
sokratas
 
Posts: 98
Joined: Mon 2010 Jan 04, 16:15

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby ragvel » Mon 2010 Jun 28, 14:42

man tai nesuprantami ju argumentai, kad nereikia papildomu technologiju. yra aibe pavyzdziu kur viskas ok siuo klausimu.

pvz. lauko tenisas, kiek buvo problemu del kamuoliuko pataike i korta ar ne. atsirado technologijos.. o juk tenisas toks pat senas kaip ir futbolas.
ledo ritulyje irgi yra irasai, amer.futbole irgi yra.

teoriskai bet kokiam sporte jei jis ne kiemo lygio, nugaletojas turi buti objektyvus, o ne teisejo klaida. Nesuprantu kaip toks "aklumas" leidzia populiarinti futbola, ypac komercini. Na tikrai nemokeciau 100-200 euru uz varzybas kur matco rezultatas nusprendziamas taip.

FIFA savaime dabar didele, tiek stadionu ir milijardu apyvartos siame versle, kad pelningai neimanoma nedirbti. Bet gerai pasake viena jav komentatorius, kodel jav nepopuliarus fule, nes ten jav neisivaizduojama vaidyba ir teiseju klaidos.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby ragvel » Mon 2010 Jun 28, 14:44

o as sergu uz Cili, nors ir gavo atrankoje nuo brazilu, bet man brazilai kazkokie letoki, ispanai labiau neparankus jiems.
na ziuresim kaip bus.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby Algimantas » Mon 2010 Jun 28, 19:21

PATIKSLINU (tiems, kas skaitote rusiškai) savo postą dėl taisyklių. Citata iš Vikipedijos rusiškos redakcijos:
"Правила футбола не находятся непосредственно в ведении ФИФА; они регулируются органом под названием Международный Совет Футбольных Ассоциаций (англ. International Football Association Board, IFAB). 4 места — 50 % в этом совете получает ФИФА, остальные четыре занимают представители футбольных федераций Англии, Шотландии, Уэльса и Северной Ирландии в знак признания неоценимого вклада британцев в возникновение и развитие футбола."
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby Algimantas » Mon 2010 Jun 28, 19:26

Nojus:
"(...)uztenka nors ir LFF...(...)"
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) veiklos tikrai nevertinčiau vienareikšmiškai blogai. Kitas klausimas - kuo čia susietas FIFA vertinimas ir LFF vertinimas? Kad FIFA turi daryti tvarką LFF? Atleiskite, man tai atrodo nerimtai...
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby sokratas » Tue 2010 Jun 29, 9:43

Paragvajus - Japonija. Vidutinio patikimumo, spėjam kad bus mažiau nei 2,5 įvarčio per rungtynes (kof 1,45). Komandos nemėgėjos mušti įvarčius. Nenustebsiu, jei baigsis rezultatu 0:0.
sokratas
 
Posts: 98
Joined: Mon 2010 Jan 04, 16:15

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby Algimantas » Tue 2010 Jun 29, 16:46

Nojus:
"O del LFF veiklos... komentarai , normaliam , besidominciam lietuvos futbolu ... kaip ir nereikalingi..."

Atrodo lyg ir :D esu daugiau ar mažiau normalus (adekvatus), o ir Lietuvos (beje, iš didžiosios raidės) futbolu šiek tiek domiuosi, bet man LFF (būtent jos) ypatingai blogos veiklos komentarai (konkretūs pavyzdžiai) kaip ir būtų reikalingi (kaip ir tai, kuo FIFA taip jau gali paveikti padėtį Lietuvos futbole). Būčiau dėkingas.
Tik iš karto: nereikia kaltinti LFF, kad Lietuvoje krepšinis populiaresnis už futbolą (o tuo pačiu ir dėl tam tikrų finansinių klubino futbolo reikalų). Tai, mano nuomone, būtų pernelyg banalu.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby jankis » Tue 2010 Jun 29, 20:30

sokratas wrote:Paragvajus - Japonija. Vidutinio patikimumo, spėjam kad bus mažiau nei 2,5 įvarčio per rungtynes (kof 1,45). Komandos nemėgėjos mušti įvarčius. Nenustebsiu, jei baigsis rezultatu 0:0.


Šitą užskaitom :D

O dėl LFF, tai FBK Kauno istorija įdomi :roll:
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby Algimantas » Tue 2010 Jun 29, 22:28

Aš kaip tik ir norėjau duoti FBK Kaunas "nesenos istorijos" pavyzdį, kaip, mano nuomone, ...vieną iš teisingų LFF veiklos pavyzdžių (šalia teisingų ir sėkmingų, neabejoju, yra ir nevykusių). Gana įdėmiai sekiau tuos įvykius. Jeigu tada nebūtų "nusodintas" V.Romanovas, Lietuvos klubinis futbolas, čempionatas būtų virtęs parodija. Nelabai kuo skiriasi nuo iki tol ( "tos istorijos") buvusio ir po to sekusio (o kai kuriuose provincijos miesteliuose futbolas kaip tik šiek tiek suklestėjo). O jis manė, kad be jo žlugs, to ir buvo siekiama. Beje, V.Romanovo veiklos nevertinu vienareikšmiškai blogai, aišku, gyvenime nebūna vien tik juoda ar vien tik balta.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby sokratas » Wed 2010 Jun 30, 14:43

Čempionate dviejų dienų pertrauka. Bus laiko pasvarstyti kas ir kaip.
Olandija - Brazilija
Urugvajus - Gana
Argentina - Vokietija
Šiose porose stipresni Pietų Amerikos atstovai, koeficientai tai atspindi.
Ispanija - Paragvajus. Noriu pasiūlyti svarstymui sveikam protui prieštaraujančią prognozę - Paragvajus laimės :!: :?: (7,20 Orakulas). Stipriai rizikuojam, bet futbole būna milžiniškų sensacijų. Komandos pavargsta, persisotina futbolu ir t.t...
Per dvejus metus Ispanija apskritai pralošė tik dvi rungtynes: 2009 m. birželį Amerikai 0:2 ir 2010 birželį Šveicarijai 0:1.
Per dvejus metus Paragvajus išlošė dvi rungtynes prieš pasaulio Top komandas: 2008 birželį 2:0 nugalėjo Braziliją ir 2009 rugsėjį 1:0 palaužė Argentiną.
Teoriškai Paragvajaus pergalė įmanoma. Ką manote?
sokratas
 
Posts: 98
Joined: Mon 2010 Jan 04, 16:15

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby jankis » Wed 2010 Jun 30, 15:56

Spėju į pusfinalį pateks Brazilija, Gana, Argentina ir Ispanija.

Sokratui: na aišku Paragvajaus pergalė įmanoma, bet jei statyčiau, tai turbūt ne per pagrindinį laiką. Ispanai favoritai ir vakar geriau atrodė prieš portugalus, o Paragvajus nykokai atrodė prieš japonus. Bet kaip sakei, būna sensacijų, o šios net nevadinčiau milžiniška, juolab, kad playoffuose norint patekti į kitą etapą užtenka sužaisti lygiom ir laimėti loteriją :D Truputį keista, kad Ganos šansai patekti į pusfinalį vertinami blogiau nei olandų (žinant jų varžovus). Norėčiau, kad jos abi patektų :D

Įdomus statymas topsporte: Ar čempionais taps jau buvę pasaulio čempionai? Taip - 1,50. Na čia tiems, kurie netiki ispanais :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby Algimantas » Wed 2010 Jun 30, 17:03

Mače "Olandija - Brazilija" sirgsiu už Olandiją. Aplamai, visuose likusiuose mačuose labiau sirgsiu už Europos šalių rinktines.
Man šis pasaulio čempionatas patinka.
P.s. Dėl LŠF veiklos "diskusijos" čia sąmoningai nebetęsiu, nes man tokia "diskusija" neypatingai įdomi, be to, tai...ne pasaulio čempionatas (off - topai).
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby sokratas » Fri 2010 Jul 02, 9:13

Žinot, yra pašalinis dalykas, iš kurio galima spręsti, kas taps čempionu. Dažnai nutinka, kad čempionato rezultatyviausio žaidėjo komanda ir tampa čempione arba lieka antra. Šiuo metu po 4 įvarčius įmušę argentinietis Higuainas ir ispanas Vilja. Čempionai Argentina arba Ispanija?

p.s. už Paragvajų TS duoda jau 8,62 (iki normalaus statymo ant Paragvajaus trūksta argumentų, čia tik pamąstymas)
sokratas
 
Posts: 98
Joined: Mon 2010 Jan 04, 16:15

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby arunas05 » Fri 2010 Jul 02, 19:26

pastačiau už Braziliją... cha cha
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Futbolas. Pasaulio čempionatas

Postby trashmaster » Fri 2010 Jul 02, 20:28

Saunuoliai Olandai, antra kelini puikiai suzaide, dabar vienintelis klausimas- kas los finale su olandais - ispanai, argentina ar vokieciai ?
trashmaster
 
Posts: 293
Joined: Fri 2008 Feb 01, 22:46
Location: Vilnius

PreviousNext

Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests