2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Moderator: aleksej

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby edvard » Fri 2012 May 11, 22:00

Aleksej ;Kodėl Edvard ir Vladas tai supranta, o tu ne - neaišku.

na...Todel, kad Sigitas ne :!: treneris(gal suprasite KA aš idedu į šita žodį-TRENERIS :? )

....treneris tai ne profesija,tai pašaukimas ir NE VISI gali buti treneriais.....Kaip ir ne visi gali buti milioneriais.... :roll:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby senelis » Fri 2012 May 11, 22:13

Labai keistos diskusijos, lyg tai Domantas butu uzemes kokia 16 vieta o ne pirma.Nugaletoju niekas neteisia. Pirmas tai pirmas, puiku.Domantas suzaide turnyre ir neblogu partiju (ka padarysi, kad ne visos jos baigesi laimingai). Jo sekmes balansas apylygis. Mazdaug kiek kartu nepasiseke, tiek kartu ir pasiseke. O pasiseke tada kai labiausiai to reikejo.O Aleksejaus komentarai yra visada naudingi visiems zaidejams.Aciu jam uz tai.Uz darba ir varga.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby edvard » Fri 2012 May 11, 22:16

Nugaletoju niekas neteisia,....bet pataiso :P
o jeigu Domantas uzimtu 16 vieta... tai ir diskusijos nebutu.... :roll:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby arunas05 » Fri 2012 May 11, 22:17

šauktukai ir klaustukai antrame plane. įdomiausia , kaip tai vyko. Aleksiejus vienintelis pateikia analizes. ačiū jam už tai.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby arunas05 » Fri 2012 May 11, 22:20

tai gal senelis kolegoms papasakos apie savo įspūdžius iš Baltarusijos?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby edvard » Fri 2012 May 11, 22:21

Man tai idomu butu apie MILDOS zaidima paskaityti.....
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby senelis » Fri 2012 May 11, 22:27

arunas05 wrote:tai gal senelis kolegoms papasakos apie savo įspūdžius iš Baltarusijos?

Edikas gi viska aprase - back to the USSR
Last edited by senelis on Fri 2012 May 11, 22:34, edited 1 time in total.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby arunas05 » Fri 2012 May 11, 22:27

tikrai įdomu , nes palieka patikimos žaidėjos įspūdį, tik mažai laimi. kol kas žinome, kad ji moldavių draugė , bet taip gavosi....
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby senelis » Fri 2012 May 11, 22:37

Milda grizusi is "USSR" su Dirvonenu komanda nugalejo Siauliu raj. tarpmokyklinese, po to su ta komanda uzeme prizine vieta Lietuvos OF, bet jos partiju dar nemaciau.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby senelis » Fri 2012 May 11, 22:39

arunas05 wrote:tikrai įdomu , nes palieka patikimos žaidėjos įspūdį, tik mažai laimi. kol kas žinome, kad ji moldavių draugė , bet taip gavosi....

Cia matyt taip pat, kaip kad Petrauskas yra didziausias musulmonu draugas.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby arunas05 » Fri 2012 May 11, 22:48

kilo dar klausimas : o kiek metų Sigitas treniruoja Norkų?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2012 May 11, 23:07

Arunui- Domanto as netreniruoju.As jam kartais patarimais ar dar kuo padedu.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2012 May 11, 23:36

Nelabai supratau kur as ne taip pasielgiau :) Pamaciau klaidingai vertinama partija ir padetis,todel ir parasiau.O tai,kad kiek parasiau i Domanto puse,tai juk pabaigoj aiskiai parasiau,kad savi visiems stipriausi :). Aleksejus supyko del kitko.Jis nesupranta,kad ilisti i kito pranesima ir ten daryti korekcijas tai neleistina,net jei jis ir turi administratoriaus teises.Jei as pasiemiau citata i savo posta,tai kaip ir jau ji mano ir ten keisti vertinimus ir grazint viska niekas neturi teises.Savo postuose gali daryt ka nori,o as noriu ,kad matytu i ka as atsakau. O klaidu analizuodami visi darom ir nereik del to daryt tragedijos.Nematytos dar liko dvi Domanto partijos.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby aleksej » Sat 2012 May 12, 0:26

klausk-atsakysiu wrote: Nelabai supratau kur as ne taip pasielgiau :) Pamaciau klaidingai vertinama partija ir padetis, todel ir parasiau. O tai, kad kiek parasiau i Domanto puse, tai juk pabaigoj aiskiai parasiau, kad savi visiems stipriausi :). O klaidu analizuodami visi darom ir nereik del to daryt tragedijos.

Va tik nereikia mėtytis. Tai rašei - "Gerus ejimus vertinai blogais, visiskai lygines padetis pralostomis, normaliai suzaista partija kaip pacia blogiausia. Ir cia uz viena klaida, kuria jis bande pakovot del laimejimo. Man nepatiko tavo neteisingas Domanto vertinimas, todel, as issakiau savo nuomone apie klubo nari". O dabar jau - "O klaidu analizuodami visi darom ir nereik del to daryt tragedijos". Dar kartą galiu paaiškinti - aš neanalizuoju, aš rašau ką mačiau ir jaučiau pats ir ką matė ir jautė mano globotinis, nes buvome faktiškai vienas organizmas! Ir rašau lyg iš ten. Ir čia mano tikslas. Ir butent tai yra įdomu, butent tai yra turnyrinė tiesa ir pulsas. O tu užsiciklinai ant atskirų ėjimų kažkokių lokalinių vertinimų padarytų ramioje naminėje aplinkoje.


klausk-atsakysiu wrote:Aleksejus supyko del kitko. Jis nesupranta, kad ilisti i kito pranesima ir ten daryti korekcijas tai neleistina, net jei jis ir turi administratoriaus teises. Jei as pasiemiau citata i savo posta, tai kaip ir jau ji mano ir ten keisti vertinimus ir grazint viska niekas neturi teises. Tavo vertinimai istaisytose vietose dabar skamba visai kitaip ir jau as kai kur galiu but nesuprastas. Savo postuose gali daryt ka nori, o as noriu, kad matytu i ka as atsakau.

Bendrai - kiek galima vėl tą patį per tą patį? Kriminalas, tragedija visatinio masto, pasaulinis sąmokslas, autorinės teisės pažeidimas. Neperlenk, taip klaidinant žmones. Kad pakeičiau 2 žodžius (buvo "centras nepagydomas", tapo "centras serga" ir pridėjau, kad 14.de5 visai blogai - viskas!) savo poste ir tavo posto atitinkamoje mane cituojamoje vietoje, niekas nepasikeitė dėl to! Nei vieno savo bendro vertinimo nepakeičiau, nei viena tavo atsakymo į tai mintis niekaip nenukentėjo, nei vieno tavo žodžio nepaliečiau. Paskaitykit, kas netingi, dar kartą postą klausk-atsakysiu Fri May 11, 2012 3:34 pm, kaip dėl to ten gali jo autorius būti ne taip suprastas??? Ne dėl smulkios korekcijos tu puolei į ataką, o dėl to, kad aš pasakiau, kad mano manymu Slavianovas - lyderis. Ir tu pradėjai - irgi man Dievas, o dvi klaidas padarė, o Domantas vieną, reiškia mes geriausi. Ir apskritai - savi geriausi pagal apibrėžimą, o tu (aš) kažkokį maskvietį išgiri. Na gerai, geriausi, jei tokia tavo filosofija. Bukime stručiais, taip paprasčiau. Ar gi bendras vaizdas ir išvados daromos iš kažkokios vienos partijos???

Aš jau tingiu kartoti, kad man mažai rūpi vieno ar kito ėjimo vertinimas konkriečiais variantais, aš galiu blogu ėjimą pavadinti tik dėl to, kad taip jaučiu, kad jis taip atrodo, kvepia jis tiesiog taip. Ir jis nebudamas blogu iš principo (ką rodo konkretūs variantai) tampa blogu kaip klaidingo plano pradžia, ar nemielos stiliui padėties susidarymo priežastimi, ar dar kuo nors. Galima pas Gorodeckį apie tokius dalykus paskaityti.

Daugiau aš tavo postų ne tai, kad nepaliesiu, bet dėl viso pikto net neskaitysiu, nes jie gi TAVO.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: 2012 Europos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatai-64

Postby klausk-atsakysiu » Sat 2012 May 12, 2:23

Sek pasakas apie tuos du zodzius :) As net nebuciau rases del vienos vietos blogai ivertintos :). O postu kitu tu ir neturi liest.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests