Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Moderatorius: aleksej

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė ricka-plun » Tre 2018 Bir 27, 21:30

klausk-atsakysiu rašė:Po Siauliu ir Ukmerges surengtu stipriu turnyru laukia dar vienas, gal sudetimi net pats stipriausias :) Reik palaukt :) Ukmerges turnyre buvau suskaiciaves 10 dalyviu, skirtingu laiku dalyvavusiu Lietuvos finaluose, o taip pat vienas latvis Latvijos prizininkas :) . Kadangi truputi prisilieciu prie reitingu ir vardu vykdymo, o cia kontrole bus ~30 minuciu , tai gerai susikloscius burtams imanoma meistro norma. Na manau viska pasakys organizatorius per atidaryma , gal ir papildys kokiu nors patogumu vykdantiems :)

Labai teisingai viskas pasakyta!Neskaiciuoju reitingu,bet tikimybe meistro normai turetu but didele...Viskas yra suprantama!Bandome su vyr.varzybu teiseju viska spresti....Viskas daug paprasciau butu,jei nebutu tiek daug iskaitiniu prizininku,o dar plius komandines...Paskutini tura daryti rankiniu budu-as nieko pries,bet yra iskaitos,ir netgi 5,o dar komandines..Kaip suderinti teisinguma,sazine ir t.t...pasakysiu atvirai,as nezinau...Zinau tik tiek,kad viska padarysiu,jog viskas gautusi,pagal mano supratima-Saziningiau!Zinau,kad visiems nebus gerai,bet bus taip,kaip bus!Ir turnyras jau bus toks,koks bus...Aciu begalo visiems kurie dalyvausite!
ricka-plun
 
Pranešimai: 1060
Užsiregistravo: Tre 2008 Sau 23, 20:06

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė ricka-plun » Ket 2018 Bir 28, 22:26

Taigi,svarbi informacija orakulams ir tiems kas del objektyviu,ar kitokiu priezasciu negalejo sudalyvauti siam turnyre!
Plunges turnyre skelbiamas totolizatorius.Spejimo esme-atspeti pirma 10vietu asmeninese varzybose.Dalyviu sarasas bus pateiktas iki birzelio 30d.13val.Spejimai bus uzskaityti visi,kurie bus atsiusti cia iki 14val.Turnyro dalyviai irgi gales dalyvauti totalizatoriuje,bet savo spejimus tures paduoti iki antro turo pradzios!
Prizas-Pokerio zaidimo lagaminelis.Ir jis bus iteiktas iki 2018m.gruodzio31d.organizatoriui priimtinu laiku ir vieta!
Nugaletojo nustatymas:
1.Daugiausia surinku tasku skaicius.
Kaip skaiciuojami taskai?Taskai skaiciuojami bus sekanciai:Uz pirma vieta atspeta-10tasku,uz antra-9taskai ir t.t..zemejancia tvarka.Toliau-Uz atspetu konkreciu dalyviu vietu skaiciu:Uz viena dalyvi-1taskas,uz du-2taskai ir t.t.
2.Surinkus vienodai tasku:
Isigalioja kriterijus-
a)Pagal auksciausia atspeta zaideju vieta.
b)Pagal daugiausia atspetu zaideju vietas.
3.Surinkus vienodai tasku,ir pagal visus kriterijus jei lygu nugaletojas bus nustatomas tiesiog burtu keliu.Linkiu visiems sekmes!
ricka-plun
 
Pranešimai: 1060
Užsiregistravo: Tre 2008 Sau 23, 20:06

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė ricka-plun » Pen 2018 Bir 29, 0:54

Taigi liko jau nebe daug iki turnyro...Aciu visiems tiems kas tvarkingai jau uzsiregistravo ir dalyvaus turnyre!Visiems kitiems,kas dar neuzsiregistravo,kurie noretu dalyvauti turnyre-KVIECIU registruotis ir dalyvauti!Registracija yra iki birzelio 30d.11val.!Mano telef.:868310795,arba el.p.:ricardasvaluzis@gmail.com ,arba tiesiog atvykti sestadieni iki 11val.
ricka-plun
 
Pranešimai: 1060
Užsiregistravo: Tre 2008 Sau 23, 20:06

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė bliamba » Pen 2018 Bir 29, 22:48

Kadangi nezais Sigitas , Ricardas, A. Norvaisas, manau sis turnyras bus silpnesnis, na bet bus geras savaitgalis.
bliamba
 
Pranešimai: 276
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 13:48

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė klausk-atsakysiu » Pen 2018 Bir 29, 23:37

Ot specialiai nuvaziuosiu ;)
klausk-atsakysiu
 
Pranešimai: 3965
Užsiregistravo: Pen 2009 Sau 02, 10:54

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė shlykshtukas » Šeš 2018 Bir 30, 13:01

Dalyvių sąrašas:
Kodas: Pasirinkti visus
No  Name                    Feder Rtg  Loc Club       

1.  Abrutis, Donatas              1800     Plateliai 
2.  Aleinikovas, Donatas          1800     Radviliškis
3.  Alekseriūnaitė, Marija        1900     Šiauliai   
4.  Ališauskas, Valdas            1907     Kuršėnai   
5.  Ambolta, Deivydas             2007     Marijampolė
6.  Audickas, Gintaris            2072     Panevėžys 
7.  Audickė, Aušrinė              1800     Panevėžys 
8.  Bajerčienė, Marijona          1800     Alytus     
9.  Balčiūnas, Vytautas           1800     Klaipėda   
10. Balskus, Kęstas               2095     Telšiai   
11. Baltrimienė, Elena            1980     Klaipėda   
12. Banevičius, Rokas             2029     Šiauliai   
13. Barauskis, Algimantas         2207     N.Akmenė   
14. Buivydas, Jonas               1944     Klaipėda   
15. Bukleris, Dainius             2100     Alytus     
16. Daščiora, Aleksandra          2119     Klaipėda   
17. Dinius, Rimantas              2112     Šiauliai   
18. Domarkas, Rytis               2135     Marijampolė
19. Domarkas, Audrius             2101     Marijampolė
20. Domčev, Aleksej               2428     Vilnius   
21. Družinin, Boris               2116     Mažeikiai 
22. Gadeikis, Algirdas            1900     Kretinga   
23. Kaubrys, Justinas             2086     Kretinga   
24. Kedienė, Petronėlė            1800     Telšiai   
25. Kirkus, Vytautas              2146     Vilnius   
26. Kybartas, Andrius             2461     Šiauliai   
27. Kubilius, Justinas            2108     Klaipėda   
28. Kubilius, Romaldas            1994     Klaipėda   
29. Kurauskas, Robertas           2123     Pakruojis 
30. Laisvas,                                         
31. Lažauninkas, Petras           2069     Kaišiadorys
32. Lipkevičius, Žygimantas       2143     Kaunas     
33. Mackevičius, Rimas            2011     Vilnius   
34. Morozovas, Rolandas           1962     Vilnius   
35. Narmontas, Algirdas           1900     Plateliai 
36. Norvaišas, Arūnas             2449     Vilnius   
37. Papulovas, Aleksėjus          2251     Mažeikiai 
38. Paužuolytė, Emilija           1900     Šiauliai   
39. Petraitis, Gintautas          2262     Kaunas     
40. Ribokas, Arijus               1900     Kupiškis   
41. Ribokas, Astijus              1900     Kupiškis   
42. Ruginienė, Ramunė             1800     Plateliai 
43. Rutkauskas, Jonas             2034     Alytus     
44. Sabaliauskas, Erikas          1900     Šiauliai   
45. Sabaliauskas, Artūras         1800     Šiauliai   
46. Samuolis, Artūras             1960     Panevėžys 
47. Smaidrys, Sigitas             2407     Vilnius   
48. Steponavičienė, Regina        1900     Telšiai   
49. Stoškus, Giedrius             1900     Vilnius   
50. Svaravičius, Vytautas         1955     Telšiai   
51. Urbonas, Saulius              2023     Telšiai   
52. Urbonas, Algirdas             2020     Mažeikiai 
53. Urbonas, Jonas                1999     Šiauliai   
54. Urbonienė, Jelena             1800     Klaipėda   
55. Vaišvilienė, Adelė            1800     Klaipėda   
56. Varinauskas, Antanas          2006     Kretinga   
57. Vengelis, Lukas               2234     Vilnius   
58. Zorinas, Anatolijus           2114     Kretinga   
59. Žekevičienė, Ramunė           1800     Alytus     
60. Želnys, Mykolas               2049     N.Akmenė   
shlykshtukas
 
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: Sek 2007 Gru 09, 16:21
Miestas: Siauliai

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė Vilius » Šeš 2018 Bir 30, 13:16

1.Norvaisas
2.Kybartas
3.Domcev
4.Smaidrys
5.Papulovas
6.Petraitis
7.Domarkas.R
8.Barauskis
9.Vengelis
10.Domarkas.A
Vilius
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 18:39

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė jankis » Šeš 2018 Bir 30, 13:19

1. Kybartas
2. Norvaišas
3. Smaidrys
4. Domčev
5. Vengelis
6. Petraitis
7. Domarkas Rytis
8. Družinin
9. Kirkus
10. Barauskis
Vartotojo avataras
jankis
 
Pranešimai: 2380
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 15:33
Miestas: Vilnius

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė shlykshtukas » Sek 2018 Lie 01, 11:18

Varžybų turnyrinė lentelė po 6 turų:
Kodas: Pasirinkti visus
No Name                    Rtg  Club        Total  1      2      3      4      5      6      7 

1  Kybartas, Andrius       2461 Šiauliai    5     22:1   39:1   12:1    5:1/2  2:1/2 18:1    6:
2  Petraitis, Gintautas    2262 Kaunas      5     45:1   42:1   13:1   16:1/2  1:1/2  8:1    5:
3  Norvaišas, Arūnas       2449 Vilnius     4.5   50:1   23:1   10:1/2 17:1    7:1/2  5:1/2  4:
4  Smaidrys, Sigitas       2407 Vilnius     4.5   21:1    6:1/2 19:1    9:1/2 16:1/2 20:1    3:
5  Domčev, Aleksej         2428 Vilnius     4.5   28:1   49:1   38:1    1:1/2  8:1/2  3:1/2  2:
6  Kurauskas, Robertas     2123 Pakruojis   4.5   32:1    4:1/2 56:1    7:1/2 14:1/2 30:1    1:
7  Papulovas, Aleksėjus    2251 Mažeikiai   4.5   48:1   18:1/2 25:1    6:1/2  3:1/2 16:1    9:
8  Morozovas, Rolandas     1962 Vilnius     4     34:1   56:1   16:1/2 10:1    5:1/2  2:0   11:
9  Barauskis, Algimantas   2207 N.Akmenė    4     15:1/2 11:1/2 51:1    4:1/2 40:1   10:1/2  7:
10 Domarkas, Rytis         2135 Marijampolė 4     31:1   36:1    3:1/2  8:0   38:1    9:1/2 12:
11 Urbonas, Saulius        2023 Telšiai     4     19:1/2  9:1/2 42:1   13:1/2 21:1/2 38:1    8:
12 Zorinas, Anatolijus     2114 Kretinga    4     47:1   26:1    1:0   29:1/2 27:1   14:1/2 10:
13 Kirkus, Vytautas        2146 Vilnius     4     33:1   51:1    2:0   11:1/2 17:1/2 25:1   15:
14 Aleinikovas, Donatas    1800 Radviliškis 4     20:0   40:1   36:1   49:1    6:1/2 12:1/2 16:
15 Rutkauskas, Jonas       2034 Alytus      4      9:1/2 19:0   44:1/2 48:1   50:1   29:1   13:
16 Bukleris, Dainius       2100 Alytus      3.5   43:1   41:1    8:1/2  2:1/2  4:1/2  7:0   14:
17 Vengelis, Lukas         2234 Vilnius     3.5   27:1   20:1   18:1/2  3:0   13:1/2 21:1/2 19:
18 Domarkas, Audrius       2101 Marijampolė 3.5   59:1    7:1/2 17:1/2 26:1   23:1/2  1:0   22:
19 Družinin, Boris         2116 Mažeikiai   3.5   11:1/2 15:1    4:0   25:1/2 26:1/2 40:1   17:
20 Lipkevičius, Žygimantas 2143 Kaunas      3.5   14:1   17:0   50:1/2 46:1   28:1    4:0   23:
21 Dinius, Rimantas        2112 Šiauliai    3.5    4:0   33:1/2 43:1   41:1   11:1/2 17:1/2 24:
22 Varinauskas, Antanas    2006 Kretinga    3.5    1:0   37:1/2 34:1   30:1/2 55:1   23:1/2 18:
23 Banevičius, Rokas       2029 Šiauliai    3.5   57:1    3:0   31:1   38:1/2 18:1/2 22:1/2 20:
24 Urbonas, Algirdas       2020 Mažeikiai   3.5   35:0   30:1/2 47:1/2 52:1/2 56:1   41:1   21:
25 Želnys, Mykolas         2049 N.Akmenė    3     60:+   52:1/2  7:0   19:1/2 44:1   13:0   35:
26 Lažauninkas, Petras     2069 Kaišiadorys 3     29:1   12:0   45:1   18:0   19:1/2 28:1/2 34:
27 Kubilius, Justinas      2108 Klaipėda    3     17:0   34:1   32:1   28:1/2 12:0   31:1/2 36:
28 Svaravičius, Vytautas   1955 Telšiai     3      5:0   55:1   35:1   27:1/2 20:0   26:1/2 37:
29 Abrutis, Donatas        1800 Plateliai   3     26:0   47:1/2 54:1   12:1/2 35:1   15:0   33:
30 Daščiora, Aleksandra    2119 Klaipėda    3     38:0   24:1/2 39:1   22:1/2 49:1    6:0   31:
31 Steponavičienė, Regina  1900 Telšiai     3     10:0   58:1   23:0   45:1/2 42:1   27:1/2 30:
32 Žekevičienė, Ramunė     1800 Alytus      3      6:0    0:1   27:0   47:1/2 37:1/2 55:1   45:
33 Vaišvilienė, Adelė      1800 Klaipėda    3     13:0   21:1/2 48:1/2 42:1/2 46:1   44:1/2 29:
34 Ališauskas, Valdas      1907 Kuršėnai    3      8:0   27:0   22:0   43:1   53:1   47:1   26:
35 Gadeikis, Algirdas      1900 Kretinga    3     24:1   38:0   28:0   39:1   29:0   54:1   25:
36 Paužuolytė, Emilija     1900 Šiauliai    3     58:1   10:0   14:0   56:1/2 47:1/2 52:1   27:
37 Kedienė, Petronėlė      1800 Telšiai     3     39:0   22:1/2 40:0   57:1   32:1/2 49:1   28:
38 Samuolis, Artūras       1960 Panevėžys   2.5   30:1   35:1    5:0   23:1/2 10:0   11:0   48:
39 Urbonienė, Jelena       1800 Klaipėda    2.5   37:1    1:0   30:0   35:0   51:1/2 46:0    0:1
40 Ribokas, Arijus         1900 Kupiškis    2.5   52:1/2 14:0   37:1   50:1    9:0   19:0   44:
41 Narmontas, Algirdas     1900 Plateliai   2.5   44:1   16:0   46:1/2 21:0   45:1   24:0   42:
42 Kaubrys, Justinas       2086 Kretinga    2.5   53:1    2:0   11:0   33:1/2 31:0   56:1   41:
43 Sabaliauskas, Artūras   1800 Šiauliai    2.5   16:0   48:1/2 21:0   34:0    0:1   58:1   46:
44 Ambolta, Deivydas       2007 Marijampolė 2.5   41:0   54:1/2 15:1/2 51:1   25:0   33:1/2 40:
45 Balčiūnas, Vytautas     1800 Klaipėda    2.5    2:0   59:1   26:0   31:1/2 41:0   57:1   32:
46 Baltrimienė, Elena      1980 Klaipėda    2.5   51:0   53:1   41:1/2 20:0   33:0   39:1   43:
47 Kubilius, Romaldas      1994 Klaipėda    2     12:0   29:1/2 24:1/2 32:1/2 36:1/2 34:0   49:
48 Audickė, Aušrinė        1800 Panevėžys   2      7:0   43:1/2 33:1/2 15:0   58:0    0:1   38:
49 Sabaliauskas, Erikas    1900 Šiauliai    2     55:1    5:0   52:1   14:0   30:0   37:0   47:
50 Audickas, Gintaris      2072 Panevėžys   2      3:0   57:1   20:1/2 40:0   15:0   51:1/2 54:
51 Ribokas, Astijus        1900 Kupiškis    2     46:1   13:0    9:0   44:0   39:1/2 50:1/2 55:
52 Balskus, Kęstas         2095 Telšiai     2     40:1/2 25:1/2 49:0   24:1/2 54:1/2 36:0   53:
53 Urbonas, Jonas          1999 Šiauliai    2     42:0   46:0    0:1   55:0   34:0   59:1   52:
54 Mackevičius, Rimas      2011 Vilnius     2     56:0   44:1/2 29:0   58:1   52:1/2 35:0   50:
55 Buivydas, Jonas         1944 Klaipėda    2     49:0   28:0   59:1   53:1   22:0   32:0   51:
56 Alekseriūnaitė, Marija  1900 Šiauliai    1.5   54:1    8:0    6:0   36:1/2 24:0   42:0   57:
57 Ruginienė, Ramunė       1800 Plateliai   1.5   23:0   50:0   58:1/2 37:0   59:1   45:0   56:
58 Bajerčienė, Marijona    1800 Alytus      1.5   36:0   31:0   57:1/2 54:0   48:1   43:0   59:
59 Stoškus, Giedrius       1900 Vilnius     1     18:0   45:0   55:0    0:1   57:0   53:0   58:
 
shlykshtukas
 
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: Sek 2007 Gru 09, 16:21
Miestas: Siauliai

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė shlykshtukas » Sek 2018 Lie 01, 12:14

Po 7 turų:
Kodas: Pasirinkti visus
Cross Table

No Name                    Rtg  Club        Total  1      2      3      4      5      6      7      8 

1  Petraitis, Gintautas    2262 Kaunas      5.5   33:1   38:1    8:1   10:1/2  2:1/2  9:1    3:1/2  7:
2  Kybartas, Andrius       2461 Šiauliai    5.5   30:1   49:1   15:1    3:1/2  1:1/2 13:1    7:1/2  4:
3  Domčev, Aleksej         2428 Vilnius     5     24:1   43:1   29:1    2:1/2  9:1/2  4:1/2  1:1/2  6:
4  Norvaišas, Arūnas       2449 Vilnius     5     55:1   21:1   14:1/2 16:1    6:1/2  3:1/2  5:1/2  2:
5  Smaidrys, Sigitas       2407 Vilnius     5     23:1    7:1/2 17:1   11:1/2 10:1/2 19:1    4:1/2  8:
6  Papulovas, Aleksėjus    2251 Mažeikiai   5     54:1   13:1/2 22:1    7:1/2  4:1/2 10:1   11:1/2  3:
7  Kurauskas, Robertas     2123 Pakruojis   5     39:1    5:1/2 50:1    6:1/2 20:1/2 26:1    2:1/2  1:
8  Kirkus, Vytautas        2146 Vilnius     5     32:1   44:1    1:0   12:1/2 16:1/2 22:1   27:1    5:
9  Morozovas, Rolandas     1962 Vilnius     4.5   42:1   50:1   10:1/2 14:1    3:1/2  1:0   12:1/2 11:
10 Bukleris, Dainius       2100 Alytus      4.5   51:1   36:1    9:1/2  1:1/2  5:1/2  6:0   20:1   12:
11 Barauskis, Algimantas   2207 N.Akmenė    4.5   27:1/2 12:1/2 44:1    5:1/2 41:1   14:1/2  6:1/2  9:
12 Urbonas, Saulius        2023 Telšiai     4.5   17:1/2 11:1/2 38:1    8:1/2 23:1/2 29:1    9:1/2 10:
13 Domarkas, Audrius       2101 Marijampolė 4.5   59:1    6:1/2 16:1/2 18:1   21:1/2  2:0   30:1   14:
14 Domarkas, Rytis         2135 Marijampolė 4.5   35:1   45:1    4:1/2  9:0   29:1   11:1/2 15:1/2 13:
15 Zorinas, Anatolijus     2114 Kretinga    4.5   56:1   18:1    2:0   31:1/2 25:1   20:1/2 14:1/2 21:
16 Vengelis, Lukas         2234 Vilnius     4     25:1   19:1   13:1/2  4:0    8:1/2 23:1/2 17:1/2 18:
17 Družinin, Boris         2116 Mažeikiai   4     12:1/2 27:1    5:0   22:1/2 18:1/2 41:1   16:1/2 28:
18 Lažauninkas, Petras     2069 Kaišiadorys 4     31:1   15:0   33:1   13:0   17:1/2 24:1/2 42:1   16:
19 Lipkevičius, Žygimantas 2143 Kaunas      4     20:1   16:0   55:1/2 34:1   24:1    5:0   21:1/2 25:
20 Aleinikovas, Donatas    1800 Radviliškis 4     19:0   41:1   45:1   43:1    7:1/2 15:1/2 10:0   27:
21 Banevičius, Rokas       2029 Šiauliai    4     52:1    4:0   35:1   29:1/2 13:1/2 30:1/2 19:1/2 15:
22 Želnys, Mykolas         2049 N.Akmenė    4     60:+   57:1/2  6:0   17:1/2 40:1    8:0   37:1   23:
23 Dinius, Rimantas        2112 Šiauliai    4      5:0   32:1/2 51:1   36:1   12:1/2 16:1/2 28:1/2 22:
24 Svaravičius, Vytautas   1955 Telšiai     4      3:0   58:1   37:1   25:1/2 19:0   18:1/2 46:1   26:
25 Kubilius, Justinas      2108 Klaipėda    4     16:0   42:1   39:1   24:1/2 15:0   35:1/2 45:1   19:
26 Daščiora, Aleksandra    2119 Klaipėda    4     29:0   28:1/2 49:1   30:1/2 43:1    7:0   35:1   24:
27 Rutkauskas, Jonas       2034 Alytus      4     11:1/2 17:0   40:1/2 54:1   55:1   31:1    8:0   20:
28 Urbonas, Algirdas       2020 Mažeikiai   4     37:0   26:1/2 56:1/2 57:1/2 50:1   36:1   23:1/2 17:
29 Samuolis, Artūras       1960 Panevėžys   3.5   26:1   37:1    3:0   21:1/2 14:0   12:0   54:1   34:
30 Varinauskas, Antanas    2006 Kretinga    3.5    2:0   46:1/2 42:1   26:1/2 58:1   21:1/2 13:0   31:
31 Abrutis, Donatas        1800 Plateliai   3.5   18:0   56:1/2 48:1   15:1/2 37:1   27:0   32:1/2 30:
32 Vaišvilienė, Adelė      1800 Klaipėda    3.5    8:0   23:1/2 54:1/2 38:1/2 34:1   40:1/2 31:1/2 33:
33 Balčiūnas, Vytautas     1800 Klaipėda    3.5    1:0   59:1   18:0   35:1/2 36:0   52:1   39:1   32:
34 Baltrimienė, Elena      1980 Klaipėda    3.5   44:0   47:1   36:1/2 19:0   32:0   49:1   51:1   29:
35 Steponavičienė, Regina  1900 Telšiai     3     14:0   53:1   21:0   33:1/2 38:1   25:1/2 26:0   46:
36 Narmontas, Algirdas     1900 Plateliai   3     40:1   10:0   34:1/2 23:0   33:1   28:0   38:1/2 39:
37 Gadeikis, Algirdas      1900 Kretinga    3     28:1   29:0   24:0   49:1   31:0   48:1   22:0   41:
38 Kaubrys, Justinas       2086 Kretinga    3     47:1    1:0   12:0   32:1/2 35:0   50:1   36:1/2 44:
39 Žekevičienė, Ramunė     1800 Alytus      3      7:0    0:1   25:0   56:1/2 46:1/2 58:1   33:0   36:
40 Ambolta, Deivydas       2007 Marijampolė 3     36:0   48:1/2 27:1/2 44:1   22:0   32:1/2 41:1/2 43:
41 Ribokas, Arijus         1900 Kupiškis    3     57:1/2 20:0   46:1   55:1   11:0   17:0   40:1/2 37:
42 Ališauskas, Valdas      1907 Kuršėnai    3      9:0   25:0   30:0   51:1   47:1   56:1   18:0   45:
43 Sabaliauskas, Erikas    1900 Šiauliai    3     58:1    3:0   57:1   20:0   26:0   46:0   56:1   40:
44 Ribokas, Astijus        1900 Kupiškis    3     34:1    8:0   11:0   40:0   49:1/2 55:1/2 58:1   38:
45 Paužuolytė, Emilija     1900 Šiauliai    3     53:1   14:0   20:0   50:1/2 56:1/2 57:1   25:0   42:
46 Kedienė, Petronėlė      1800 Telšiai     3     49:0   30:1/2 41:0   52:1   39:1/2 43:1   24:0   35:
47 Urbonas, Jonas          1999 Šiauliai    3     38:0   34:0    0:1   58:0   42:0   59:1   57:1   48:
48 Mackevičius, Rimas      2011 Vilnius     3     50:0   40:1/2 31:0   53:1   57:1/2 37:0   55:1   47:
49 Urbonienė, Jelena       1800 Klaipėda    2.5   46:1    2:0   26:0   37:0   44:1/2 34:0    0:1   53:
50 Alekseriūnaitė, Marija  1900 Šiauliai    2.5   48:1    9:0    7:0   45:1/2 28:0   38:0   52:1   51:
51 Sabaliauskas, Artūras   1800 Šiauliai    2.5   10:0   54:1/2 23:0   42:0    0:1   53:1   34:0   50:
52 Ruginienė, Ramunė       1800 Plateliai   2.5   21:0   55:0   53:1/2 46:0   59:1   33:0   50:0    0:1
53 Bajerčienė, Marijona    1800 Alytus      2.5   45:0   35:0   52:1/2 48:0   54:1   51:0   59:1   49:
54 Audickė, Aušrinė        1800 Panevėžys   2      6:0   51:1/2 32:1/2 27:0   53:0    0:1   29:0   58:
55 Audickas, Gintaris      2072 Panevėžys   2      4:0   52:1   19:1/2 41:0   27:0   44:1/2 48:0   57:
56 Kubilius, Romaldas      1994 Klaipėda    2     15:0   31:1/2 28:1/2 39:1/2 45:1/2 42:0   43:0   59:
57 Balskus, Kęstas         2095 Telšiai     2     41:1/2 22:1/2 43:0   28:1/2 48:1/2 45:0   47:0   55:
58 Buivydas, Jonas         1944 Klaipėda    2     43:0   24:0   59:1   47:1   30:0   39:0   44:0   54:
59 Stoškus, Giedrius       1900 Vilnius     1     13:0   33:0   58:0    0:1   52:0   47:0   53:0   56:
shlykshtukas
 
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: Sek 2007 Gru 09, 16:21
Miestas: Siauliai

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė shlykshtukas » Sek 2018 Lie 01, 13:48

Po 8 turų:
Kodas: Pasirinkti visus
Cross Table

No Name                    Rtg  Club        Total  1      2      3      4      5      6      7      8      9 

1  Smaidrys, Sigitas       2407 Vilnius     6     23:1    3:1/2 20:1    7:1/2  9:1/2 14:1    4:1/2 10:1    2:
2  Kybartas, Andrius       2461 Šiauliai    6     21:1   53:1   22:1    8:1/2  6:1/2 11:1    3:1/2  4:1/2  1:
3  Kurauskas, Robertas     2123 Pakruojis   6     32:1    1:1/2 42:1    5:1/2 28:1/2 16:1    2:1/2  6:1    7:
4  Norvaišas, Arūnas       2449 Vilnius     5.5   45:1   15:1   13:1/2 12:1    5:1/2  8:1/2  1:1/2  2:1/2  6:
5  Papulovas, Aleksėjus    2251 Mažeikiai   5.5   55:1   11:1/2 24:1    3:1/2  4:1/2  9:1    7:1/2  8:1/2 10:
6  Petraitis, Gintautas    2262 Kaunas      5.5   43:1   49:1   10:1    9:1/2  2:1/2 18:1    8:1/2  3:0    4:
7  Barauskis, Algimantas   2207 N.Akmenė    5.5   17:1/2 19:1/2 35:1    1:1/2 33:1   13:1/2  5:1/2 18:1    3:
8  Domčev, Aleksej         2428 Vilnius     5.5   29:1   34:1   38:1    2:1/2 18:1/2  4:1/2  6:1/2  5:1/2  9:
9  Bukleris, Dainius       2100 Alytus      5.5   54:1   47:1   18:1/2  6:1/2  1:1/2  5:0   28:1   19:1    8:
10 Kirkus, Vytautas        2146 Vilnius     5     25:1   35:1    6:0   19:1/2 12:1/2 24:1   17:1    1:0    5:
11 Domarkas, Audrius       2101 Marijampolė 5     59:1    5:1/2 12:1/2 30:1   15:1/2  2:0   21:1   13:1/2 16:
12 Vengelis, Lukas         2234 Vilnius     5     31:1   14:1   11:1/2  4:0   10:1/2 23:1/2 20:1/2 30:1   27:
13 Domarkas, Rytis         2135 Marijampolė 5     46:1   41:1    4:1/2 18:0   38:1    7:1/2 22:1/2 11:1/2 14:
14 Lipkevičius, Žygimantas 2143 Kaunas      5     28:1   12:0   45:1/2 27:1   29:1    1:0   15:1/2 31:1   13:
15 Banevičius, Rokas       2029 Šiauliai    5     58:1    4:0   46:1   38:1/2 11:1/2 21:1/2 14:1/2 22:1   17:
16 Daščiora, Aleksandra    2119 Klaipėda    5     38:0   26:1/2 53:1   21:1/2 34:1    3:0   46:1   29:1   11:
17 Rutkauskas, Jonas       2034 Alytus      5      7:1/2 20:0   48:1/2 55:1   45:1   39:1   10:0   28:1   15:
18 Morozovas, Rolandas     1962 Vilnius     4.5   40:1   42:1    9:1/2 13:1    8:1/2  6:0   19:1/2  7:0   23:
19 Urbonas, Saulius        2023 Telšiai     4.5   20:1/2  7:1/2 49:1   10:1/2 23:1/2 38:1   18:1/2  9:0   25:
20 Družinin, Boris         2116 Mažeikiai   4.5   19:1/2 17:1    1:0   24:1/2 30:1/2 33:1   12:1/2 26:1/2 21:
21 Varinauskas, Antanas    2006 Kretinga    4.5    2:0   36:1/2 40:1   16:1/2 57:1   15:1/2 11:0   39:1   20:
22 Zorinas, Anatolijus     2114 Kretinga    4.5   56:1   30:1    2:0   39:1/2 31:1   28:1/2 13:1/2 15:0   26:
23 Dinius, Rimantas        2112 Šiauliai    4.5    1:0   25:1/2 54:1   47:1   19:1/2 12:1/2 26:1/2 24:1/2 18:
24 Želnys, Mykolas         2049 N.Akmenė    4.5   60:+   50:1/2  5:0   20:1/2 48:1   10:0   51:1   23:1/2 28:
25 Vaišvilienė, Adelė      1800 Klaipėda    4.5   10:0   23:1/2 55:1/2 49:1/2 27:1   48:1/2 39:1/2 43:1   19:
26 Urbonas, Algirdas       2020 Mažeikiai   4.5   51:0   16:1/2 56:1/2 50:1/2 42:1   47:1   23:1/2 20:1/2 22:
27 Baltrimienė, Elena      1980 Klaipėda    4.5   35:0   37:1   47:1/2 14:0   25:0   53:1   54:1   38:1   12:
28 Aleinikovas, Donatas    1800 Radviliškis 4     14:0   33:1   41:1   34:1    3:1/2 22:1/2  9:0   17:0   24:
29 Svaravičius, Vytautas   1955 Telšiai     4      8:0   57:1   51:1   31:1/2 14:0   30:1/2 36:1   16:0   33:
30 Lažauninkas, Petras     2069 Kaišiadorys 4     39:1   22:0   43:1   11:0   20:1/2 29:1/2 40:1   12:0   32:
31 Kubilius, Justinas      2108 Klaipėda    4     12:0   40:1   32:1   29:1/2 22:0   46:1/2 41:1   14:0   37:
32 Žekevičienė, Ramunė     1800 Alytus      4      3:0    0:1   31:0   56:1/2 36:1/2 57:1   43:0   47:1   30:
33 Ribokas, Arijus         1900 Kupiškis    4     50:1/2 28:0   36:1   45:1    7:0   20:0   48:1/2 51:1   29:
34 Sabaliauskas, Erikas    1900 Šiauliai    4     57:1    8:0   50:1   28:0   16:0   36:0   56:1   48:1   39:
35 Ribokas, Astijus        1900 Kupiškis    4     27:1   10:0    7:0   48:0   53:1/2 45:1/2 57:1   49:1   36:
36 Kedienė, Petronėlė      1800 Telšiai     4     53:0   21:1/2 33:0   58:1   32:1/2 34:1   29:0   46:1   35:
37 Urbonas, Jonas          1999 Šiauliai    4     49:0   27:0    0:1   57:0   40:0   59:1   50:1   52:1   31:
38 Samuolis, Artūras       1960 Panevėžys   3.5   16:1   51:1    8:0   15:1/2 13:0   19:0   55:1   27:0   40:
39 Abrutis, Donatas        1800 Plateliai   3.5   30:0   56:1/2 52:1   22:1/2 51:1   17:0   25:1/2 21:0   34:
40 Ališauskas, Valdas      1907 Kuršėnai    3.5   18:0   31:0   21:0   54:1   37:1   56:1   30:0   41:1/2 38:
41 Paužuolytė, Emilija     1900 Šiauliai    3.5   44:1   13:0   28:0   42:1/2 56:1/2 50:1   31:0   40:1/2 43:
42 Alekseriūnaitė, Marija  1900 Šiauliai    3.5   52:1   18:0    3:0   41:1/2 26:0   49:0   58:1   54:1   44:
43 Balčiūnas, Vytautas     1800 Klaipėda    3.5    6:0   59:1   30:0   46:1/2 47:0   58:1   32:1   25:0   41:
44 Bajerčienė, Marijona    1800 Alytus      3.5   41:0   46:0   58:1/2 52:0   55:1   54:0   59:1   53:1   42:
45 Audickas, Gintaris      2072 Panevėžys   3      4:0   58:1   14:1/2 33:0   17:0   35:1/2 52:0   50:0    0:1
46 Steponavičienė, Regina  1900 Telšiai     3     13:0   44:1   15:0   43:1/2 49:1   31:1/2 16:0   36:0   50:
47 Narmontas, Algirdas     1900 Plateliai   3     48:1    9:0   27:1/2 23:0   43:1   26:0   49:1/2 32:0   51:
48 Ambolta, Deivydas       2007 Marijampolė 3     47:0   52:1/2 17:1/2 35:1   24:0   25:1/2 33:1/2 34:0   49:
49 Kaubrys, Justinas       2086 Kretinga    3     37:1    6:0   19:0   25:1/2 46:0   42:1   47:1/2 35:0   48:
50 Balskus, Kęstas         2095 Telšiai     3     33:1/2 24:1/2 34:0   26:1/2 52:1/2 41:0   37:0   45:1   46:
51 Gadeikis, Algirdas      1900 Kretinga    3     26:1   38:0   29:0   53:1   39:0   52:1   24:0   33:0   47:
52 Mackevičius, Rimas      2011 Vilnius     3     42:0   48:1/2 39:0   44:1   50:1/2 51:0   45:1   37:0   57:
53 Urbonienė, Jelena       1800 Klaipėda    2.5   36:1    2:0   16:0   51:0   35:1/2 27:0    0:1   44:0   56:
54 Sabaliauskas, Artūras   1800 Šiauliai    2.5    9:0   55:1/2 23:0   40:0    0:1   44:1   27:0   42:0   59:
55 Audickė, Aušrinė        1800 Panevėžys   2.5    5:0   54:1/2 25:1/2 17:0   44:0    0:1   38:0   57:1/2 58:
56 Kubilius, Romaldas      1994 Klaipėda    2.5   22:0   39:1/2 26:1/2 32:1/2 41:1/2 40:0   34:0   59:1/2 53:
57 Buivydas, Jonas         1944 Klaipėda    2.5   34:0   29:0   59:1   37:1   21:0   32:0   35:0   55:1/2 52:
58 Ruginienė, Ramunė       1800 Plateliai   2.5   15:0   45:0   44:1/2 36:0   59:1   43:0   42:0    0:1   55:
59 Stoškus, Giedrius       1900 Vilnius     1.5   11:0   43:0   57:0    0:1   58:0   37:0   44:0   56:1/2 54:
shlykshtukas
 
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: Sek 2007 Gru 09, 16:21
Miestas: Siauliai

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė shlykshtukas » Sek 2018 Lie 01, 16:04

Galutinė turnyro lentelė:
Kodas: Pasirinkti visus
No Name                    Rtg  Club        Total  1      2      3      4      5      6      7      8      9   

1  Kurauskas, Robertas     2123 Pakruojis   7     36:1    4:1/2 34:1    5:1/2 37:1/2 21:1    3:1/2 12:1   11:1 
2  Norvaišas, Arūnas       2449 Vilnius     6.5   52:1   10:1    9:1/2  8:1    5:1/2  6:1/2  4:1/2  3:1/2 12:1 
3  Kybartas, Andrius       2461 Šiauliai    6.5   28:1   56:1   15:1    6:1/2 12:1/2  7:1    1:1/2  2:1/2  4:1/2
4  Smaidrys, Sigitas       2407 Vilnius     6.5   16:1    1:1/2 14:1   11:1/2 13:1/2 20:1    2:1/2 19:1    3:1/2
5  Papulovas, Aleksėjus    2251 Mažeikiai   6.5   58:1    7:1/2 17:1    1:1/2  2:1/2 13:1   11:1/2  6:1/2 19:1 
6  Domčev, Aleksej         2428 Vilnius     6.5   22:1   33:1   29:1    3:1/2 26:1/2  2:1/2 12:1/2  5:1/2 13:1 
7  Domarkas, Audrius       2101 Marijampolė 6     59:1    5:1/2  8:1/2 30:1   10:1/2  3:0   28:1    9:1/2 21:1 
8  Vengelis, Lukas         2234 Vilnius     6     38:1   20:1    7:1/2  2:0   19:1/2 16:1/2 14:1/2 30:1   32:1 
9  Domarkas, Rytis         2135 Marijampolė 6     53:1   35:1    2:1/2 26:0   29:1   11:1/2 15:1/2  7:1/2 20:1 
10 Banevičius, Rokas       2029 Šiauliai    6     50:1    2:0   53:1   29:1/2  7:1/2 28:1/2 20:1/2 15:1   23:1 
11 Barauskis, Algimantas   2207 N.Akmenė    5.5   23:1/2 27:1/2 25:1    4:1/2 40:1    9:1/2  5:1/2 26:1    1:0 
12 Petraitis, Gintautas    2262 Kaunas      5.5   48:1   46:1   19:1   13:1/2  3:1/2 26:1    6:1/2  1:0    2:0 
13 Bukleris, Dainius       2100 Alytus      5.5   55:1   54:1   26:1/2 12:1/2  4:1/2  5:0   37:1   27:1    6:0 
14 Družinin, Boris         2116 Mažeikiai   5.5   27:1/2 23:1    4:0   17:1/2 30:1/2 40:1    8:1/2 31:1/2 28:1 
15 Zorinas, Anatolijus     2114 Kretinga    5.5   49:1   30:1    3:0   39:1/2 38:1   37:1/2  9:1/2 10:0   31:1 
16 Dinius, Rimantas        2112 Šiauliai    5.5    4:0   18:1/2 55:1   54:1   27:1/2  8:1/2 31:1/2 17:1/2 26:1 
17 Želnys, Mykolas         2049 N.Akmenė    5.5   60:+   41:1/2  5:0   14:1/2 45:1   19:0   42:1   16:1/2 37:1 
18 Vaišvilienė, Adelė      1800 Klaipėda    5.5   19:0   16:1/2 58:1/2 46:1/2 32:1   45:1/2 39:1/2 48:1   27:+ 
19 Kirkus, Vytautas        2146 Vilnius     5     18:1   25:1   12:0   27:1/2  8:1/2 17:1   23:1    4:0    5:0 
20 Lipkevičius, Žygimantas 2143 Kaunas      5     37:1    8:0   52:1/2 32:1   22:1    4:0   10:1/2 38:1    9:0 
21 Daščiora, Aleksandras   2119 Klaipėda    5     29:0   31:1/2 56:1   28:1/2 33:1    1:0   53:1   22:1    7:0 
22 Svaravičius, Vytautas   1955 Telšiai     5      6:0   57:1   42:1   38:1/2 20:0   30:1/2 43:1   21:0   40:1 
23 Rutkauskas, Jonas       2034 Alytus      5     11:1/2 14:0   45:1/2 58:1   52:1   39:1   19:0   37:1   10:0 
24 Urbonas, Jonas          1999 Šiauliai    5     46:0   32:0    0:1   57:0   47:0   59:1   41:1   44:1   38:1 
25 Ribokas, Astijus        1900 Kupiškis    5     32:1   19:0   11:0   45:0   56:1/2 52:1/2 57:1   46:1   43:1 
26 Morozovas, Rolandas     1962 Vilnius     4.5   47:1   34:1   13:1/2  9:1    6:1/2 12:0   27:1/2 11:0   16:0 
27 Urbonas, Saulius        2023 Telšiai     4.5   14:1/2 11:1/2 46:1   19:1/2 16:1/2 29:1   26:1/2 13:0   18:- 
28 Varinauskas, Antanas    2006 Kretinga    4.5    3:0   43:1/2 47:1   21:1/2 57:1   10:1/2  7:0   39:1   14:0 
29 Samuolis, Artūras       1960 Panevėžys   4.5   21:1   42:1    6:0   10:1/2  9:0   27:0   58:1   32:0   47:1 
30 Lažauninkas, Petras     2069 Kaišiadorys 4.5   39:1   15:0   48:1    7:0   14:1/2 22:1/2 47:1    8:0   36:1/2
31 Urbonas, Algirdas       2020 Mažeikiai   4.5   42:0   21:1/2 49:1/2 41:1/2 34:1   54:1   16:1/2 14:1/2 15:0 
32 Baltrimienė, Elena      1980 Klaipėda    4.5   25:0   24:1   54:1/2 20:0   18:0   56:1   55:1   29:1    8:0 
33 Sabaliauskas, Erikas    1900 Šiauliai    4.5   57:1    6:0   41:1   37:0   21:0   43:0   49:1   45:1   39:1/2
34 Alekseriūnaitė, Marija  1900 Šiauliai    4.5   44:1   26:0    1:0   35:1/2 31:0   46:0   50:1   55:1   51:1 
35 Paužuolytė, Emilija     1900 Šiauliai    4.5   51:1    9:0   37:0   34:1/2 49:1/2 41:1   38:0   47:1/2 48:1 
36 Žekevičienė, Ramunė     1800 Alytus      4.5    1:0    0:1   38:0   49:1/2 43:1/2 57:1   48:0   54:1   30:1/2
37 Aleinikovas, Donatas    1800 Radviliškis 4     20:0   40:1   35:1   33:1    1:1/2 15:1/2 13:0   23:0   17:0 
38 Kubilius, Justinas      2108 Klaipėda    4      8:0   47:1   36:1   22:1/2 15:0   53:1/2 35:1   20:0   24:0 
39 Abrutis, Donatas        1800 Plateliai   4     30:0   49:1/2 44:1   15:1/2 42:1   23:0   18:1/2 28:0   33:1/2
40 Ribokas, Arijus         1900 Kupiškis    4     41:1/2 37:0   43:1   52:1   11:0   14:0   45:1/2 42:1   22:0 
41 Balskus, Kęstas         2095 Telšiai     4     40:1/2 17:1/2 33:0   31:1/2 44:1/2 35:0   24:0   52:1   53:1 
42 Gadeikis, Algirdas      1900 Kretinga    4     31:1   29:0   22:0   56:1   39:0   44:1   17:0   40:0   54:1 
43 Kedienė, Petronėlė      1800 Telšiai     4     56:0   28:1/2 40:0   50:1   36:1/2 33:1   22:0   53:1   25:0 
44 Mackevičius, Rimas      2011 Vilnius     4     34:0   45:1/2 39:0   51:1   41:1/2 42:0   52:1   24:0   57:1 
45 Ambolta, Deivydas       2007 Marijampolė 3.5   54:0   44:1/2 23:1/2 25:1   17:0   18:1/2 40:1/2 33:0   46:1/2
46 Kaubrys, Justinas       2086 Kretinga    3.5   24:1   12:0   27:0   18:1/2 53:0   34:1   54:1/2 25:0   45:1/2
47 Ališauskas, Valdas      1907 Kuršėnai    3.5   26:0   38:0   28:0   55:1   24:1   49:1   30:0   35:1/2 29:0 
48 Balčiūnas, Vytautas     1800 Klaipėda    3.5   12:0   59:1   30:0   53:1/2 54:0   50:1   36:1   18:0   35:0 
49 Kubilius, Romaldas      1994 Klaipėda    3.5   15:0   39:1/2 31:1/2 36:1/2 35:1/2 47:0   33:0   59:1/2 56:1 
50 Ruginienė, Ramunė       1800 Plateliai   3.5   10:0   52:0   51:1/2 43:0   59:1   48:0   34:0    0:1   58:1 
51 Bajerčienė, Marijona    1800 Alytus      3.5   35:0   53:0   50:1/2 44:0   58:1   55:0   59:1   56:1   34:0 
52 Audickas, Gintaris      2072 Panevėžys   3      2:0   50:1   20:1/2 40:0   23:0   25:1/2 44:0   41:0    0:1 
53 Steponavičienė, Regina  1900 Telšiai     3      9:0   51:1   10:0   48:1/2 46:1   38:1/2 21:0   43:0   41:0 
54 Narmontas, Algirdas     1900 Plateliai   3     45:1   13:0   32:1/2 16:0   48:1   31:0   46:1/2 36:0   42:0 
55 Sabaliauskas, Artūras   1800 Šiauliai    3     13:0   58:1/2 16:0   47:0    0:1   51:1   32:0   34:0   59:1/2
56 Urbonienė, Jelena       1800 Klaipėda    2.5   43:1    3:0   21:0   42:0   25:1/2 32:0    0:1   51:0   49:0 
57 Buivydas, Jonas         1944 Klaipėda    2.5   33:0   22:0   59:1   24:1   28:0   36:0   25:0   58:1/2 44:0 
58 Audickė, Aušrinė        1800 Panevėžys   2.5    5:0   55:1/2 18:1/2 23:0   51:0    0:1   29:0   57:1/2 50:0 
59 Stoškus, Giedrius       1900 Vilnius     2      7:0   48:0   57:0    0:1   50:0   24:0   51:0   49:1/2 55:1/2
shlykshtukas
 
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: Sek 2007 Gru 09, 16:21
Miestas: Siauliai

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė ricka-plun » Sek 2018 Lie 01, 22:45

Aciu visiems,kas dalyvavo!Atsiprasau visu jei kas buvo netaip...Stengiausi padaryti,kad kuo maxsimaliau butu visiems gerai!Tikiuosi,kad daug kam viskas tiko ir patiko!Dar karta,kaip pagrindinis organizatorius,visiems nuosirdziai dekoju!
ricka-plun
 
Pranešimai: 1060
Užsiregistravo: Tre 2008 Sau 23, 20:06

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė shlykshtukas » Pir 2018 Lie 02, 7:56

Turnyrinė lentelė su koeficientais, bei Feder stulpelyje numeriukai parodo komandas (tas pats numeriukas, reiškia priklauso tai pačiai tam tikrai komandai).
Kodas: Pasirinkti visus
Place Name                    Feder Rtg  Loc Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   Kurauskas, Robertas     1     2123     7        37.5  48.0   34.0
 2-6  Norvaišas, Arūnas       5     2449     6.5      43.0  52.0   34.5
      Kybartas, Andrius       8     2461     6.5      41.0  50.0   36.5
      Smaidrys, Sigitas       3     2407     6.5      40.0  52.0   33.5
      Papulovas, Aleksėjus    8     2251     6.5      40.0  49.0   33.0
      Domčev, Aleksej         3     2428     6.5      38.0  49.0   35.0
7-10  Domarkas, Audrius       7     2101     6        38.5  46.5   30.0
      Vengelis, Lukas         5     2234     6        36.0  46.5   29.5
      Domarkas, Rytis         7     2135     6        35.5  45.0   31.0
      Banevičius, Rokas       2     2029     6        33.5  43.0   28.0
11-18 Barauskis, Algimantas   10    2207     5.5      38.5  49.5   29.0
      Petraitis, Gintautas    1     2262     5.5      38.0  48.5   35.0
      Bukleris, Dainius       9     2100     5.5      35.0  44.0   31.0
      Družinin, Boris               2116     5.5      34.5  45.0   25.5
      Zorinas, Anatolijus           2114     5.5      33.0  43.0   29.5
      Dinius, Rimantas        1     2112     5.5      33.0  42.0   25.0
      Želnys, Mykolas         10    2049     5.5      32.5  42.5   26.0
      Vaišvilienė, Adelė      4     1800     5.5      29.0  36.5   22.0
19-25 Kirkus, Vytautas              2146     5        38.0  49.5   29.5
      Lipkevičius, Žygimantas 5     2143     5        35.5  44.5   27.0
      Daščiora, Aleksandras   8     2119     5        32.0  41.0   24.0
      Svaravičius, Vytautas         1955     5        30.5  39.5   24.0
      Rutkauskas, Jonas       9     2034     5        30.0  38.0   25.0
      Urbonas, Jonas                1999     5        26.0  32.0   17.0
      Ribokas, Astijus              1900     5        25.5  33.0   19.5
26-36 Morozovas, Rolandas           1962     4.5      37.5  47.5   30.5
      Urbonas, Saulius              2023     4.5      35.5  44.5   26.5
      Varinauskas, Antanas          2006     4.5      34.0  43.0   23.0
      Samuolis, Artūras       11    1960     4.5      34.0  42.5   24.0
      Lažauninkas, Petras           2069     4.5      33.5  43.0   24.0
      Urbonas, Algirdas       10    2020     4.5      32.0  40.5   22.0
      Baltrimienė, Elena            1980     4.5      29.5  37.5   20.5
      Sabaliauskas, Erikas    2     1900     4.5      28.0  37.0   21.5
      Alekseriūnaitė, Marija  2     1900     4.5      27.5  37.0   18.0
      Paužuolytė, Emilija           1900     4.5      27.0  36.5   20.5
      Žekevičienė, Ramunė     9     1800     4.5      27.0  36.5   20.0
37-44 Aleinikovas, Donatas          1800     4        35.0  46.0   25.5
      Kubilius, Justinas      4     2108     4        32.0  41.0   23.0
      Abrutis, Donatas        6     1800     4        31.5  40.5   21.0
      Ribokas, Arijus               1900     4        30.0  38.0   21.0
      Balskus, Kęstas               2095     4        29.0  36.5   17.0
      Gadeikis, Algirdas            1900     4        29.0  36.0   20.0
      Kedienė, Petronėlė            1800     4        28.0  35.0   18.5
      Mackevičius, Rimas      3     2011     4        26.0  33.0   16.5
45-51 Ambolta, Deivydas       7     2007     3.5      31.0  39.0   17.5
      Kaubrys, Justinas             2086     3.5      30.5  39.0   18.0
      Ališauskas, Valdas            1907     3.5      30.0  37.0   16.0
      Balčiūnas, Vytautas           1800     3.5      27.0  34.0   18.0
      Kubilius, Romaldas      4     1994     3.5      27.0  34.0   15.0
      Ruginienė, Ramunė       6     1800     3.5      24.5  32.0   11.5
      Bajerčienė, Marijona          1800     3.5      21.0  27.0   13.5
52-55 Audickas, Gintaris      11    2072     3        31.5  41.0   14.5
      Steponavičienė, Regina        1900     3        30.0  39.5   18.0
      Narmontas, Algirdas     6     1900     3        29.5  38.5   19.0
      Sabaliauskas, Artūras         1800     3        28.0  35.0   13.5
56-58 Urbonienė, Jelena             1800     2.5      30.5  40.5   14.5
      Buivydas, Jonas               1944     2.5      28.5  35.0   14.0
      Audickė, Aušrinė        11    1800     2.5      28.0  37.0   12.5
 59   Stoškus, Giedrius             1900     2        25.0  33.5    7.5
shlykshtukas
 
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: Sek 2007 Gru 09, 16:21
Miestas: Siauliai

Re: Tarptautinis saskiu turnyras"Plunge 2018m."

Standartinė bliamba » Pir 2018 Lie 02, 18:55

Jei nors vienas saskininkas nori, galiu pakomentuoti ir duoti Jums pasireiksti lemtongoje sio turnyro partijoje:)
bliamba
 
Pranešimai: 276
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 13:48

AnkstesnisKitas

Grįžti į Šaškių naujienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: kestas73 ir 3 svečių