Vaikų šaškių turnyras on-line

Moderator: aleksej

Vaikų šaškių turnyras on-line

Postby telsiskis » Wed 2021 Jan 06, 20:30

Labas vakaras kreipiuosi į federaciją, trenerius, mokytojus, entuziastus. Įdėja tokia suorganizuoti vaikams turnyrą arba kelis pagal amžiaus grupes, federacija galėtu tai traktuoti kaip patekimą į finalą ar kitaip, internete vyksta daug turnyrų, kaip vieną iš pavyzdžių įkelsiu Latvijos u-10 vaikų turnyrą dalyvavo virš 80 vaikučių, turnyrą organizavo Latvijos šaškių federacija , lauksiu nuomonių ir tuomet galėtumėm koordinuoti laiką. Nesinorėtu išskirti ir suaugusiųjų ,ačiū už visas nuomones ir komentarus.
Pagarbiai S.Urbonas
Attachments
turnyras (Mobile).png
Lv turnyras u-10
turnyras (Mobile).png (44.1 KiB) Viewed 3784 times
telsiskis
 
Posts: 222
Joined: Mon 2009 Oct 19, 12:08

Re: Vaikų šaškių turnyras on-line

Postby edvard » Wed 2021 Jan 06, 23:29

Aš tai už. Tik tai reikia pavadinti Lietuvos taurė. Padaryti vaikų-jaunimo amžiaus grupės ir dar tai turi būti ne vienas turnyras o pav. trys. Kas mėnesį po vieną.
Bet kas tai praves?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Vaikų šaškių turnyras on-line

Postby aleksej » Thu 2021 Jan 07, 15:41

Taip, kaip turnyrus-taures bandyti pravesti galima. Man tik PlayOk nepatinka kaip žaidybinė platforma. Senamadiškas interfeisas, margas dizainas, gana netobula ir paini programinė realizacija. Visas progresyvus šaškių pasaulis :) dabar praveda on-line turnyrus ir čempionatus žaidybinėje platformoje - lidraughts.org. Tik nesu tikras ar ten realizuota funkcija - "pravesti turnyrą šveicariška sisitema" (nes kaip suprantu mūsų tokius turnyrus reikės vesti šveicariška sistema).
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Vaikų šaškių turnyras on-line

Postby telsiskis » Fri 2021 Jan 08, 12:51

Pravesti turnyrą turėtu federacija, labiausiai ir laukiama jų nuomonė ir kitų trenerių bei mokytojų.
telsiskis
 
Posts: 222
Joined: Mon 2009 Oct 19, 12:08

Re: Vaikų šaškių turnyras on-line

Postby vitas67 » Thu 2021 Jan 14, 17:27

Sauliau, o gal galima būtų normalią to turnyro nuorodą įdėt. Dabar kai nežinoma data ir pavadinimas vos įskaitomas surast beviltiška. Tiesiog noriu pasižiūrėt kaip jis organizuotas
vitas67
 
Posts: 987
Joined: Tue 2010 Jan 05, 22:50

Re: Vaikų šaškių turnyras on-line

Postby telsiskis » Sun 2021 Feb 07, 19:42

Prašau moderatoriaus ištrinti šia mano visą atidarytą temą. Ačiū.
telsiskis
 
Posts: 222
Joined: Mon 2009 Oct 19, 12:08


Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 60 guests